درخواست نرم افزار بازيابي فايل خراب شده

barzegaran

New Member
سلام دوستان يه فايلي iso از اينترنت دانلود كردم كه خيلي برام مهمه منتهي موقعي كه ميخوام انزيپش كنم خطاي damaged file رو ميده آيا نرم افزاري هست كه بتونه اين فايل رو تعمير كنه

E-Boy

کاربر فعال انجمن طراحی وب سایت
سلام دوست عزیز .
به نظر من اصلا فایل های فشرده رو نمیشه تعمیر کرد .
نمی دونم شاید هم بشه .
برای پیدا کردن نرم افزار هم بهتره در گوگل جستجو کنید .
موفق باشید .

the_king

مدیرکل انجمن
سلام دوستان يه فايلي iso از اينترنت دانلود كردم كه خيلي برام مهمه منتهي موقعي كه ميخوام انزيپش كنم خطاي damaged file رو ميده آيا نرم افزاري هست كه بتونه اين فايل رو تعمير كنه

سلام دوست عزیز .
به نظر من اصلا فایل های فشرده رو نمیشه تعمیر کرد .
نمی دونم شاید هم بشه .
برای پیدا کردن نرم افزار هم بهتره در گوگل جستجو کنید .
موفق باشید .

فایل های iso به آن مفهومی که فایل های zip یا rar یا cab و غیره فشرده می شوند، فشرده نیستند.
فایل های iso فشرده خودش یک پسوند دیگر دارد به نام isz
فایل های iso صرفا اطلاعات تمامی سکتور ها که محتوی فایل و پوشه ها هستند را در یک فایل واحد جا می دهد.
به همین دلیل بازسازی محتویات تخریب شده اش به نسبت خیلی موفقیت آمیز تر از فایل های فشرده ای مثل
isz است.

تعمیر شدن اندکی با آنچه می توان انجام داد متفاوت است. شما می توانید با استفاده از ابزاری نظیر WinRar
آن را باز کنید (منظورم Open است، نه Extract) ، سپس یک پیغام خطا دریافت خواهید کرد که اهمیتی به آن
ندهید. سپس تمامی محتویات داخل اش را انتخاب کرده و ترکیب کلیدی Alt + E را فشار دهید.
در صفحه ای که باز می شود، تیک گزینه Keep broken files را بزنید، اینطوری اگر فایل معیوب بود، از خیر
استخراج محتویات ناقص اش نمی گذرد و هر آنچه قابل بازیابی باشد را بدست می آورید.

اگر بخواهید مجددا یک فایل iso از روی محتویات بازیابی شده بسازید، UltraISO را توصیه می کنم.

barzegaran

New Member
مرسي دوست عزيز اين كاري كه شما گفتي انجام دادم خطايي با پيغام زير مشاهده شد
the archive is either in unknown format or damaged

barzegaran

New Member
يه جايي تو يه سايت خوندم كه گفته بايد از iso buster استفاده كنيد من هم همين كارو كردم جواب هم داد منتهي براي extract كردن فايل تعمير شده ميگه بايد اصل نرم افزارو بخري اينم عكس نرم افزار

پیوست ها

• 12.JPG
    12.JPG
    41.8 کیلوبایت · بازدیدها: 5

mimashena

New Member
سلام

يه جايي تو يه سايت خوندم كه گفته بايد از iso buster استفاده كنيد من هم همين كارو كردم جواب هم داد منتهي براي extract كردن فايل تعمير شده ميگه بايد اصل نرم افزارو بخري اينم عكس نرم افزار
کاملا درسته نرم افزار با پچش رو از آدرس زیر بگیرید
http://soft98.ir/software/Cd-dvd-tools/140-isobuster.html

جدیدترین ارسال ها

بالا