درخواست کمک و راهنمایی در زمینه طراحی نمای خارجی کامپوزیت ساختمان

amin105

New Member
[font=&quot]با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان.[/font]
[font=&quot]از دوستان عزیزی که در زمینه کارهای سه بعدی خصوصا طراحی با مکس فعالیت دارند و اگه براشون امکان داره منو کمک و راهنمایی بفرمایید.یه دنیا ممنون می شم اگه کمکم کنید.[/font]
[font=&quot]من کاردانیه معماریم تری دی مکس هم بلد نیستم فقط به زور تونستم حجم کارمو در بیارم که فایلش رو پیوست کردم.من باید نمای کامپوزیت این ساختمون رو بزنم اما چیزی بلد نیستم از دوستان خواهش می کنم اگه کسی می تونه راهنمایی و کمکم کنه.[/font]
[font=&quot]اگه کسی فایل یا چیزی داره که نماش کامپوزیت کارشده برام بذاره یا ایمیل کنه که من از رو فایلش نگاه کنم که ببینم چطوری متریال نمای کامپوزیت کار میشه.[/font]
[font=&quot]خواهش می کنم هرکی هر کمکی می تونه بکنه.زیاد وقت ندارم.[/font]
[font=&quot]اینم ایمیلم: [/font]
...
...
...

برای اعلام کردن آدرس ایمیل و یا سایت شخصی و سایر مشخصات تان فقط از بخش امضاء کاربری تان و یا پیغام خصوصی استفاده کنید و آنها را در زیر مطالب ارسالی درج نکنید.

پیوست ها

• 3D Max.zip
    31.2 کیلوبایت · بازدیدها: 147
آخرین ویرایش توسط مدیر:

amin105

New Member
ممنون، واقعا لطف می کنید.
من مکسم 2011 ست.چندتا سیو مختلف ازش گرفتم همه رو فشرده کردم و پیوست شون کردم. از توی همون فایل فشرده بازش نکنید، اول کامل از حالت فشرده خارجش کنید بعد فایل خارج شده از حالت فشرده رو باز کنید.
ساختمون سه طرف نما داره اما همون نمای اصلیش مهمه نمای پشتش زیاد مهم نیست.
ممنون سعیدجان منتظر فایلی که گفتی هستم.
واقعا ممنونم که دارین کمکم می کنید.:rose:

پیوست ها

• 3D MAX.rar
    150 کیلوبایت · بازدیدها: 131
سلام خب این میل منه.........................
واسم یک پیام بده من فایلمو شب واست میل میکنم چون الان سرعتم پایینه
یک فایل کامل دارم که هم تنظیم شده هم نورپردازی حرفه ای شده
هم یک ساختمون کامل داره هم متریال همش فول ساخته شده همه متریالای کامپوزیت هست کامل
من واست میمیلم تو بازش کن یکم باهاش کار کن دستت میاد ساختمونتم بنداز توش متریالای حاضر منو بده بعد اگه مشکل داشتی باز ازم بپرس
تا شب بای

برای اعلام کردن آدرس ایمیل.........

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amin105

New Member
سلام خب این میل منه ......................
واسم یک پیام بده من فایلمو شب واست میل میکنم چون الان سرعتم پایینه
یک فایل کامل دارم که هم تنظیم شده هم نورپردازی حرفه ای شده
هم یک ساختمون کامل داره هم متریال همش فول ساخته شده همه متریالای کامپوزیت هست کامل
من واست میمیلم تو بازش کن یکم باهاش کار کن دستت میاد ساختمونتم بنداز توش متریالای حاضر منو بده بعد اگه مشکل داشتی باز ازم بپرس
تا شب بای
آقا سعید دمت گرم، یه دنیا ممنون واقعا لطف کردی.فایلی که برام بفرستادی دقیقا همون چیزی بود که دنبالش بودم و دقیقا ساختمون من هم به همین شکل باید باشه.
به خدا شرمنده اگه زحمتی نیست میشه راهنمایی کنی و بگی من چطوری می تونم اینا رو روی ساختمونم اعمال کنم.
بازم ازت ممنونم ببخشید.
:oops::rose::)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

.:BehzAd:.

Active Member
نمای کامپوزیت اه حالم ازش به هم میخوره

یه مدت تو یه شرکت طراحی و اجرای نمای کامپوزیت بودم من به عنوان تری دی کار رفتم اونجا اما روز اول به ساختمون نیمه کاره دادن بهم گفتن یه طرح واسش بزن و تری دیش رو هم آماده کن منم که دهنم باز مونده بود موندم چی بگم بابا. مهندس طراحی گفتن تری دی کاری گفتن هر کسی و چیزی را بهره کاری ساختن منم با زدن این حرف ها طرح زدن خودم رو زیر سوال نمیبرم و نمیگم نمیتونم طرح بزنم اتفاقا طرح میزدم خیلی هم خوششون میومد بلکه میگم این درست نیست که الکی و سلیقه ای رو طرح نما کار کنیم به نظر من سیمای بیرونی ساختمان به اندازه داخل ساختمان مهم هست و باید با منطق و علم براش طرح زد چون اولا چیزی هست که هر عابر گذرنده از اونجا اونم میبینه و نگاهش میکنه دوم رو سیمای کلی شهر تاثیر میزاره و اگه خوب کار نشه تاثیر بدی هم رو شهر میزاره هم عابری که از اونجا رد میشه خوتهشن اگه این جور جا ها کار میکنید تا میتونید رو طرح و رنگ بندیش کار کنید چون طراحی با این نوع که همه فکر میکنند راحته خیلی سخته من خودم بودم تو این کار و عمرا هم برگردم و یه نمای کامپوزیت بزنم شاید هم همین جا یا بخش معماری یه تایپیک بزنم و دلایل مخالفتم رو با این جور نما ها بگم

بهزاد جون منم از کامپوزیت متنفرم
راستی هر چی پیغام بهت می زنم نمیاد نمی دونم واسه چی؟

.:BehzAd:.

Active Member
سعید موقعه ای که میخوای بفرستی هر چی تیک اون پایین میبینی فعال کن بعد ارسال رو بزن میاد.هنوز هم منتظره اون چیزای هستم که قرار بود بفرستی

آخرین ویرایش:

mani2

New Member
سلام خسته نباشید،منم نیاز شدیدی به متریال کامپوزیت دارم ولی هیچ مددی از هیچ جا نتونستم بگیرم اگر میشه به منم کمک کنید- [email protected]

tolo110

New Member
با سلام.اولین باری است که عضو یک انجمن میشم بلد نیستم چطور باید ارتباط برقرار کنم و از طرفی منم خیلی دوست دارم نماکاری کامپوزیت را یاد بگیرم لطفا اگه راه حلی برای آموزش این کار کسی بلده به ما هم یاد بده

جدیدترین ارسال ها

بالا