درخواست نمونه کار فلش به این شکل

Ash.Angel

Member
من نام اینجور طرحها رو نمیدونم شرمنده
پستی مربوط به ساخت این طرحها هست معرفی کنید ممنون میشم

sample2.jpg

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

خوب كجاي طرح رو مي خواي بسازي ؟؟؟

مي خواي قسمت ورق خوردنشو بسازي ؟ اگه اينجوره در انجمن نمونه هست

سرچ كنيد

موفق باشيد

++Hadi++

Active Member
سلام خانم آنجلینا جولی
عرض ارادت خاص داریم به شما و تمام برا بچز هالی وود...:lol:
به این طرح ها می گن flipping page book یا صفحه های ورق خور یا electronic book
در انجمن برنامه فلش اقا کیارش یه تایپیک با عنوان "اونایی که از این مجله های ورق خور می خوان ..." زده بود که در اون 2 تا لینک از سورس اینا هست و همچنین اگه در بالای کادر انجمن ها این مطلبو سرچ کنین یکی دیگه از اونا با کامپوننتی که بنده گذاشته بودم گیرتو.ن می یاد.
بازم می گم عرض ارادت خاص به جنابعالی...
به براد جون (براد پیت ) سلام برسون :oops:
بای...

haft

New Member
سلام
دوستان ، ما قراره یه نرم افزار کاربردی برای امام زمان تهیه کنیم ، می خواستم ببینم کسی نمونه کاری که توش فلش کار شده باشه و در رابطه با امام زمان هم باشه نداره ، لینکش رو بده ؟؟؟؟
با تشکر از همه دوستان مجید آنلاین

++Hadi++

Active Member
سلام
دوستان ، ما قراره یه نرم افزار کاربردی برای امام زمان تهیه کنیم ، می خواستم ببینم کسی نمونه کاری که توش فلش کار شده باشه و در رابطه با امام زمان هم باشه نداره ، لینکش رو بده ؟؟؟؟

سلام
ایشالا که موفق باشین و همه ما در زمینه خدمت به ساحت مقدس حضرت ابا صالح عج ... توفیق خدمت داشته باشیم.
دوست عزیز برای اینکه زودتر و راحت تر به جواب برسین بهتره در انجمن برنامه فلش یا در انجمن درخواست ها و نمونه کارهای فلش یه تایپیک اختصاصی و جدید بزنین تا مطلبتون جلوی دید باشه.
ایشالا موفق باشین...

سلام

درود بر مهدی صاحب زمان

دوست عزیز نرم افزاری هست به نام "شمیم گل نرگس". درباره آقاست خیلی چیز توپیه،
اگه بتونی تهیه ش کنی بدرت میخوره ... فلش های فوق العاده ای داخلش هست اختصاصی در مدح امام عصر...
متعلق به سازمان تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)

جدیدترین ارسال ها

بالا