درخواست --کره زمین به صورت وکتور--

sajjad_eb

Well-Known Member
کسی کره زمین به صورت وکتور داره ؟
ایران جلو باشه بهتره

sajjad_eb

Well-Known Member
37.gif

h.khafan

Active Member
سلام:

اقا من درست متوجه نشدم وکتور چیه ولی تا اونجا که میدونم به تصاویر فلش هم میگن وکتور .(اگه اشتباه گفتم بهم بگو که جای دیگه سوتی ندم)

من یه کره ی زمین متحرک توی فلش دارم که کرهی زوینش با فلشه ولی قاره های روش عکسه (زیاد با کیفیت نیست) . از اونجاییی که دیدم هیشکی دست به کار نشده گفتم برات بزارم یا به دردت میخوره یا نه دیگه ......: (در ضمن یکم هم زوم کنی کیفیتش بهتر میشه)

بفرما:

http://www.electronicfiles.net/files/6862/flash/earth.rar

موفق باشی
حامد

آخرین ویرایش:

sajjad_eb

Well-Known Member
سلام:

اقا من درست متوجه نشدم وکتور چیه ولی تا اونجا که میدونم به تصاویر فلش هم میگن وکتور .(اگه اشتباه گفتم بهم بگو که جای دیگه سوتی ندم)

من یه کره ی زمین متحرک توی فلش دارم که کرهی زوینش با فلشه ولی قاره های روش عکسه (زیاد با کیفیت نیست) . از اونجاییی که دیدم هیشکی دست به کار نشده گفتم برات بزارم یا به دردت میخوره یا نه دیگه ......: (در ضمن یکم هم زوم کنی کیفیتش بهتر میشه)

بفرما:

http://www.electronicfiles.net/files/6862/flash/earth.rar

موفق باشی
حامد

واقعا ممنونم از این همنه توجت دوست عزیز .
منظورم از وکتور تصاویر برداری هستن که با بزرگ شدن عکس کیفیتشون کم نمی شه .
اونی که شما می گی پیکسلی هستش . فکر نکنم به کارم بیاد .
بازم ممنون که خواستی بی جواب نمونیم :D

یه نمونه خودم پیدا کردم اما به صورت PDF هست . چی شکلی می شه یه فایل رو از داخل PDF در آورد . کسی تو این زمینه می تونه کمک کنه ؟ :neutral:

h.khafan

Active Member
سلام:

پس اگه اینطوری باشه درست گفتم دیگه تصاویر فلش هم وکتور حساب میشه.

این کره هه هم پیوندیه !!! نصفش وکتوره (خوده سطح کره) ولی قاره هاش که اصل کاریه پیکسلی .

راستی برای دراوردن یه فایل از تو pdf اگه بهش Attach شده باشه باید از قسمت Attach فایل بگیریش.

البته خودم تا حالا این کارو نکردم ولی اگه تو منو هاش بگردی Attach رو پیدا میکنی . فکر کنم پایین acrobat

بصورت باز شو باشه.

اگه جوره دیگه ای نمیدونم.

موفق باشی
حامد

sajjad_eb

Well-Known Member
بله . شما دقیقا درست گفتید .
39.gif

اون کارم کردم ولی باز نشد . فکر کنم به صورت قفل شده گذاشتن . اینم لینکش که دیگرانم استفاده کنن و شاید هم یکی به سوال ما جواب بده

آخرین ویرایش:

h.khafan

Active Member
سلام:

سجاد جان من همون روز از روی اون نقشه هه که داده بودی یه دونه فایل فلش ساختم رنگ امیزی هم کردم

حدود 4 ساعت وقت برد !!!
308.gif
294.gif

نمیدونم این مجید انلاین چرا افلاین شده بود نتونستم برات بزارمش.

خیلی شبیه همون pdf شده ولی اسم کشور ها رو ننوشتم .

امیدوارم به دردت بخوره.

