درخواست نصب و پشتیبانی

vahab_gh

New Member
سلام
اگر نام تاپیک من بد هست و یا در محل بدی نوشتم لطفا من را ببخشید و قبل از پاک کردن تاپیک به من پیغام بدهید .
از دوستانی که در در VBulletin تسلط دارند برای نصب این انجمن بر روی یک سایت تقاضای همکاری دارم . البته ناگفته نماند که من می خواهم فارسی ساز دقیقا مانند همین انجمن نصب شود چون فارسی ساز های دیگر که من دیدم زیاد خوب نبودند .
لطفا راهنمایی کنید که برای خرید این انجمن باید چه اقدامی کنم و همچنین بری فارسی سازی باید چه هزینه ای بپردازم .

متشکرم

Parham

Well-Known Member
شما ابتدا به این صفحه باید برید و در اونجا 2 نوع لیسانس هستش ... یکی‌ Owned License که شما برای مدت یک سال مبلغ 160$ را میدهید و در این مدت اگر سیستم آپدیت بشه شما به طور رایگان میتونید نسخه جدید را دریافت کنید، پس از این مدت شما به ازا هر سال باید مبلغ 30$ را برای دریافت هزینه آپدیت پارداخت کنید. و هیچ هزینه دیگری جز این نخواهد داشت ...

نوع دوم لیسانس Leased Licenseهستش که شما برای مدت یک سال مبلغ 85$ را پرداخت می‌کنید و در این مدت مانند لیسانس قبلی‌ شما آپدیت های سیستم را در این مدت به صورت مجانی‌ دریافت می‌کنید، اما پس از اینکه این مدت تمام شد شما باید آن را مجددا بگیرید یعنی‌ در آخر هر سال باید دوباره مبلغ 85$ را بدهید ...

همچنین اگر بخواهید از پشتیبانی‌ تلفنی‌ هم برخوردار شوید ماهیانه مبلغ 60$ را میتوانید بدید ...

Parham

Well-Known Member
در ضمن اگر برای اول کار می‌خواهید از این سیستم استفاده کنید بهتر هستش که اول با برنامه های دیگری که مجانی‌ هستن مثل PhpBB کار کنید و اگر دیدید که انجمن های شما بازدید کننده به حدی دارد که ارزش دارد که این هزینه را انجام بدید بعد اقدام به خریدن لیسانس با آپگرید به vBulletin کنید ... و نگران تبدیل بانک اطلاعات خودتون هم نباشید ... البته این یک نظر هستش

tarooneh

Member
ولی اگر از همون اول از vbulletin استفاده کنید بهتره
چون اینجوری یدیگه دردسر تبدیل دیتابیس رو نداره!

جدیدترین ارسال ها

بالا