درخواست پنل ثبت دامین با شارژ

EMIRATES

Active Member
با سلام

دوستان من میخوام دامین هائی که از این به بعد کریت میکنم رو تو پنل خودم باشه فقط خودم در دسترس داشته باشم.

واسه همین من میخوام بدونم که چه کسی میتونه برام یه پنل با نام و مشخصات کامل خودم ( اگه بشه خودم پنلو بسازم مثل name.com( بعد ایشون برام مثلا 20 تومن شارژ کنه.

اگه کسی میتونه اینجا بگه.

با تشکر.

سلام - شرکت ما با داشتن نمایندگی مستقیم از Directi.com و سابقه چندین ساله در زمینه میزبانی صفحات وب و ثبت دامین میتواند به شما پنل اختصاصی و فول آپشن به منظور ایجاد و مدیریت کلیه دامینهای شما تحویل دهد که با توجه به درخواست شما برای شارژ این موضوع کاملا انجام شدنی است با ما در تماس باشید.

vatanmusic

Well-Known Member
بنده نيز ميتونم در خواستتون را انجام بدم
پيغام خصوصي بديد اگر خواستيد

kianonline

Member
Directi بهترین موقعیت برای در اختیار گرفتن یک پنل اختصاصی برای ثبت دامین بین المللی است که شما حتی می توانید ، خود جهت ثبت نام اقدام نمایید ، اما در صورتی که نیاز به پرداخت از طریق نمایندگان داخل کشور دارید می توانید به ما اطلاع دهید تا به رایگان پنل را در اختیار شما قرار و جهت شارژ پنل خود اقدام کنید.

موفق باشید.

i2ir

New Member
بهترین سایت ارایه دهنده دامین رایگان با پسوند دات کام

[FONT=&quot]بهترین سایت ارایه دهنده دامین رایگان با پسوند دات کام[/FONT]
[FONT=&quot] http://i2ir.com[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]سایت من درون ایران یا همان آی تو آی آر بهترین و قویترین سایت[/FONT]
[FONT=&quot] ارایه دهنده دامین یا همان ساب دامین رایگان است که به کاربران[/FONT]
[FONT=&quot] دامین رایگان با پسوند دات کام میدهد [/FONT]
[FONT=&quot]از دیگر قابلیتهای این سایت میتوان به مدیریت تبلیغات توسط خود کاربر[/FONT]
[FONT=&quot] نام برد و ثبت بسیار راحت و آسان دامین و از همه مهمتر استفاده از[/FONT]
[FONT=&quot] قویترین و سریعترین سرورهای آمریکایی و امنیت بالا سایت لازم به ذکر[/FONT]
[FONT=&quot] است که سایت بر خلاف دیگر سایتهای ارایه دهنده دامین رایگان
[/FONT]

[FONT=&quot]دامین شما را در صورت نداشتن بازدید مسدود نمیکند[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]من که ازش رازیم دامین من در این سایت اینه می توانید بازدید داشته باشید[/FONT]

[FONT=&quot]
www.bb.i2ir.com
[/FONT]​

sarsabz

Member
کار بر سعید زارعی توی پرشین تولز این کار رو می کنه، گروه رمیت هم این کار رو می کنند، شما اکانت رو می سازید و بعد اونا شارژش می کنند با پی پال یا کردیت، فکر کنم این امکان هم باشه توی نیم که خودش اکانت خودون رو شارژ کنند و این اعتبار مورد نیاز مثلا 50 دلار رو براتون ارسال کنند، هردوشونم کارشون خوبه.

PadinaWebGroup

Active Member
خواستيد ما هم ميتونم يه panel اختصاصي براتون بديم كه هر موقع خواستيد خودتون ثبت كنيد

Padina Web GRoup. | www.Padina.ir

موفق باشيد

liveparsv

Member
با سلام

دوست عزیز میتوانید از خدمات ریسلر دامنه شرکت فناوری و اطلاعات پارس نیز دیدن نمایید امیدوار هستم مورد نظر شما قرار بگیرید(خدمات به روز،قیمت ارزان،کفیت بالا)

ادرس ورود مستقیم
www.parsv.ir/reseller=domin.php

موفق باشید
خدانگهدار

جدیدترین ارسال ها

بالا