درخواست کمک :پیاده سازی پوش نوتیفیکیشن در ایر

nimanian

New Member
سلام خدمت همه
من قصد دارم برای اپلیکیشنی که تولید کردم پوش نوتیفیکیشن پیاده سازی کنم .اپ را در فلش با اکشن اسکریپت و ایر 25 نوشتم ...
فقط اینکه فکر میکنم بخوام سرور سایت و کلاینت بنویسم شاید درگیر گوگل .... برام خیل وقت گیر و پیچیده شه ...
خواستم از local notificatio یا همون alert message استفاده کنم ....
تقاضا دارم در اینباره راهنماییم کنید .
یک هفته اس کلا سرچ میزنم و جواب نگرفتم ...
دیگه واقعا کلافه شدم

ava282009

Member
مهاجرت به مجارستان یک گزینه ممکن است، اما نیازمند آگاهی کامل از مقررات و الزامات مهاجرتی مرتبط با این کشور است. در ادامه، چند نکته کلی در مورد مهاجرت به مجارستان آورده شده است:

1. **انواع ویزا:**
- ویزای شینگن: اگر شما به مجارستان می‌خواهید سفر کنید، ممکن است به ویزای شینگن نیاز داشته باشید که به شما اجازه ورود به کشورهای منطقه شینگن را می‌دهد.

- ویزای کار: اگر قصد کار در مجارستان دارید، باید ویزای کار مرتبط با شغل موردنظرتان را اخذ کنید.

- اقامت دائم: در صورت تمایل به اقامت دائم در مجارستان، باید شرایط مشخصی را ارضا کنید.

2. **تحصیلات:**
- اگر می‌خواهید دانشگاه‌های تحصیل د رمجارستان کنید، باید مراحل ثبت‌نام و اخذ ویزای تحصیلی را دنبال کنید.

3. **زبان مجاری:**
- آشنایی با زبان مجاری می‌تواند در زندگی روزمره و تعامل با محیط محلی کمک کند.

4. **ترتیبات مالی:**
- اثبات توانایی مالی برای زندگی در مجارستان از جمله مواردی است که ممکن است لازم باشد.

5. **کار و شغل:**
- در صورتی که به دنبال کار هستید، باید مجوز کار معتبر دریافت کنید.

6. **مشاوره حقوقی و مهاجرتی:**
- مشاوره از مشاوران حقوقی یا مشاوران مهاجرتی می‌تواند در تسریع و سهولت در فرآیند مهاجرت به مجارستان کمک کند.

7. **پناهندگی:**
- اگر به دنبال پناهندگی هستید، باید با مقررات مربوطه آشنا شده و درخواست خود را مطالبه کنید.

قبل از اقدام به هر گونه مهاجرت، توصیه می‌شود که به دقت قوانین و مقررات مهاجرتی مجارستان را مطالعه کنید و از خدمات مشاوره مهاجرتی استفاده کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا