درخواست یک هاست وارز عالی با قیمت مناسب برای سایت موزیک (نامحدود)

amir-parsa

New Member
سلام یه هاست وارز عالی واسه سایت موزیک میخوام نامحدود قیمتش هم مناسب باشه

Digital007

Member
1GB Host + .ir Free + 35000 Toman

با سلام،

در راستای مشتری مداری و ارائه پیشنهاد های مفید برای کاربران و همچنین فروش بیشتر و توسعه هر چه بیشتر خدمات میزبانی ، سرویس های جدید میزبانی وب با سعی به رسیدن کیفیت ممتاز جهانی بر روی دیتا سنتر قدرتمند rapidswitch در کشور انگلستان عرضه می شوند.

سرور ارائه دهنده این سرویس ها دارای پردازنده Core i7 920 با مقدار 8 گیگابایت RAM DDR3 می باشد. جهت امنیت داده های موجود بر روی این سرویس، مانند دیگر سرویس های میزبانی ارائه شده پشتیبان گیری به صورت روزانه انجام می شود.
جهت مشاهده مشخصات و هزینه تمامی سرویس های جدید اینجا کلیک کنید.

amir-parsa

New Member
با سلام،

در راستای مشتری مداری و ارائه پیشنهاد های مفید برای کاربران و همچنین فروش بیشتر و توسعه هر چه بیشتر خدمات میزبانی ، سرویس های جدید میزبانی وب با سعی به رسیدن کیفیت ممتاز جهانی بر روی دیتا سنتر قدرتمند rapidswitch در کشور انگلستان عرضه می شوند.

سرور ارائه دهنده این سرویس ها دارای پردازنده Core i7 920 با مقدار 8 گیگابایت RAM DDR3 می باشد. جهت امنیت داده های موجود بر روی این سرویس، مانند دیگر سرویس های میزبانی ارائه شده پشتیبان گیری به صورت روزانه انجام می شود.
جهت مشاهده مشخصات و هزینه تمامی سرویس های جدید اینجا کلیک کنید.

عزیز قیمت بالاست

فکر کنم این ابیت هاست از جاهای دیگه ارزون تر باشه , خوبه گفتم شاید قیمت پایین تر هم پیدا بشه :-?

به نظر شما خوبه؟

just-host
Unlimited

• فضای نامحدود
  • پهنای باند نامحدود
  • Uptime 99.9%
  • Cpanel 11
  • 2 گیگابایت هاست بکآپ رایگان
  • 1 عدد دامنه IR رایگان
  • پشتیبانی قدرتمند
  • تحویل آنی در صورت پرداخت آنلاین
  • 5 روز تضمین بازگشت مبلغ در صورت نارضایتی
  • در سرور های قدرتمند آمریکا
ماهیانه 9.500 تومان
سه ماه 19.000 تومان
شش ماه 32.000 تومان
سالیانه 56.000 تومان

parmishost

Member
با سلام
پارمیس هاست در خدمت شماست.
ابیت هاست هم همون تیز هاست سابقه که ......

parmishost

Member
دوست عزیز چرا شایعه پرداکنی میکنی؟
ابیت هاست چه ربطی تیزهاست داره!؟

ابیت هاست کلا از تیزهاست جداست!

دوست گرامی من 6 سال هست کار هاستینگ می کنم و اگر همکاران را نشناسم و نتونم از روی آی پی و نحوه عملکرد رد هاستینگ ها را بزنم باید برم بمیرم.
در ضمن تا چند ما پیش هر دو سایت روی یک سرور بودند و از هاست گیتور استفاده می کردند حالا شما میگید شایعه است باشه مشکلی نیست حق با شماست ولی عالمان دانند.

goldcom

New Member
4 ماه با هم روی یک سرور بودیم چون مدیر تیزهاست سربازی بود و برگشت کلا جدا کردیم

این دلیل نمیشه که یکی باشیم !

شما که اینقدر خوب رد هاستینگ ها و میزنی ، حتما تا الان فهمیدی که مدیرا یک نفر نیستن

جدیدترین ارسال ها

بالا