درخواست میرعماد نسخه بهمن ماه

mehdinasiri

پارس لند گروپ
عرض کنم که تا update ماه 9 یعنی 85-09-16 تو اینترنت و کرک شده موجود هست که اگه دوستان خواستن لینکش رو هم میشه گذاشت اما این تاپیک بدنبال MirEmad 2.1.0 86-10-03 هستیم.
اگر کرکش نباشه بعد از نصب سی دی اورجینال رو می خواد

mehdinasiri

پارس لند گروپ
14lt2j6.jpg

یک پیشرفت کوچک.فونتهای جدید رو پیدا کردم.الان می خوام تست کنم ببینم این فونت ها با نسخه قدیم یا حد اقل تا ماه 9 کار میکنه یا نه!!

http://rapidshare.com/files/96651604/Fonts.rar

mehdinasiri

پارس لند گروپ
نه! کار نکرد!(بر اثر مهندسی های بیش از حد نزدیک بود ویندوز بپره!) واقعا ایرانیا نرم افزاراشون مفت نمیرزه!

آخرین ویرایش:
نه! کار نکرد!(بر اثر مهندسی های بیش از حد نزدیک بود ویندوز بپره!) واقعا ایرانیا نرم افزاراشون مفت نمیرزه!
تایید میشه.

دادا اون لینکایی که من گذاشتم کامله مردم دنبال فونت معلی و شکسته هستند دیگه اونم تو اون نسخه ای که لینک دادم هست دیگه.

mehdinasiri

پارس لند گروپ
تایید میشه.

دادا اون لینکایی که من گذاشتم کامله مردم دنبال فونت معلی و شکسته هستند دیگه اونم تو اون نسخه ای که لینک دادم هست دیگه.

مرسی از پست شما.بله فونت معلی و شکسته هم در پک شما هست.
اما خوب در نسخه بهمن ماه فونت های جدیدتری وجود داره که حس داشتنش آدم رو قلقلک میده!

mehdinasiri

پارس لند گروپ
یافتمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم :D

16c77ux.jpg

میدونید مشکل کجا بود؟!
من بعد از نصب میرعماد سیستم رو Reset نمی کردم در نتیجه فونتها رو نشون نمی داد من فکر میکردم فونت هاشون قفل داره!. جالب اینجاست که فونت های جدید با ورژن های ابتدایی میرعماد هم کار میکنه. همون طور که در عکس می بینید با نسخه ماه 2 در ورد 2007 به من جواب داده!
کافی فونت ها رو نصب کنید
http://rapidshare.com/files/96651604/Fonts.rar
و آنگاه که پیر ما سر پیرآموز درآمد!!!

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
ظاهرا شما پست بالایی من رو نخوندید!

mehdinasiri

پارس لند گروپ
دوستانی که در مورد میرعماد سوال دارند تاپیک اضافه نزنن.اینجا به نتیجه رسیده.بعضا دیدم همچنان دارن دنبال فونتها میگردن...

Milo

Active Member
متشکرم جناب mehdinasir از راهنمایی تون ، منتها من نسخه کرک شده میر عماد رو که دانلود کردم و نصب کردم بعد از ریست دیگه ویندوزم بالا نیومد ، راستش رو بخواید الان هم نمی تونم 12 هزار تومن پول بابت این نرم افزار بدم ولی واقعا به این فونتها احتیاج دارم . مشکله دیگه ای که دارم اینه که نمی خوام کسی برام انجام جون کار مربوط به کسی ئه که اگه بخواد همونجا براش تغییر بدم نمی شه !!! یه جورایی خوب نیست .

حالا دوباره ویندوز عوض کردم ، منتها می خواستم اگه می شه یک نسخه سالم نرم افزار رو اگه کسی داره اینجا لینکش رو بزاره تا من استفاده کنم ، به خدا ثواب داره ها :دی

شاید هم با همون چلیپا نوشتم و با خود فتوشاپ تغییراتی رو روی متنم اعمال کردم . به هر حال ممنون از لطف همگی . :wink:

mehdinasiri

پارس لند گروپ
متشکرم جناب mehdinasir از راهنمایی تون ، منتها من نسخه کرک شده میر عماد رو که دانلود کردم و نصب کردم بعد از ریست دیگه ویندوزم بالا نیومد ، راستش رو بخواید الان هم نمی تونم 12 هزار تومن پول بابت این نرم افزار بدم ولی واقعا به این فونتها احتیاج دارم . مشکله دیگه ای که دارم اینه که نمی خوام کسی برام انجام جون کار مربوط به کسی ئه که اگه بخواد همونجا براش تغییر بدم نمی شه !!! یه جورایی خوب نیست .

