درخواست پلاگين

semov

Member
سلام
يه پلاگين ميگن هست براي دايركتور كه با اون ميشه روي فيلم ما يه گل رشد ميكنه يا يكسري فايهاي تذهيبي رون فيلم به تدريج كامل ميشه
ايا همچين چيزي هست البته دي وي دي هاي آماده هست . ولي براي درست كردنش منظورم بود

(omid)

Member
با سلام
من چهارتا مجموعه اکسترا خریدم که توشون پر اکسترا با کرک بود ولی همچین چیزی ندیدم !!!!!!!!!!
بعید می دونم همچین چیزی هم باشه !

(omid)

Member
سلام عزیز
از تهران
این هم ایمیل شرکت [email protected]
ادرس ایمیلش را داشتم بسته اش را پیدا می کنم و تلفنش را هم می زارم
خیلی چیزها توش بود تقریبا اکثر اکستراها بود همین اکسترای pdfxtra را هم داره البته تو مجموعه 4

semov

Member
ممنون آدرس همين مجموعه هام بدي ممنونم
با كرك منظورت چيه يعني نرم افزار يا فايلهاي آماده براي استفاده

(omid)

Member
سلام
آدرس نمی خواد که برو پاساژ رضا یا یه ایمیل به شرکتش بده تا برات پست کنند باید پستش هم مجانی باشه !!! سعی می کنم عکس جلدشون را بزارم البته باید پکش را پیدا کنم !! ولی چیزای ردیفی هستند دسته بندی شده و راحت همین pdfxtra که قرار بود 400 هزار تومن فروش بره تو همین انجمن تو مجموعه 4 است .
منظور از با کرک یعنی نسخه ها محدودیت نمایش ندارند و کامل کامل عمل می کنند اکستراهایی توش هست که من هر چی اینترنت کشتم کرک شده پیدا نکردم فکر میکنم با توجه به اینکه setup اکسترا ها همه مال خودشون است احتمالا خودشون هم کرک کرده با شند
محیط نصب را بصورت یه محیط سه بعدی بسیار بسیار زیبا دراوردند نمی دونم با چه برنامه ای این کار را کردند اخه نه دایرکتور است نه فلش و نه ... !
به نظر من پول مجموعه اش پول یه اکستراش هم نیست !!!!
تا حالا هیچ شرکتی این کار را نکرده بود !!!
خلاصه تلفن شرکت را پیدا کردم می زارم فعلا ایملشون تو باکسم بود که گذاشتم .

(omid)

Member
سلام عزیز دل برادر !
قیمت هر مجموعه 6500 تومان است .
یادم نیست از کجای پاساژ رضا تو پاساژ ولیعصر هم میتونی گیر بیاری ایمیل شرکت را هم دادم

جدیدترین ارسال ها

بالا