دريافت ويروس

ali guard

Member
سلام دوستا من كجا ميتوانم تعدادى ويرو دانلود كنم
من نياز با انواع ويروس دارم ميخواهم جاى معرفى كنن يا لينكى بدهن تا بتوانم ويروس ازش دانلود كنم البتة با فايلى rar يا زيب خيلى ممنون

Saeed

Well-Known Member
من زمانی که تو هنرستان بودم 4،5 تا نوشتم که 2 تاش فقط بازی در میاورد و جالب بود :lol:
اما 3 تای دیگه !! چه برنامه نویسی کرده بودم :oops: ، اجرا میشد کامپیوتر تعطیل میشد
ولی فکر کردم چون شاید تو آینده استفاده نادرست ازش بخوام بکنم ، پاکشون کردم :sad:

اگه به vb آشنایی داری سرچ کن اینو vb 6 virus vb love البته فقط من اینو برای اینکه علمتو افزایش بدی دادم
هرگونه استفاده نادرست به من ربطی نداره

موفق باشی :rose:

ali guard

Member
من زمانی که تو هنرستان بودم 4،5 تا نوشتم که 2 تاش فقط بازی در میاورد و جالب بود :lol:
اما 3 تای دیگه !! چه برنامه نویسی کرده بودم :oops: ، اجرا میشد کامپیوتر تعطیل میشد
ولی فکر کردم چون شاید تو آینده استفاده نادرست ازش بخوام بکنم ، پاکشون کردم :sad:

اگه به vb آشنایی داری سرچ کن اینو vb 6 virus vb love البته فقط من اینو برای اینکه علمتو افزایش بدی دادم
هرگونه استفاده نادرست به من ربطی نداره

موفق باشی :rose:
دوست عزيز من تعداد ويروس ميخواهم يك ويروسو دو ويروس نميخواهم و هم سورس نميخواهم ميخواهم مسلن 1000 ويروس كسى ميدونة رهنماى كند ممنون

Mohammad

Member
برای چی می خوایی دوست من ؟ من سراغ دارم ولی باید بدونم برای چه استفاده ای می خواهی ؟

pouya saadeghi

Active Member
1000 تا ویروس؟؟؟؟؟ :shock:
فکر کنم باید به دیتابیس کسپرسکی دستبرد بزنی !! :lol:

آخه 1000 تا ویروس چه استفاده ای داره؟

جدیدترین ارسال ها

بالا