حالا دوباره ویندوز عوض کردم ، منتها می خواستم اگه می شه یک نسخه سالم نرم افزار رو اگه کسی داره اینجا لینکش رو بزاره تا من استفاده کنم ، به خدا ثواب داره ها :دی

شاید هم با همون چلیپا نوشتم و با خود فتوشاپ تغییراتی رو روی متنم اعمال کردم . به هر حال ممنون از لطف همگی . :wink:

سلام.والا نرم افزارهای ایرانی خراب هستند اما نه اینقدر.شما نسخه ابتدایی رو نصب کن و کرک کن بدون آپ دیت فونتها رو نصب کن بعد ریست همش کار میکنه

Milo

Active Member
من یک لینک برای دانلود میرعماد گیر آوردم ، نمی دونم نسخه بهمن هستش یا نه ، و نمی دونم کرک شده هستش یا نه !!!
http://rapidshare.com/files/31778677/MirEmad.zip
راستش خودم دانلودش کردم ولی نصبش نکردم چون ترسیدم باز سیستم ام قاط و پات بشه :D

امتحان کنید اگه خوب بود به ما ام بگید تا نصب کنیم :دی

mehdinasiri

پارس لند گروپ
46 مگابایت هست.بعید میدونم نسخه بهمن باشه.ما تا دی ماه رو کرک شده در همین تاپیک داریم.صفحه ای که این رو گیر آوردی رو کاش لینک میکردی

Milo

Active Member
کسی دانلودش نکنه ها !!!!!
یک اکونت رایگان ADSL گیر اوردم و دانلودش کردم . :دی
اون ماله بهمن هست ولی بهمن ئه 85 ئه :دی :دی :D
من این لینک رو از یک سایتی گرفتم نمی دونم کجا بود ، از همین تالار گفتمان ها که باید حتما عضو باشیم تا لینکها رو نمایش بده :p
عضو شدم دانلود کردم ، ولی ماله بهمن ئه 85 بودش :D

mehdinasiri

پارس لند گروپ
کسی دانلودش نکنه ها !!!!!
یک اکونت رایگان ADSL گیر اوردم و دانلودش کردم . :دی
اون ماله بهمن هست ولی بهمن ئه 85 ئه :دی :دی :D
من این لینک رو از یک سایتی گرفتم نمی دونم کجا بود ، از همین تالار گفتمان ها که باید حتما عضو باشیم تا لینکها رو نمایش بده :p
عضو شدم دانلود کردم ، ولی ماله بهمن ئه 85 بودش :D

مرسی که اعلام کردی

mehdinasiri

پارس لند گروپ
هیچ کس نگفت که ماه 10 میشه دی ماه نه بهمن ماه!! :دی میرعماد هنوز آپ بهمن نداره MirEmad 2.1.0 86-10-03 دی هست.!!!

.:SENATOR:.

Member
نسخه جدید میرعماد آمد

آخرین اصلاحات انجام شده شامل:
• امکان اجرای همزمان میرعماد با برنامه‌های CS3
• اضافه شدن قلم ریحان
• اضافه شدن پنجره خروجی گرافیکی
• خروجی AI و DXF
• امکان استفاده از تنظیم اتوماتیک در برنامه‌های Wordpad و Notpad
• امکان گرفتن خروجی گرافیکی بیش از یک خط در Wordpad و Notpad
• رفع پیغام خطای میرعماد در هنگام بسته شدن Word
• رفع مشکل تشخیص سخت افزار در هنگام اجرا با کد فعال ساز
• نمایش بهتر اعراب در پنجره موقعیت مکان نما

Download.gif

MirEmad 2.2.0 87-07-07
(3.298 MB)

ارتقای میرعماد 2.2.2 (Beta)
Download.gif

MirEmad 2.2.2 87-12-21 Beta.exe
(3.09 MB)
این آخری چون بتاست درست کار نمی کنه

من این نرم افزار رو خریدم و بسیار ازش راضی هستم و از تمام قابلیت های جدیدی که شرکت مریم به اون اضافه میکنه با یک آپدیت بسیار ساده استفاده میکنم.

فکر میکنم ارزششو داشته باشه که آدم 12 تومن ناقابل بابت این نرم افزار بی نظیر بپردازه.

یا علی

جدیدترین ارسال ها

بالا