درخواست پلاگين List View

blue_rays

Member
سلام.
ببخشيد من پلاگين List View رو همراه Demo از كجا مي تونم پيدا كنم؟ تو بخش پلاگين ها كه نبود. حتي تو MMMForums هم سرچ كردم پيداش نكردم فقط چنتا سوال و جواب بود اونجا.
لطفآ جديدترين ورژنش رو كه ميشناسيد اينجا بزاريد. اگه رجيستر شده نباشه هم اشكالي نداره:green:
در هر حال من كلآ اين پلاگين رو ندارم و از وجودش هم تا الآن اطلاعي نداشتم!:-? البته اين كارايي در پلاگين usefull objects هم وجود داره ولي پلاگين List view مختص همين كاره و حجمش كمتره و احتمالآ دستوراتش هم راحت تره!:green:

ممنون

آخرین ویرایش:

blue_rays

Member
سلام. با تشكر از شما و همينطور آقاي Free man كه نسخهي اوجينال مثال رو گذاشتن.
من الآن مثال رو گرفتم و روش يه ذره كار كردم تا بتونم كاري كنم تا آيتم هاي تيك خورده برگشت داده بشن. . ولي نتونستم كامل موفق بشم و هر بار فقط آآيتمي كه تيك ميزنيم برگشت داده ميشه و بقيه در نظر گرفته نميشن:-?. دستور مورد نظر در اين پلاگين رو نميدونم چيه براي اين كار. البته خودتون مثال رو باز كنيد متوجه مي شيد چي مي گم.
فايلي كه روش كار كردم رو ضميمه مي كنم تا اگه كسي از دوستان تونست كاملش كنه.
ممنون.:)

پیوست ها

• List View.rar
    5.3 کیلوبایت · بازدیدها: 48

Free Man

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
با سلام ،

البته اين كارايي در پلاگين usefull objects هم وجود داره ولي پلاگين List view مختص همين كاره و حجمش كمتره و احتمالآ دستوراتش هم راحت تره!
!!

پلاگین UO مخصوص این کار است ، و پلاگین ListView ، نوشته شده توسط کاربر حرفه ای dgilmour تنها برای رفع

نیازهای ساده و اولیه در مورد شی مورد نظر می باشد.
(پلاگین بسیار خوب و کاملیست اما برای کارهای ساده ، کارهایی که امکانات زیادی از ListView نطلبد)

شاید کدهای UO ListView کمی بیشتر باشد ، اما امکانات بیشتری را نیز برای کاربران فراهم می کند.

UO ListView
کد:
img=1    **Image Index
Text$='Freedom For All'
Separator$=' '    **You Are Free to Choose
PluginSet("UO","img")
PluginSet("UO","Text$")
PluginSet("UO","Separator$")
PluginRun("UO","LVAddVal")

ListView
کد:
Item$='Freedom,For,All'
PluginSet("PlugIn","Item$")
PluginRun("PlugIn","ListViewInsertItem")

در UO ListView چنین کمبودی نیز دیده نمی شود "CheckItem" و همچنین حدود 10 تابع بیشتر از پلاگین مورد بحث دارا می باشد.

LVFont
LVDelCol
LVAutoSort
LVSetCell
LVGetCell
LVGetSelIndex
LVDelSel
LVGridLines
ImageListAdd
ImageListClear

و غیر از اینها در بعضی از موارد مشترک نیز ، امکانات بیشتری ارائه می کند : LVAddVal > ListViewInsertItem

موفق باشید.

xboycooper

New Member
سلام دوستان
فایل listview.dll رو میخواستم تا به یه برنامه دیگه که خودم درست کردم اضافه کنم ...
هر جایی رو گشتم پیدا نکردم ... ممنون میشم به من کمک کنید
:rose:

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
سلام دوستان
فایل listview.dll رو میخواستم تا به یه برنامه دیگه که خودم درست کردم اضافه کنم ...
هر جایی رو گشتم پیدا نکردم ... ممنون میشم به من کمک کنید
:rose:

دوست عزيز جناب Silver PC كه اين پلاگين رو پيوست كردن! شما پست دوم رو ديديد؟

جدیدترین ارسال ها

بالا