درخواست هاست

mohsen-amedi

New Member
سلام

من می خوام حدود 1 گیگابابت برای سایتم هاست تهیه کنم. وقتی تحقیق کردم به این نتیجه رسیدم که سرورهای theplanet از نظر امنیت و قدرت در حد قابل قبولیه. چون می خوام دیگه هیچ مشکلی برای سایتم پیش نیاد. ولی نمیدونم آیا کسی یا شرکت ایرانی از این شرکت هاست میده یا نه؟ لطفا راهنمایی کنید

rezabs

New Member
سلام

شما هاست میخواهید یا سرور؟؟؟؟

جایی که انتخاب کردید میتونید سرور اختصاصی و ... تهیه کنید.
هاستینگهای قوی و خوب را اینجا ببینید:

http://webhostinggeeks.com

و البته reviewهای دیگه ای که روی اینترنت هستند.

آخرین ویرایش:

mohsen-amedi

New Member
من هاست می خوام ولی می خوام از یه کسی که از این شرکت هاست میده و ایرانی باشه (برای پشتیبانی و خرید) تهیه کنم

rezabs

New Member
شاید من زیاد اطلاعاتم کامل نباشه ولی این شرکت سرور میده، ندیدم هاست بگیرند ازش.
البته شما میتونید روی سرورهای منیج شده اش هاست داشته باشید ولی خیلی گرون در میاد!
اگر هاست میخواهید هاستینگهای خیلی قوی و مطمئن در دنیا هستند که خیلی ارزونتر براتون در میاد. لیستشونو هم براتون نوشتم. تو سایتهای مختلف یکی بالا یکی پایین همینها هستند.

webmizban.com

Active Member
سلام

من می خوام حدود 1 گیگابابت برای سایتم هاست تهیه کنم. وقتی تحقیق کردم به این نتیجه رسیدم که سرورهای theplanet از نظر امنیت و قدرت در حد قابل قبولیه. چون می خوام دیگه هیچ مشکلی برای سایتم پیش نیاد. ولی نمیدونم آیا کسی یا شرکت ایرانی از این شرکت هاست میده یا نه؟ لطفا راهنمایی کنید

سلام
از سرویس های ما دیدن بفرمایید http://webmizban.com/index.php?id=1&pages=Hosting.aspx
در صورت تمایل در خدمت شما هستیم.

rezabs

New Member
خوب من میتونم نظر شخصی ام را بر اساس تجربیات سالهایی که در زمینه وب و ... کار میکنم بگم، امیدوارم به کسی بر نخوره.
دوست عزیز (هرچند به نظر میاد خودتون هم به این نتیجه رسیدید)، اگر سایتتون و کارتون براتون ارزش داره از سرویسهای داخلی استفاده نکنید.
با چندین برابر قیمت حقیقی سرویسی در اختیارتون قرار میگیره که تحت پوشش هیچ قانونی نیست و ...

امیدوارم روزی برسه که عکس این حرف را بگم.
موفق باشید

lianteam

Member
سلام دوست عزیز
ما میتونیم این پلان رو با قیمت 15 هزار تومان در اختیار شما قرار بدیدم. سه روز تست بهتون میدیم اگه راضی بودید پرداخت کنید. نگران امنیت هم ناشید

1 گیگ هاست + پهنای باند نامحدود + CPanel + پورت 100 مگابایتی

البته با 7 هزار تومان بیشتر میتونم 2 گیگ رو در اختیارت بزارم

www.lianteam.com
yahoo id: bushehr_it_2009
phone: 09173761743

vatanmusic

Well-Known Member
بنده میتونم از این دیتا سنتر به شما در سرور های خودمون هاست بدم با پهنای باند نا محدود
پیغام خصوصی بدید

hostironi

Member
ما هم از کانادا و iweb در خدمتیم
سی پنل
مشخصات پكيج هاي كانادا:
قيمت پايين - پهناي باند بالا - آپتايم بالا
50 مگ با 10 گيگ پهناي باند سالي 5000 تومان
100 مگ با 20 گيگ پهناي باند سالي 8000 تومان
200 مگ با 40 گيگ پهناي باند سالي 12000 تومان
500 مگ با 100 گيگ پهناي باند ماهيانه 2000 و سالي 20000 تومان
1 گيگ با 200 گيگ پهناي باند ماهيانه 3000 و سالي 30000 تومان
2 گيگ با 400 گيگ پهناي باند ماهيانه 4500 و سالي 45000 تومان
5 گيگ با يک ترابايت پهناي باند ماهيانه 8000 و سالي 80000 تومان

دامین ir 4500 تومان
دامین com 9000 تومان
مشخصات سرور كانادا:
سرور داراي 4 پردازنده و 4 گيگ رم مي باشد.
بک آپ گیری روزانه- هفتگی- ماهیانه در دیتاسنتر اصلی و در یک دیتاسنتر دیگر
براي اطلاعات بيشتر به آدرس هاي زير مراجعه نماييد:
www.hostironi.net
www.hostironi.com

هاست مستر

New Member
سلام من با نظر دوستمون در مورد کیفیت پایین سرویسهای ایرانی موافق نیستم. در مدتی که با شرکت روند تازه کار کردم سرویس هاش خوب بوده و پشتیبانی معقولی هم داشته. خصوصاً اینکه پرسنلش چه در ایران و چه در کانادا فارسی زبان هستند. پیشنهاد می کنم باهاشون تماس بگیری. این هم لینکش

rezabs

New Member
سلام من با نظر دوستمون در مورد کیفیت پایین سرویسهای ایرانی موافق نیستم. در مدتی که با شرکت روند تازه کار کردم سرویس هاش خوب بوده و پشتیبانی معقولی هم داشته. خصوصاً اینکه پرسنلش چه در ایران و چه در کانادا فارسی زبان هستند. پیشنهاد می کنم باهاشون تماس بگیری. این هم لینکش

مقایسه کنید با 5 سرویس دهنده هاست اول دنیا، قیمتهاش و امکاناتی میده!!!!
قویتیرین سرویس این لینکی که دادید هنوز یک دهم جایی مثل همون جاست هاست که توی یک تاپیک دیگه معرفی کرده بودم نمیرسه اما قیمتش 11 برابر (یازده برابر!!!)

حقیقتش توی این تاپیک چیزی که من میبینم بیشتر همه دارند تبلیغ میکنند.
من سرویس دهنده نیستم (حداقل فعلا که نیستم)، به عنوان یک کاربر گفتم و مجدد حرفم را تایید میکنم :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا