درخواست HDR Light Studio 4.2 Picture Lights

Noori 3D

Member
سلام دوستان
کسی از شما دوستان لینک مستقیم از تصاویر 4K که به نرم افزار HDR Light Studio که اضافه میشه رو داره منظورم از HDR Light Studio 4.2 Picture Lights هست

لینکی مستقیم ازش دارید لطفا اینجا قرار دهید .

با تشکر.

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
براتون گذاشتم لچ بشه ، به زودی براتون قرار میدم :rose:

LinkinForEver

خب دوست عزیز سرعت uplod.ir که ایشون اپ کردن دقیقا مثل همون FileFactory و ... هست ... چه فرقی میکنه ، به هر حال ممنون پس من لچ رو قطع میکنم .

سلام
آره متآسفانه من دیر متوجه شدم که سرعت uplod.ir داغونه و الانم دارم همه رو تو Uploadboy انتقال میدم متآسفانه دست تنهام

arash3d

New Member
آقا شماها که واردید تو رو خدا این مجموعه hdri peter guthrie رو هم یه فکری براش بکنید، هیچ جا پیدا نمیشه... لطف می کنید اگه کمک کنید...
خیلی ممنون

LinkinForEver

آقا شماها که واردید تو رو خدا این مجموعه hdri peter guthrie رو هم یه فکری براش بکنید، هیچ جا پیدا نمیشه... لطف می کنید اگه کمک کنید...
خیلی ممنون

بنده دانلود کردم 10 گیگ بود ، اما هاست لچرم به دلیل نقض کپیرایت کلا بن شده !

Noori 3D

Member

اگر اشتباه نکنم این لینک برای نسخه 4.1 هست من برای نسخه 4.2 میخواستم
من تا حالا از این نرم افزار استفاده نکرده بودم اما بعد از که دیدم توی آموزشها از اون تصاویر برای نور پردازی استفاده میکنن ....... یعنی میخواستم ببپرسم که نسخه 4.1 با نسخه 4.2 فرقی نداره ؟

LinkinForEver

اگر اشتباه نکنم این لینک برای نسخه 4.1 هست من برای نسخه 4.2 میخواستم
من تا حالا از این نرم افزار استفاده نکرده بودم اما بعد از که دیدم توی آموزشها از اون تصاویر برای نور پردازی استفاده میکنن ....... یعنی میخواستم ببپرسم که نسخه 4.1 با نسخه 4.2 فرقی نداره ؟

خب زود تر میگفتید ، پس نیازی نیست ، 4.2 خودش حاوی 30 مگابایت فایل فشرده شده این پکیج هست ، من که دیدم فرقی نداشتند ، اون فایل حجمش بخاطر فایل های دیگش بود فکر کنم .

Noori 3D

Member
خب زود تر میگفتید ، پس نیازی نیست ، 4.2 خودش حاوی 30 مگابایت فایل فشرده شده این پکیج هست ، من که دیدم فرقی نداشتند ، اون فایل حجمش بخاطر فایل های دیگش بود فکر کنم .

حالا من اون لینک که گذاشتید رو دانلود کنم یا نه
یعنی نسخه 4.1 رو میشه روی نسخه 4.2 ریخت ؟

arash3d

New Member
بنده دانلود کردم 10 گیگ بود ، اما هاست لچرم به دلیل نقض کپیرایت کلا بن شده !

ممنون linkinforever عزیز...
بقیه دوستان نظری ندارند در مورد این که من چه طوری می تونم hdri peter guthrie رو واسه دانلود گیر بیارم؟ واقعاً کارم لنگشه...
خیلی ممنون میشم کمکم کنید... :rose:

Noori 3D

Member
تصاویر که با نسخه 4.1 دانلودش کردم با نسخه 4.2 فرقی نداشته فقط به مسیر نصب کوپی میشه

جدیدترین ارسال ها

بالا