درخواست همكاري براي ارائه سايتي مانند HOTscripts

morsoltany

Active Member
من هم داشتم این سایت را می زدم .
اگر می خواهید با هم کار کنیم .
Yahoo ID : mymizban_help

zanyar

Member
با سلام دوست من.
من كه خوب منظورتون رو نفهميدم !
دوست عزيز ما داريم واسه سايت مدير انتخاب مي كنيم . ولي منظورتون رو درباره با هم كار كنيم رو نفهميدم .

zanyar

Member
دوستان من تقريبا اسكريپتشو آماده كردم .((INP-Nuke )) استفاده كردم و language رو تعيير دادم .
ديگه بايد مديرارو كامل كنيم .

zanyar

Member
دوستان عزيز من ديگه كارم تقريبا تمومه حالا فقط مونده يه قالب توپ واسش بزنم و خلاص!!!

SME

Banned
سلام به همه دوستان.یه چند وقتی نبودم...
من اسکریپت کاملا مشابه هات اسکریپت + دامین بسیار تاپ www.hotscripts.ir رو میتونم در اختیار گروه قرار بدم.
البته شرایطی هم دارم!

1) اعضا گروه اصلی نباید بیشتر از 3 نفر باشن.
2) کل سایت اعم از منافع و ضررها و مخارج فقط به عهده مدیران سایت میباشد (منظورم همون 3 نفر هستش)
3) افرادی که کمکهایی از قبیل هاست میکنن فقط به عنوان یک پشتیبان در سایت معرفی میشوند و نه به عنوان یک شریک.
3) نیازی به فروم و انجمن نیستش (رو این مسیله خیلی تاکید دارم)
4) فعلا همین!
....
منتظر نظر دوستان هستم.

zanyar

Member
خيلي ممنون از شما دوست عزيز .
واسه انجمن شايد كسي ندونست يه اسكريپت رو نصب كنه يا اشكالاتي داشته باشه . يا در مورد اسكريپت هاي خودشون كه ساختن يا درخواست فارسي سازي يه اسكريپت يا درخواست يه اسكريپت ، در واقع اين كار بيشتر نظرشون رو جذب مي كنه و رضايت بيشتري هم دارند

واسه 3 نفر به نظر من خيلي اشتباهه . اصلا شما چرا گير داديد كه فقط و فقط 3 نفر باشند ولي هر چه مديرا بيشتر و كارا تر باشند بازديد ميره بالا و زود به زود آپديت ميشه .
ولي واسه هاست با آقا siyavshmusic حرف زدم فقط ايشون گفتند كه نيازي به اين كارا نيست فقط يه بنر كوچك تو يه گوشه سايت واسه من بزاريد ديگه هيچي نمي خوام " به نظر من با نشر شما همخوانه . پس اگه اينطوري باشه هم شما راضي هستيد هم خود سياوش .

SME

Banned
میتونیم از تعداد زیادی مدیر استفاده کنیم اما مدیران و صاحبان اصلی و تصمیم گیرندگان اصلی سایت نباید بیشتر از 3 نفر یاشن.
با این جور هاست موافقم.
با وجود انجمن کلا مخالفم...

zanyar

Member
بابا از همون اول اينو مي گفتي اين همه دعوا رو هم راه نمي داختي .
تازه واسه مدير كل 1 نفر هم كافيه حالا چه برسه به 2 !!!

من در پست هاي قبلي خودم رو به عنوان مدير كل معرفي كردم.
به نظرم همين كافي باشه .

ولي واقعا انجمن لازمه .

leg_big

Member
سلام
من روی بخش هزینه هاستینگ می تونیم سرمایه گزاری کنم .
تا 400 گیگ هاست و یک سرور Linux یا Windows

zanyar

Member
با تشكر از شما
دوستان زيادي واسه اين كار مي خوان همكاري كنن . لا اقل هر كي كه مي خواد همكاري كنه يه توضيحاتي در مورد هاستي كه به ما ميده بده ! . تا بفهميم كدوم يكي بهتره .

آقا صادق زحمت كشيد و اسكريپت اين كار رو پيدا كرد . حالا من در حال فارسي سازيش هستم تقريبا مثل خود هات اسكريپته .

zanyar

Member
ممنونم سوهيل جان . ميشه بگيد مي خوايد در كدوم بخش همكاري كنيد ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا