درخواست کمک!!!فیلتر جدا کردن شخص از پس زمینه با دقت تار مو

aminae

New Member
سلام.خدمت برو و بچ گل: کسی فیلتر جدا کردن شخص از پس زمینه با دقت تار مو سراغ داره ؟

gilangraphic

New Member
نرم افزار mask pro شاید بتونه کمکت کنه ،یه پلاگین توو فوتوشاپ ایجاد میکنه دقتش هم بد نیست

Mrpl

Member
تعریف FaceFilter رو خیلی شنیدم. اما هنوز تستش نکردم.

shirini_forush

Well-Known Member
اگر اشتباه نکنم سارا خانوم قبلا یه نمونه خیلی خوب گذاشتن...
جستجو کنید قبل از پست

bishtar

Member
آقا من یه پروژه داشتم راجع به ردیابی مسیر الیاف در نخ که بکمک پردازش تصویر که به زبان فاخر دلفی بود (عکسهاش بکمک میکروسکوپ مجهز به دوربین )اگه خواستی pm یا ایمیل بده چندتا عکس پردازش شدش رو واست ایمیل کنم ببینی بدردت می خوره یا نه

Mrpl

Member
من به شدت از همگی عذر میخوام. من یه برنامه دیکه رو با این اشتباه گرفتم. واقعا می بخشید.
گشتم ولی اونی که کار با مو ها رو انجام میداد رو پیدا نکردم. به محظ یافتن نتیجه میذارمش.
----------------------------
برای اینکه دست خالی نباشم لینک face filter را میگذارم.
سایت اصلی: http://www.facefilter.com/
برای دانلود(با ک*ر*ک):http://danlod.com/archives/2007/04/facefilter_studio_ver2012061_fa.php
باز هم از اشتباهم معذرت میخواهم.

آخرین ویرایش:

gilangraphic

New Member
آهان پیداش کردم.
اسمش Mask Pro هست.
www.ononesoftware.com سایت اصلیش هست.
توی www.lynda.com/go/maskpro میتونید فیلمای آموزشی اش رو ببینید

دوست عزیز این لینک نرم افزار ماسک پرو هست
http://rapidshare.com/files/8484124/mask_pro.rar
همنطور که همتون اطلاع دارید دقت نرم افزار فوتوشاپ در حد تارمو نیست و در حد پیکسل عکسه پس عکس با کیفیت تر که بتونه یک تار مو رو توو چند پیکسل نشون بده بهتر میتونید رووش کار کنید
خوبی نرم افزار ماسک پرو اینه که اگه در گوشه های تصویر بریده شده تار مو یا هاله داشته باشه با درصد پایین پاک میکنه واسه همین هم پایان کار طبیعی به نطر میرسه

mahoo painter

مدیر انجمن گرافیک وکتور
دوست عزیز این لینک نرم افزار ماسک پرو هست
http://rapidshare.com/files/8484124/mask_pro.rar
همنطور که همتون اطلاع دارید دقت نرم افزار فوتوشاپ در حد تارمو نیست و در حد پیکسل عکسه پس عکس با کیفیت تر که بتونه یک تار مو رو توو چند پیکسل نشون بده بهتر میتونید رووش کار کنید
خوبی نرم افزار ماسک پرو اینه که اگه در گوشه های تصویر بریده شده تار مو یا هاله داشته باشه با درصد پایین پاک میکنه واسه همین هم پایان کار طبیعی به نطر میرسه

سلام

این ابزار و ابزاری مشابه این پلاگین رو تو بخش پلاگینها معرفی کردم
128fs318181.gif

rose.gif

felakat

New Member
کمکم کنید حرفه ای ها

:tavajo:سلام به همگی من نمیفهمم کدوم برنامه ها دقیق ترند اگه میشه یه برنامه فقط اسمشو بگید که تهیش کنم:cry:بازم از همتون ممنونم

SPD

Member
دوست عزيز نيازي به خرج كردن نيستش ... بهترين ابزار ها رو تو فتوشاپ خودش داره ... من خودم كارم آتليه كليه ابزار هاي دوستان تجربه كردم نرم افزار ماسك پرو خوب هستش ولي هيچي مثل خود ابزار فتوشاپ نمي رسه قسمت پاك كن ها به اسم بكگراند اريزر... فوق العاده هستش ... باهاش كار كني متوجه ميشي

bk1059

New Member
درود بر شما
من خیلی سعی کردم تو قسمت پاکن ها از بکگراند... استفاده کنم یه کم مشکل داشت یعنی سخت بود در حالی که الان ده ساله فوتوشاپ کار میکنم
در هر حال فکر می کنم ماسک برو برنامه جالبی باشه هر چند هنوز تجربشو نکردم
فقط یه سوالی این برنامه فقط تو Cs3 کار میکنه و ورژنای قبلی فوتوشاپ باهاش سازگار نیستن ؟
ممنون اگه لطف کنین جواب بدین
بدرود

omid3098

New Member
اگه كارت زياد دقيق نباشه هم با Photoshop ميتوني اين كارو انجام بدي.
كل سر رو با موها select كن. تو منوي Image بگرد و Replace color رو پيدا كن.
رنگ پشت زمينه ي مو رو انتخاب كن.(با دقت بالا)
اونو تا جايي كه ميتوني سفيد كن.
حالا با magic wand ميتوني سفيد رو پاك كني..

موفق باشي.:wink:

parsun

Banned
[FONT=&quot]استودیو فعال در زمینه تولیدات پویا نمایی و سرگرمی[/FONT]
[FONT=&quot]جهت پروژه های بازی رایانه ای خود از علاقمندان به تولید بازی رایانه ای در زمینه های ذیل دعوت به همکاری می نماید.[/FONT]
1-[FONT=&quot]مدل ساز 3 بعدی (مبتدی [/FONT]–[FONT=&quot] حرفه ای)[/FONT]
2-[FONT=&quot]طراح و هنرمند رایانه 2 بعدی (مبتدی [/FONT]–[FONT=&quot] حرفه ای)[/FONT]
3-[FONT=&quot]انیماتور رایانه ای آشنا به نرم افزار Maya[/FONT] ,3D Max

[FONT=&quot]لطفاً [/FONT]CV [FONT=&quot](رزومه) و نمونه کار خود را به ایمیل زیر ارسال فرمائید.[/FONT]
[email protected]

جدیدترین ارسال ها

بالا