درخواست يك افكت براي كليد

mt

Member
سلام دوستان

مي خواستم بدونم كسي نمونه براي افكت سه بعدي روي كليد داره ؟؟ اگه ممنكه يه نمونه مي خوام البته لطفا

منظورم اينه كه ميخوام براي يه كليد كه ساختم افكتي مانند
belevel and emboss
كه توي فوتوشاپ هست ايجاد كنم

ممنون و متشكر

YTERROR

Active Member
خودت درست کن کاری نداره افکت تویی سویش آدم از آماده استفاده می کنه تویی فلش اگه خود آدم درست کنه راحت تره تا بخواد بره یکدونه آماده رو بیاره و ..... برات می گردم شاید پیدا کردم

mt

Member
از دوستان متشكرم

امير آقا اگه ميشه لطفا بيشتر توضيح بده

Security9776

Active Member
سلام ، دوست عزیز ،
همون طور که می دونید وقتی adobe شرکت macromedia رو خرید و فلش 8 که محصول مشترک اون ها هست رو بیرون داد ، بسیاری از افکت های فتوشاپ در فلش 8 قرار گرفت مثلا حالت های بلور یا belevel and emboss و .....
به طوری که دیگه نیاز ندارید فایل ها رو بیرون از فلش و در فتوشاپ تغییر بدید و مهمتر از اون اینکه حجم فایل کاهش زیادی پیدا می کنه .
فقط تنها مشکل اینه که الان اکثر کاربران از فلش پلیر های 6 یا 7 استفاده می کنند که این باعث ایجاد اشکال در اجرای این فایل ها می شه . مگر اینکه بخواهید اون رو به صورت exe در بیارید .
حالا باز شما باید ببینید که از کدوم روش مطرح شده استفاده کنید تا بتونیم بیشتر کمکتون کنیم .

موفق و سربلند باشید ، محسن

mt

Member
دوست عزيز آقا محسن

من ميخوام در نهايت از فايل
swf
استفاده كنم حالا ميشه منو راهنمايي كنيد كه چطوري ميتونم همچين افكتي به كليدهام بدم
جسارتا اگه يه نمونه بذاريد خيلي لطف مي كنيد

ممنون و متشكر

Security9776

Active Member
سلام ، دوست عزیز
من براتون یک نمونه به هر دو صورت ایجاد می کنم براتون . منتهی احتمالا بیافته واسه عصری چون الان منزل نیستم .

Security9776

Active Member
سلام ، این هم 2 نمونه ای که قول داده بودم .
فقط برای دیدن یکیشون باید از فلش 8 استفاده کنید .

پیوست ها

• Samples By security9776.rar
    337.1 کیلوبایت · بازدیدها: 31

mohsensemsarpour

کاربر فعال
با سلام به دوست عزیز و محترم
ابتدا یک طرح ساده در فتوشاپ درست کن و بعد اونو به صورت فایل تصویری ذخیره و بعد وارد فلش کن . بعد می تونی در هر فریم یک عکس بذاری تا یک کلید زیبا درست بشه.

mt

Member
از همه ممنونم مشكل را با مثال آقا محسن حل كردم

متشكر و موفق باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا