درخواست نورپردازی فایل مکس تابلوی ساده برای سردر مغازه

Infernal

Member
سلام به همه مهندسین و متخصصان عزیز

من این تابلوی ساده ای رو که ضمیمه کردم با مکس 2010 و وی ری 2 طراحی کردم ولی توی نورپردازیش مشکل دارم.

از مهندسین گرامی درخواست دارم در صورت امکان این فایل رو برام نورپردازی کنید جوری که مثل عکس هایی که قرار دادم واقعی دربیاد.

اگه نیاز به دوربین ، نور و تنظیمات خاصی هست بی زحمت خودتون قرار بدید آخه زیاد وارد نیستم.

مرسی

aaq1iqc9j8u6o6qd6k1.jpg

aztq0dev8lr73nx93ks.jpg

gvyl9gujxrz1r3v2a7e.jpg

پیوست ها

• Tablo.zip
    29.4 کیلوبایت · بازدیدها: 39

Infernal

Member
با vray که طراحی نمیکنن دوست عزیز :wink:
فایلتون رو دیدم یه تابلو خامه نه اسمی چیزی
محیطش چی ؟
با تشکر از شما
منظورم همون متریال سازی در وی ری بود

اینجور طراحی ها محیط نداره
فایل رو رندر میگیریم و بعد اونو با فتوشاپ روی عکس اصلی میذاریم. مثل عکس های ساختمون های دوم و سوم که توی پست اول گذاشتم.

I-like-DDD

Well-Known Member
اونایی که گذاشتی خیلی زایست . تیر چراغ برق رفته تو ساختمون :lol:
خب دوست عزیز شما باد زاویه ای که میخواید رو مشخص کنید همینطوری که نمیشه
بعدش هم نور رو باید بر اساس اون تصویری که میخواید رندر رو توش بزارید تنظیم کنید.
یعنی تابلو خالیه ؟ چیزی روش نوشته نمیشه ؟

Infernal

Member
توی این فایل ، زاویه رو تنظیم کردم و عکس رو هم داخل فایل فشرده گذاشتم.
نوشته رو بعدا خودشون با کورل میذارن روش.
به من گفتن وسطش که قرمزه فلکسی باشه که نمیدونم متریالی که بهش دادم درسته یا نه ولی اگه فلکسی باشه بنظرم انعکاسی از خیابون باید داشته باشه.

ممنون که پیگیر کارم هستی دوست عزیز

پیوست ها

• Tablo.zip
    293 کیلوبایت · بازدیدها: 52

architect7551

New Member
شما برای تصویر اول وارد نورها بشید و نور photommetric light انتخاب کنید .اگه نور های IES دارید بهتره.برای اینکه نورها رو تابلو بیفته نو ر رو روی حالت RESEEED 75 WALLWASH بزارید.

architect7551

New Member
برای چراغ برق هم از همون نور اما نوعش رو بزار fluoresent (day light).اگه شما در شب بخاین نور پردازی کنید

این روشی که داری ازش استفاده میکنی استاندارد نیست و هیچ راه پیشرفتی نداره (یه ضرب المثل خراسانی هست که میگه راهی که میری آخرش به هندوستان میرسه) .به نظر من اگه یک گرافیکر خوب استخدام کنید هم اشتغالزایی کردید هم کارتون رو به نحو احسن انجام میدید

architect7551

New Member
my pic
با سلام.کارت واقعا عالیه .اگه امکان داره مشکلات کاره ضعف من رو بگین.لبه ای کارم خیلی تیز شده .کارم عمق نداره تو متریال هم زیاد ایراد دارم اگه امکان داره کمک کنید

Infernal

Member
my%20pic
با سلام.کارت واقعا عالیه .اگه امکان داره مشکلات کاره ضعف من رو بگین.لبه ای کارم خیلی تیز شده .کارم عمق نداره تو متریال هم زیاد ایراد دارم اگه امکان داره کمک کنید

سلام دوست عزیز
متأسفانه متوجه سوالت نشدم!
میشه بیشتر توضیح بدی؟

جدیدترین ارسال ها

بالا