درخواست نمایندگی درصدی هاست و دامین

سلام
دوستان من دنبال یک شرکت هاست و دامین خوب میگردم که به صورت مجانی نمایندگی بده یعنی رسیلر بده به من و من براشون هاست و دامین بفروشم و یک درصدی هم به من برسه در ضمن میخوام برای دامین هم همچین چیزی باشه

hannah

New Member
با سلام
اگر شما میخواهید میتوانید با ما کار کنید

almashost.com

اگر مایل بودید میتوانید با شماره 09378500307 یا ای دی emma.emilli تماس بگیرید

pasargadteam

Active Member
سلام
دوستان من دنبال یک شرکت هاست و دامین خوب میگردم که به صورت مجانی نمایندگی بده یعنی رسیلر بده به من و من براشون هاست و دامین بفروشم و یک درصدی هم به من برسه در ضمن میخوام برای دامین هم همچین چیزی باشه
با درود

شرکت خدمات پاسارگاد را نیز ملاحظه کنید و مد نظر قرار بدهید.

در امضا لینک سرویس های نمایندگی موجود است.

شرایط خاصی نداره فقط از افرادی که تمایل به نمایندگی دارند یک کپی شناسنامه و یک کپی کارت ملی میگیریم همین.

با درود

شرکت خدمات پاسارگاد را نیز ملاحظه کنید و مد نظر قرار بدهید.

در امضا لینک سرویس های نمایندگی موجود است.

شرایط خاصی نداره فقط از افرادی که تمایل به نمایندگی دارند یک کپی شناسنامه و یک کپی کارت ملی میگیریم همین.

با تشکر از شما اگر شما پست اول من رو خوانده بودید متوجه میشدید که من گفته بودم نمایندگی درصدی رایگان:rose:

pasargadteam

Active Member
با تشکر از شما اگر شما پست اول من رو خوانده بودید متوجه میشدید که من گفته بودم نمایندگی درصدی رایگان:rose:

مشکلی نیست . میتونستید از طریق پشتیبانی با ما تماس بگیرید . ما نمایندگی درصدی هم داریم.
طبق شرایطی که شما میخواهید.
بین 20 تا 30 درصد .

اما اینکه یک پانل رو کامل در اختیارتون بزاریم نه اینطوری نیست.
شما میفروشید از سرویس هایی که موجود است چه هاستینگ , چه نمایندگی و چه سرور اختصاصی و طراحی وب , در نهایت درصد خودتون رو دریافت میکنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا