درخواست VPS ویندوز با امکان VPN Server

J4vad

Member
با سلام ,

دوستان گرامی , اگر VPS با قیمت مناسب با قابلیت VPN Server برروی VPS دارند لطفا معرفی کنند ! فعلا برای تست می خواهم و Ram 256 کفایت می کند ! پهنای باند زیادی هم مورد نیاز نیست کمترین را عرض کنید و همچنین کمترین فضای موجود برروی سرویس هایتان !

با تشکر .

از هر جا ميگيريد مراقب باشيد که node اصلی اونها به خاطر ناآگاهی يا فشار زياد پايين نره.
و آپ تايم سرور های اونها هر دو روز يکبار به خاطر اشتباه همکارانشون ريستارت نشه تا يک شناخت دقيق و کاملی داشته باشيد.
vps ويندوز نداريم متاسفانه و الا offer خوبی به شما مي دادم.
موفق باشيد
علی اميری

J4vad

Member
ali_amiri113 بله بنده با سرویس دهی ها آشنایی دارم تشکر از نکته نگری شما دوست گرامی .

alborz99 جان ویندوز می باشد ؟!

دوستان دیگر هم لطفا اعلام کنند .

با تشکر.

بله درسته.
اما آخه متاسفانه شرکت های نسبتا کهنه کاری وجود دارند که الان از اين مشکلات دارند و وقتی هم مشتری از اونها گله مي کنه همه چيز رو سر مشتری خراب مي کنند.
شرکت هايي هستند که با جستجو تو همين forum مي تونيد به سرويس دهی بد اونها پی ببريد.
خدا رو شکر هنوز offer های اون شرکت ها و يا نمايندگان اونها برای شما تو اين تاپيک شروع نشده.
خلاصه اينکه مراقب باشيد.
قيمت تنها ملاک نيست. سعی کنيد به ملاک های مهمتر توجه کنيد.

موفق باشيد
علی اميری

alborz99

New Member
با سلام تمامي Vps هاي ما ويندوز هست و پلان B3 به بعد اگه خريداري كنيد برنامه accouting به صورت رايگان نصب مي شود در غير اين صورت هزينه راه اندازي 15 هزار تومان مي باشد اگه كسي خواست بگه تا بصورت پيغام خصوصي برخي از
مشتري ها رو نام ببرم

J4vad

Member
alborz99 پیغام خصوصی ارسال شد !

لطفا دوستان دیگر هم اعلام کنند .

با تشکر .

dragonelf

New Member
واقعا که آقای به جای اینکه این دوستمون رو راهنمایی کنید به فکر فروختن vps هستین کی گفته رو وی پی اس ویندوز وی پی ان نصب میشه:eek::shock: رو vps linux میشه انواع تانلینگ نصب کرد اما وین نه برای وین حتما باید dedicate server باشه یا نمی دونین یا قصد دیگه ای دارین

در ضن قیمت وی پی اس لینوکسی خیلی کمتر و بهرز از ویندوزی برای اینکار هستش

واقعا که آقای به جای اینکه این دوستمون رو راهنمایی کنید به فکر فروختن vps هستین کی گفته رو وی پی اس ویندوز وی پی ان نصب میشه:eek::shock: رو vps linux میشه انواع تانلینگ نصب کرد اما وین نه برای وین حتما باید dedicate server باشه یا نمی دونین یا قصد دیگه ای دارین

در ضن قیمت وی پی اس لینوکسی خیلی کمتر و بهرز از ویندوزی برای اینکار هستش
این شمایید که اسپم میکنید
من الان VPS ویندوز دارم که روش نرم افزار NTTacplus و دارم سرویس وی پی ان ارائه میدم و هیچ کدوم از مشتریهام ناراضی نیستند
اول کمی مطالعه کنید و اطلاعات کسب کنید سپس پست بزنید

dragonelf

New Member
این شمایید که اسپم میکنید
من الان VPS ویندوز دارم که روش نرم افزار NTTacplus و دارم سرویس وی پی ان ارائه میدم و هیچ کدوم از مشتریهام ناراضی نیستند
اول کمی مطالعه کنید و اطلاعات کسب کنید سپس پست بزنید

واقعا برات متاسفم خیلی خیلی خیلی

این شمایید که روی وین وی پی ان میدید اونم برای اینکه وی پی اس خودتونو بفروشید

اونم با nttac شما می دونید IBSng چیه برید تحقیق کنید می فهمید چیه

مفهمید nttac هیچیه کار بچه های خودمون تو ایران

در ضمن تانلینگ فقط روی لینوکس فایده داره نه ویندوز چون هر کسی می دونه فرق قیمت وی پی اس لینوکس و ویندوز چقدره و خریت که برای وی پی ان از وین استفاده بشه بهتر که از لینوکس استفاده بشه شما تو عمرت لینوکس کار کردی

فکر نکنم چون این حرف ها رو داری می زنی

خودت چیزی نمی دونی ب بقیه نگو برور مطالعه کن
در ضمن اکثر vps های ویندوزی شرکت های معتبر vpn هاش قفل .
کسیم برای وی پی ان نمی خره شما حالا میدید خدا داند هدفتون چیه :razz::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

واقعا برات متاسفم خیلی خیلی خیلی

این شمایید که روی وین وی پی ان میدید اونم برای اینکه وی پی اس خودتونو بفروشید

اونم با nttac شما می دونید IBSng چیه برید تحقیق کنید می فهمید چیه

مفهمید nttac هیچیه کار بچه های خودمون تو ایران

در ضمن تانلینگ فقط روی لینوکس فایده داره نه ویندوز چون هر کسی می دونه فرق قیمت وی پی اس لینوکس و ویندوز چقدره و خریت که برای وی پی ان از وین استفاده بشه بهتر که از لینوکس استفاده بشه شما تو عمرت لینوکس کار کردی

فکر نکنم چون این حرف ها رو داری می زنی

خودت چیزی نمی دونی ب بقیه نگو برور مطالعه کن
در ضمن اکثر vps های ویندوزی شرکت های معتبر vpn هاش قفل .
کسیم برای وی پی ان نمی خره شما حالا میدید خدا داند هدفتون چیه :razz::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
پاسخ من فقط برای این بود که شما گفتید روی وین نمیشه سرویس وی پی ان ارائه داد
من دوست ندارم دروغ بگم چون در حد مبتدی با لینوکس کار کردم و الان روی یکی از سیستمهام لینوکس نصبه
میدونم که IBSang چی هست و چه امکاناتی داره و درصد زیادی از ISP ها از این سیستم استفاده میکنند

جدیدترین ارسال ها

بالا