درخواست هاست برای شروع کار

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
من میخوام یه انجمن در ضمینه کامپیوتر و موبایل راه اندازی کنم . چند تا از دوستان هستند که قراره همکاری کنند یعنی همچین صفر حالص نیستیم . نظر به این که اول کار هست و خرید لایسنس ویبولتین هم سخته تصمصیم دارم در ابتدا ورژن نال شده ویبولتین رو نصب کنم .

از دوستانی که در ضمینه ارائه هاست هستند تقاضا دارم بنده رو در ابتدای راه حمایت کنند و هاست مناسبی که در شروع کار خیلی هم فضا و پهنای باند زیادی نمیخواد در اختیارمون قرار بدن .

قطعا بنر شما هم به عنوان پشتیبان سایت قرار میگیره .

پیشاپیش ممنون:rose:

MAHDI_AK47

Member
سلام

بنده هم ميتونم كمكتون كنم هاستهاي ما وارز هست و با وبلتين نال شده هيچ مشكلي نخواهيد داشد

قيمت مناسب و كيفيت عالي با آپتايم و پشتيباني خوب

vBulletin هم آخرين نسخه رو رايگان براتون نصب ميكنيم

با بنده در تماس باشيد

09355241862

ID YAHOO : ariadownload

email : [email protected]

پيشنهاد بنده اين هست كه شما لایسنس vb را تهيه كنيد و از هاست هاي معمولي يعني هاست هايي كه وارز نيستند استفاده كنيد و اگر نمي خواهيد از لایسنس استفاده كنيد بهتر است از انجمن ساز هاي رايگان استفاده كنيد مثل phpbb , mybb , ...
كه بيشتر امكانات vb براي اين انجمن ها نيز طراحي شده
در هرصورت اگه خواستين ما هم درخدمتيم
http://www.justhost24.com/
و اگر بنر ما هم در بالاي انجمن قرار بدين ما به شما 35 درصد تخفيف ميديم

آخرین ویرایش:

Cman.Design

Member
واقعا خنده داره ، این دوست ما نیاز به اسپانسر داره ، بعد شما می خواین بهش بفروشین ؟ خیلی جالبه واقعا ..
دوست من ( justhost24 ) هاست های وارز هیچ محدویتی نسبت به هاست های معمولی نداره ، شما که اطلاعات نداری هاستینگ باز کردی که چی بشه ؟ یا اینکه برای تخریب افکار این فرد برای خریدن هاست ازتون این حرف رو زدید ؟ پیشنهاد میکنم ویرایش کنید چون بعدا نتایج بدی برایتان خواهد داشت .
دوست عزیز ، من بهت پیشنهاد میکنم روی همین هاست های معمولی ( یعنی اینکه هاست رو بخر ) یه مای بی بی نصب کنید ، حتما واجب نیست برای شروع وی بولتین داشته باشید ؟ بدی های اسپانسر را میدانید ؟ اگر نمی دانید از دیگران سرنوشت محمد یکتا و دیتالایف را جویا شوید .

موفق باشید .. !

ممنونم از Cman.Design عزیز که حرف دل منو زدند :sad:
از همه دوستان سپاسگزارم . همگی لطف دارند و شرایط رو و بعضی از دوستان با تخفیف به بنده اعلام کردند .

ما در خدمتیم ...

سلام دوست عزیز !
ما هاست شما را به طور رایگان تامین می کنیم.

با ما تماس بگیرید.

موفق و پیروز باشید. :oops::oops::rose:

دوست عزيز Cman.Design پستم را ويرايش كردم
جنابbehzad_20052006 من با Cman.Design موافقم كه شما براي ابتداي كار از ماي بي بي استفاده كنيد در هرصورت اگه دوست داشتين من با 35 درصد تخفيف به شما سرويس ميدم
اگه باز سوالي داشتيد id : justhost24
3 روز هم تست ميدم

آخرین ویرایش:
واقعا خنده داره ، این دوست ما نیاز به اسپانسر داره ، بعد شما می خواین بهش بفروشین ؟ خیلی جالبه واقعا ..
دوست من ( justhost24 ) هاست های وارز هیچ محدویتی نسبت به هاست های معمولی نداره ، شما که اطلاعات نداری هاستینگ باز کردی که چی بشه ؟ یا اینکه برای تخریب افکار این فرد برای خریدن هاست ازتون این حرف رو زدید ؟ پیشنهاد میکنم ویرایش کنید چون بعدا نتایج بدی برایتان خواهد داشت .
دوست عزیز ، من بهت پیشنهاد میکنم روی همین هاست های معمولی ( یعنی اینکه هاست رو بخر ) یه مای بی بی نصب کنید ، حتما واجب نیست برای شروع وی بولتین داشته باشید ؟ بدی های اسپانسر را میدانید ؟ اگر نمی دانید از دیگران سرنوشت محمد یکتا و دیتالایف را جویا شوید .

موفق باشید .. !
1.به هر حال من پست را ويرايش كردم اما ميشه بدونم نتايج بدش چيه؟
2.من كه گفتم : تاجايي كه اطلاع دارم يعني اطلاعاتم دقيق نيست
قصد اصلي من تشويق ايشون به استفاده از اسكريپت هاي قانوني بود هرچي نباشه نويسندگان vb هم براي اين وقتي كه گذاشتن بايد پولي دريافت كنن(فرهنگ سازي)
3. يعني هركي هاست يا سرور وارز نداره نبايد هاستينگ بشه؟

Cman.Design

Member
[ شما که اطلاعات نداری هاستینگ باز کردی که چی بشه ] -
smile_regular.gif

ضمن تشکر از تمامی دوستان عزیز
IranianServer عزیز لطف کردند و هاست رو به صورت کاملا رایگان در اختیار بنده قرار دادند که جا داره همین از ایشون تشکر ویژه ای داشته باشم .

پاینده باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا