درخواست پیشنهاد سیستم برای کار 3d

3d_world

New Member
سلام
از دوستان تقاضا دارم در مورد سیستمی که بشه براحتی برای رندرینگ و انجین های گرافیکی باهاش کار کرد پیشنهادی بدن.
البته قطعاتی رو در نظر دارم ولی خوب باز هم با هم ست کردنشون یکم منو به شک انداخته واسه همین که بتونم یک تعادل بین
قطعات ایجاد کنم خواستم که از اعضای عزیز راهنمایی بگیرم.

مبلغ در نظر گرفته شده برای خرید کیس بدون مانیتور و لوازم جانبی : 2500 می باشد

ممنون و تشکر

mohsen7077

New Member
سلام عزیز
راستش من خودمم زیاد از سخت افزار سر در نمیارم
ولی یه چی بگم، با این بودجه سراغ خرید سیستم برای رندر نرو
بهتره بودجه رو افزایش بدی
موفق باشی

3d_world

New Member
سلام عزیز
راستش من خودمم زیاد از سخت افزار سر در نمیارم
ولی یه چی بگم، با این بودجه سراغ خرید سیستم برای رندر نرو
بهتره بودجه رو افزایش بدی
موفق باشی

دوست عزیز بله حرف شما دقیقاً درسته چون سیستم مناسب مناسب 6 تا 7 میلیون خرج داره من برای یک چیز نرمال میخوام که موقع انجام کار
با یکی از برنامه سرعت سیستم زیاد پایین نیاد و مجورم کنه که ریست کنم و گرنه الان 3 ساله که با لپ تاپ DELL XPS L502 کار میکنم که مشخصات
خوبی هم داره از جمله سی پی یو i7 و گرافیک 2 nvidia 540 ولی حالا قصد فروش دارم و میخوام بعد از سه سال پی سی بگیرم

goodzila46

Active Member
فقط بدون توجه به حرف فروشنده ها ، دقیقاً همین چیزهایی که می بینی رو با هم ست کن ، نه مارک رو عوض کن نه مشخصات رو ، حتماً حتماً حتماً سعی کن همینا رو جمع کنی و به حرف فروشنده ها اصلاً توجه نکنی .

موفق باشی

3d_world

New Member
فقط بدون توجه به حرف فروشنده ها ، دقیقاً همین چیزهایی که می بینی رو با هم ست کن ، نه مارک رو عوض کن نه مشخصات رو ، حتماً حتماً حتماً سعی کن همینا رو جمع کنی و به حرف فروشنده ها اصلاً توجه نکنی .

موفق باشی

مرسی ، این قیمتا مال همین روزاست دیگه درسته؟؟؟ بعد amd توصیه میشه بیشتر؟؟

Mehran coyote

Well-Known Member
من سیستمی که نوار آبی داره رو پیشنهاد میکنم ولی مانیتور رو 20 بردارید و ssd رو هم تو خریدتون قرار بدین
گودزیلا نگفتی اینا سیستم های حسام هست؟

آخرین ویرایش:

3d_world

New Member
من سیستمی که نوار آبی داره رو پیشنهاد میکنم ولی مانیتور رو 20 بردارید و ssd رو هم تو خریدتون قرار بدین
گودزیلا نگفتی اینا سیستم های حسام هست؟

خوشبختانه مانیتور موجود هست و همه وسایل فقط کیس رو باید بگیرم بعد اینکه به نظر شما هم سی پی یو i5 مناسبتر از AMD FX هست؟

3d_world

New Member
بسیار خوب ، فقط یه مطلب اگر i7 رو جایگزین i5 کنم چی تاثیر بهتری با این قطعات داره ؟؟
و نکته بعدی اینکه معرفی کنید از کجا تهیه کنم ، بازار رضا ، پایتخت یا علاالدین؟؟

Mehran coyote

Well-Known Member
من از تهران خبری ندارم ولی خودم آنلاین همیشه خرید میکنم کمتر از قیمت بازار تهیه میکنم همیشه حتی کمتر از فروشگاه های تهران

i7 بگیرید برای سوکت 1150 باید باشه و تاثیر سرعت رندر خیلی بهتر خواهد شد اگر میتونید 4770 رو جایگزین کنید.

3d_world

New Member
من از تهران خبری ندارم ولی خودم آنلاین همیشه خرید میکنم کمتر از قیمت بازار تهیه میکنم همیشه حتی کمتر از فروشگاه های تهران

i7 بگیرید برای سوکت 1150 باید باشه و تاثیر سرعت رندر خیلی بهتر خواهد شد اگر میتونید 4770 رو جایگزین کنید.

درسته ولی خوب این چیزا خرید انلاین که نمیشه باید تست کنی یا تو راه مشکلی براش پیش نیاد حضوری بهتره من تهران هستم

Mehran coyote

Well-Known Member
من تاحالا 2 میلیون خرید از نت داشتم هیچ مشکلی نبوده و اگر هم مشکلی پیش بیاد فروشنده مهلت تست میده به غیر از گارانتی محصول
مهلت تست ها حداقل 24 ساعت تا 72 ساعت هست ولی دیجی کالا 7 ورز مهلت تست میده که متاسفانه قطعات کامپیوتر نداره

دیگه هر جور راحتی دوست من

یا علی

pendesign

Member
اولویت شما CPU و مادربرد هست. روی این دو تا سرمایه گذاری کنید ، مابقی قطعات رو بعدا میتونید ارتقا بدید. این مشخصات سیستم منه و ازش راضیم :

Intel® Core i7-4770K 3.5GHz | ASUS Z87-A | 2GB Sapphire Radeon 7870GHz | 8GB Kingstone DDR3

3d_world

New Member
اولویت شما CPU و مادربرد هست. روی این دو تا سرمایه گذاری کنید ، مابقی قطعات رو بعدا میتونید ارتقا بدید. این مشخصات سیستم منه و ازش راضیم :

Intel® Core i7-4770K 3.5GHz | ASUS Z87-A | 2GB Sapphire Radeon 7870GHz | 8GB Kingstone DDR3

دوست عزیز شما کی سیستم رو گرفتید؟

جدیدترین ارسال ها

بالا