درخواست کمک برای رفع مشکل اعداد اعشاری در 3dmax

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ruli2

New Member
با سلام
من تازه گی یه مشکل توی نرم افزار 3dmax برام پیش اومده اونم اینه که در قسمت parameters و یا تمام قسمتهایی که باید عدد وارد کنیم هر عدد اعشاری وارد می کنم قبول نمیکنه و فوراً اون عدد رو به صفر تغییر میده و فقط می تونم اعداد صحیح رو وارد کنم (بدون ممیز) مثل عدد 1.2 یا 2.6 و غیره ... رو قبول نمیکنه!!!!
البته با استفاده از spinner ها می تونم بسختی عدد اعشاری موردد نظرم رو تعیین کنم که خیلی وقت گیره
تنظیماتش رو هم با یک نرم افزار max دیگه چک کردم مثل هم بود .
هر کی میتونه کمکم کنه ممنون میشم

ruli2

New Member
آره تازه گی ویندوز 8 نصب کردم
یعنی به نظر شما علتش ویندوزه؟
چه جوری حل میشه؟

tiptooop

Well-Known Member
سلام عزیزم. مکس رو باز کن و به آدرس زیر برو.
Customize > Preferences > General
بعد از قسمت Spinners گزینه ی Precison رو روی مقدار اعشاری که می خوای تنظیم کن مثلا سه رقم اعشار
General.jpg

ruli2

New Member
سلام عزیزم. مکس رو باز کن و به آدرس زیر برو.
Customize > Preferences > General
بعد از قسمت Spinners گزینه ی Precison رو روی مقدار اعشاری که می خوای تنظیم کن مثلا سه رقم اعشار
مشاهده پیوست 92970

قبلا این کار رو هم کردم ولی بازم درست نمیشه
فقط با حرکت دستی sppiner ها میشه عدد اعشاری رو تنظم کرد و به محض کلیک کردن توی کادر عدد اون عدد به صفر تغییر پیدا میکنه
اگه کسی راه دیگه ای بلده لطفا بگه ممنون میشم

elya3

Well-Known Member
منم این مشکل رو دارم و در واقع بعد از ویندوز 8 که نصب کردم این اتفاق برای اولین بار بار برا مکسم افتاده و همچینین اصاب منم خورد کرده:-?

navid.st

New Member
مشکل از ویندوز هستش پاید به control panel ویندوز>region >سربرگ format رو باز کنید و اونو په (english(united stat تغییر پدید
بعد به قسمت control panel ویندوز>language >و (english(united stat رو انتخاب و move up کنید

navid.st

New Member
[QUOTE=navid.st;1351609]مشکل از ویندوز هستش پاید به control panel ویندوز>region >سربرگ format رو باز کنید و اونو په (english(united stat تغییر پدید
بعد به قسمت control panel ویندوز>language >و (english(united stat رو انتخاب و move up کنید[/QUOTE]

navid.st

New Member
[QUOTE=navid.st;1351609]مشکل از ویندوز هستش پاید به control panel ویندوز>region >سربرگ format رو باز کنید و اونو په (english(united stat تغییر پدید
بعد به قسمت control panel ویندوز>language >و (english(united stat رو انتخاب و move up کنید[/QUOTE]

م. مشفق

New Member
3Ds MAX

مشکل از ویندوز هستش پاید به control panel ویندوز>region >سربرگ format رو باز کنید و اونو په (english(united stat تغییر پدید
بعد به قسمت control panel ویندوز>language >و (english(united stat رو انتخاب و move up کنید

سلام. من مدتی بود که با این مشکل درگیر بودم. با این تغییرات در control panel مشکلش برطرف شد! نمی دونم چطور تشکر کنم... :oops:

bbforum

Member
با تشکر از navid.st عزیز ، باید عرض کنم مشکل در تعریف سمبل "/" در تنظیمات number است که اگر آن را به "." تغییر دهیم مشکل حل خواهد شد ، جهت سهولت تصویر ذیل ضمیمه شده است .
attachment.php

www.strong3d.com

پیوست ها

• 3smax 2017 numbers.jpg
    3smax 2017 numbers.jpg
    346.5 کیلوبایت · بازدیدها: 108
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا