درخواست هاست دانلود 300 تا 500 گیگ

با سلام خدمت اساتید محترم.راستش من قراره یه سایت دانلود بزنم فقط چند تا مشکل دارم.
اول اینکه یه فایل هاست 300 تا 500 گیگا بایتی میخام که اولن امکانات وکیفیتش خوب باشه ثانیا قیمتش مناسب باشه.دوستانی که سرویس خاصی رو استفاده کردن و راضین یا دوستانی که نمایندگی این خدماتو دارن راهنمایی و یا معرففیز کنن ممنون میشم.
دوم اینکه اطلاعاتی که قراره روی سایت آپلود شه طوریه که اکثرشون اطلاعاتی که به سادگی نمیشه اونا را روی سرورای دیگه پیدا کرد و ریموت زد و یه جوایی اختصاصی هستن.می خاستم ببینم آیا مراکزای برای آپلود کردن این اطلاعات وجود دارن که این اطلاعاتو بشون بدمو اونا برام آپلود کنن.دوستان اگه اطلاع دارن ممنون میشم که بگن قیمت آپلود هر گیگ حدودا چقدره؟

nimafire

find / -name Support > u
دوست عزیز شما باید سرور اختصاصی تهیه کنید
من با این مشخصات میتوانم ماهانه 75000 تومان به شما سرویس بدهم
سرو راز امریکا

ممنون از پاسختون.ولی من منظورتونو از سرور اختصاصی نفهمیدم.مگه با فایل هاستینگ های دانلود چه مشکلی پیش میاد؟اگه لطف کنید و توضیح بدین ممنون میشم.در مورد بخش دوم سوالم هم (آپلود کردن) یه راهنمایی بفرمایید.

nimafire

find / -name Support > u
از نظر هزینه سرور اختصاصی به صرفه تر هست
همچنین امنیت اطلاعات . سرعت و کیفیت.

افر های زیر موجود هست

Quad2Core (4 x 2.33Ghz)
4GB DDR3 Ram
640GB SATA3 Hard Drive
3000GB Data Transfer
1Gbps Connection

این سرویس ماهانه 85000 تومان است

vatanmusic

Well-Known Member
برای کار شما سرور اختصاصی لازم هست
افر زیر را میتونم بدم خدمتتون

Dual-Core Xeon X3060
2GB DDR2 RAM
160GB HDD
3000GB Transfer
ماهانه : 85000
--------------
Core 2 Quad Q6600
4GB DDR2 RAM
250GB HDD
3000GB Transfer
ماهانه 95000

راستش هزینش بیشتر از اونی بود که فکر میکردم.با نصف قیمت های بالا چه افرهایی موجود هست؟

amolhost

Member
سلام دوست عزیز

با پرداخت ماهانه مبلغ 50 تومان بهتون میتونم 100 گیگ فضا بدم در سرورهای قدرتمند و پورت یک گیگابیت و اپتایم بالا
www.Amolhost.com
09117130836

nimafire

find / -name Support > u
خوب ببینید برای این که بتونید این همه فایل را هندل کنید باید سرور قوی باشه.
دوستان افر هارد ندهند. باید رم هم بتونه این همه فایل را هندل کنه.
ببینید در این حجم فایل که شما فرمودید باید در همین حد هزینه کنید.
کمتر از این قیمت کیفیت ندارید... .نداشتن کیفیت هم یعنی صفر.

amolhost

Member
nimafire درست می فرمایند
وقتی حجمی با این مقدار لازم دارید باید هزینه کنید وقتی بوجه کم داریدحجم کمتری بگیرید
درضمن نگهداری سرور کار اسونی نیست خیلی خیلی کار سخت و دشواری هست سرور باید مانیتورینگ داشته باشه
به نظر من هم حجم کمتری انتخاب کنید تا هزینه هم کمتر شود

insurer

Member
سلام :
یک سری به سایت دوستم بزنید ، هم قیمتاش خوبه هم سروراش کانادا و ترکیه و هم کانفیگ خوب سروراش از قبیل رم 8 گیگ و سی پی دوئل کورل و ....
www.mrtteam.com

nimafire

find / -name Support > u
سلام :
یک سری به سایت دوستم بزنید ، هم قیمتاش خوبه هم سروراش کانادا و ترکیه و هم کانفیگ خوب سروراش از قبیل رم 8 گیگ و سی پی دوئل کورل و ....
www.mrtteam.com

البته قصد جسارت ندارم اما من نام این وبسایت را تا به حال نشنیدم.
از وب سایت هاست دی ال معتبر تر هستند؟
بلا هایی که هاست دی ال به هر دلیل. چه شخصی و چه ... سر کاربران خود اورد ؟

دوتست عزیز که باز کننده هستند.
یا باید در همین رنج خرید کنن
و باید سرو راختصاصی بگیرند.
یا باید حجم را تا 1 /4 تغییر بدهند که بتونن سرو رمجازی بگیرند

insurer

Member
البته قصد جسارت ندارم اما من نام این وبسایت را تا به حال نشنیدم.
از وب سایت هاست دی ال معتبر تر هستند؟
بلا هایی که هاست دی ال به هر دلیل. چه شخصی و چه ... سر کاربران خود اورد ؟

دوتست عزیز که باز کننده هستند.
یا باید در همین رنج خرید کنن
و باید سرو راختصاصی بگیرند.
یا باید حجم را تا 1 /4 تغییر بدهند که بتونن سرو رمجازی بگیرند

خوب دوست عزیز حال اسمشو بخاطر بسپارید(mrtteam) ... وعرضم به خدمتتون اگر سایت را درست روئیت کنید می بینید که تحت عنوان شرکت مهر رایانه تحریر دارن فعالیت میکنن و درسته مملکت خر تو خره ولی فکر کنم شرکتهای ثبت شده در خصوص اینگونه فعالیتها اساسنامه دارن ، قوانین دارن و تحت نظارت سازمان ارتباطات رادیوئی هستن ... و میشه ازشون شکایت کرد ...

وگرنه اینجوری بخواهین من بیش از 500 سایت بهتون معرفی میکنم که تو کشور دارن با یه ریسلری هاست میفروشن به خلق الله ، تحت هیچ ظوابتی هم نیستن ....شرکتم نیستن ...

insurer

Member
همچینا هم قیمتاش مناسب نیست.

خوب اگر مفتی می خواهین هم زیاده ...کافی یه سرچ تو گوگل بزنید ....
مثل چند تا کارهای طراحی وب mrtteam که بروی هاستهای رایگان .. چون مشتری اینطور خواسته بود(فقط هزینه طراحی سایت نه دامین نه هاست)

znhost

Member
اگه فایلاتون کپی رایت رو رعایت میکنن میتونم از iWeb براتون 600 گیگ بگیرم با هزینه معاد 16 تومن

znhost

Member
پس خدا صبرت بده. حالا حالا ها گیر نمیاری . میتونی یه سرور بگیری 1 ترابایت . حدوده 100تومن ماهانه. البته باید دنبال شریک باشی تا فشار نیاد بهت

میتونی یه سرور بگیری 1 ترابایت . حدوده 100تومن ماهانه. البته باید دنبال شریک باشی تا فشار نیاد بهت
رو سرورای اختصاصی به فایلا گیر نمیدن ؟ یعنی هر کاری کنی مهم نیست؟رو vps ها چی؟یعنی گیر کپی رایت فقط رو هاستای دانلوده؟
(شریک که دارم پول ندارم :green:)

znhost

Member
نمیدونم
من که گیر نمیدم
خودمم تمام ویندوزام کرکی و متادن

جدیدترین ارسال ها

بالا