از توی اون پی دی افه هم فقط تونستم یه عکس از نقشه رو در بیارم که خیلی به دردم خورد تو رسم نقشه .

بعضی از جزییات خیلی ریز نقشه رو در نیاوردم ولی خیلی باحال شده خودم که حال کردم .
83.gif

2 تا فایله یکی با خطهای استوا یکی بدون اونا:

بگیر برو حالشو ببر

به همین راحتی نیست

چقد میدین فایل کارلی کره زمین با تمام جزئیاتش رو بزارم اینجا حتی خطهای تقسیم بندی کره زمین؟

sajjad_eb

Well-Known Member
سلام:
سجاد جان من همون روز از روی اون نقشه هه که داده بودی یه دونه فایل فلش ساختم رنگ امیزی هم کردم
حدود 4 ساعت وقت برد !!!
نمیدونم این مجید انلاین چرا افلاین شده بود نتونستم برات بزارمش.
خیلی شبیه همون pdf شده ولی اسم کشور ها رو ننوشتم .
امیدوارم به دردت بخوره.
از توی اون پی دی افه هم فقط تونستم یه عکس از نقشه رو در بیارم که خیلی به دردم خورد تو رسم نقشه .
بعضی از جزییات خیلی ریز نقشه رو در نیاوردم ولی خیلی باحال شده خودم که حال کردم .
2 تا فایله یکی با خطهای استوا یکی بدون اونا:
بگیر برو حالشو ببر
ممنونم . نمی دونم چرا وقتی این پست رو دادی ایمیلی به دستم مبنی بر اینکه پاسخ دادی نرسیده . خیلی خوب شده . ممنون :oops: :) :D

چقد میدین فایل کارلی کره زمین با تمام جزئیاتش رو بزارم اینجا حتی خطهای تقسیم بندی کره زمین؟
پول منظورته ؟ خوب معلومه که هیچی . اگه می خواستم پول بدم که می خریدم .

robic

کاربر فعال
پاسخ شما اینجاست !!! همینجا !!

واقعا ممنونم از این همنه توجت دوست عزیز .
منظورم از وکتور تصاویر برداری هستن که با بزرگ شدن عکس کیفیتشون کم نمی شه .
اونی که شما می گی پیکسلی هستش . فکر نکنم به کارم بیاد .
بازم ممنون که خواستی بی جواب نمونیم :D

یه نمونه خودم پیدا کردم اما به صورت PDF هست . چی شکلی می شه یه فایل رو از داخل PDF در آورد . کسی تو این زمینه می تونه کمک کنه ؟ :neutral:

سلام دوس جان خوبی ، یا بهتری

خوب عزیز جان اگر بخوائید که شکل برداری رو از فایل پی دی اف استخراج کنید راههای زیادی وجود داره ، ولی مهم اینه که شما برای چه منظور بخوائید این شکلتون رو استفاده کنید اگر می خواهید به صورت برداری استفاده کنید ، خوب می تونید فایل رو توی ادوبی ایلوستریتور باز کنید و از اون خروجی هایی مثه ای پی اس یا ای آی بگیرید ولی اگر بخواهید به عنوان یک تصویر بزرگ از این فایل استخراج کنید روش راحت تر و قابل دسترس تری وجود داره اونم اینه که توی فتوشاپ یک فایل جدید Place باز کنید و از گزینه
استفاده کنید و اون فایل پی دی اف رو بیارید توی فتوشاپ بعد اندازه فایل رو هر قدر که دوست داشتید بزرگ بگیرید و تصویر بزرگتون رو با هر فرمتی که دوست داشتید خروجی بگیرید .

بازم اگه موردی بود در خدمتیم

یه سری به آرشیو تاپیک ما هم بزن احتمال قوی توی آیکون های برداری کره زمین خواهد بود

آدرس تاپیک :

http://forum.majidonline.com/showthread.php?p=716541http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=104251

جدیدترین ارسال ها

بالا