درخواست یک اسکریپت

bebe

Member
درخواست یک اسکریپت فروشگاه آنلاین ! شبیه استگاه

سلام دوستان اولا از مدیران معذرت میخوام که این پست رو زدم میدونم تکراریه ولی خوب من هر تاپیکی رو که دیدم راجع به این مسئله بود اولش راجع به این موضوع بحث میکردن اخرش منتهی می شد به نظر خواهی و سیستم ایستگاه از چیه و از این ها و اخرش هم دیگه تموم میشد و هیچکس یه اسکریپت خوب نمیگفت
من تو این تاپیک از عزیزان درخواست دارم تا اگه یک سی ام اس فارسی مثل سایت ایستگاه وجود داره رایگان بهم بدن اگه هم وجود نداره یه اسکریپت فارسی و مثل سایت ایستگاه اگه کسی داره خواهشا بهم بگه من بین 50 تا 80 تومن میتونم هزینه کنم حالا اگه کسی میتونه کمک کنه بهم بگه کارمم گیره
این ای دی یاهو مسنجرم
mansour_sat4ir

Goroop.ir

Member
من موندم که این سیستم ایستگاه به چه دردی میخوره که این همه ادم دنبالشن :neutral:

دوست من شاید سیستمش رو خودش ساخته . ساختن اینجور سیستم ها خیلی راحته . شما باید پول خرج کنید تا بتوانید یک سیستمی بسازید که از سیستم ایستگاه هم بهتر باشه .

Goroop.ir

Member
سلام
( توی گوگل گشتم هیچی پیدا نکردم فقط چند تا تاپیک پیدا شد که انها هم مشکل منو داشتن )
بریم سر اصل مطلب :
برای اینکه کامل متوجه سوال من بشید . اون را با یک مثال و عکسهایی از اون می گم . از دوستانی که می توانن راهنمایی کنن . خواهشمند برای اینکه هم من و هم سایر دوستان بهتر متوجه بشیم بر اساس همین مثال جواب بدهند .

خوب فرضا ما می خواهیم تعدادی از اطلاعات دانشجویان را به بانک اطلاعانی اضافه کنیم . مثلا : نام – نام خانوادگی و شماره دانشجویی .
خب راحت میشه با درست کردن یک فرم به شکل زیر:

php01.gif

و با این کدها آن را به بانک اضافه کرد .

PHP:
<? php 
$name = $_POST['T1']; 
$family = $_POST['T2']; 
$id=$_POST['T3']; 
//******* اتصال به بانک **********// 
$con=mysql_connect("localhost","fasahoo","123456"); 
mysql_select_db("university",$con(; 
// ******* افزودن اطلاعات به جدول بانک اطلاعاتی  *****// 
mysql_query("insert into user (name,family,id) values ('$name','$family','$id')",$con); 
echo " Your Data Add Database "; 
mysql_close($con); 
?>

خب . اما سوال اینجا هست که اگر ما بخواهیم همزمان فرضا بتوانیم 10 تا 10 یا 5 تا 5 تا اطلاعات دانشجویان را وارد کنیم نه یکی یکی – چون اینجور خیلی وقت گیر هست . چه کار باید بکنیم
مثلا در صفحه اول از ما تعداد دانشجویانی که می خواهیم اطلاعات وارد کنیم را بگیرید (مثل شکل زیر )

php03.jpg

بعد به تعداد شماره ای که وارد کردیم . فرمهای دریافت اطلاعات باز بشه ( مثلا 3 را وارد کردیم و سه فرم باز بشه مانند شکل زیر )

php02.jpg

و وقتی هر سه فرم را پر کردیم . وقتی بر روی ذخیره زدیم – اطلاعات بره در بانک اطلاعاتی افزوده بشه .

خب لطفا دوستانی که می توانند چکونه میشه این کارها را کرد . لطفا با توجه به مثالی که زده شده با استفاده از نام بانک – نام جدول و فیلدهای که در این مثال گفته شده کد های این قسمت را با کمی توضیح قرار بده . ممنون میشم .

bebe

Member
دوست عزیز حالا خوبه من توی پست اول گفتم که خواشا توی این تاپیک از ایجاد کردن بحث های دیگه بپرهیزید ها باز شما اومدی سوال خودت رو میکنی ای بابا شما اگه سوال داری خودت باید یه تاپیک مجزا بزنی

جدیدترین ارسال ها

بالا