[phpNuke] درخواست مکرر نام مدیر

assimi

Member
من تو مدیریت میرم ولی رو هر بخش که میرم از دوباره پسورد میخواد آقا صاد گفتن از کوکی بگین چطوری حلش کنم از Opera و Internet Explorer استفاده میکنم :-? :sad:

YTERROR

Active Member
Tools/Internet Options/Delet Files

این کار رو بکن از منوی اینترنت اگسپلورت اگه هم درست نشد برو یک کارت اینترنت دیگه که مال یک آی اس پی دیگه باشه بخر تا همه چی درست بشه مثلا اگه اانت البرز داری برو اکانت آریا یا .. بخر

NojanServer

Member
دوست عزيز سلام
نمي دونم مشكلت حل شده يا نه ولي اگر حل نشده بايد بگم كه يكي از دلايل اين اتفاق اينه كه شما زماني كه فايل هاي php رو با notepad اديت ميكني (البته اگر توش فارسي داشته باشه) اول فايل و قبل از <?php يك سري حروف مثل () رو مياره.
شما مي تونيد با اديتور هاي مخصوصي مثل Rapid PHP فايل رو اديت كني و اين حروف رو از اول متنت برداري تا مشكلت حل بشه.
عمده تغييرات هم در فايل lang_farsi پيش مياد. admin\language\lang-farsi.php

موفق باشي

narenj

Member
اگر مشکلت حل شده که هیچ. اگر نشده، اگر برنامه ZoneAlarm را نصب کردی هنگام کار با PHP-Nuke باید این برنامه را غیر فعال کنی.

S4DEGH

Well-Known Member
خودمونيم موضوع مال 2 ماه پيشه ! فكر كنم حل شده باشه !
در هر جهت ممنون !

kxd

New Member
سلام به همه.
آقایون دقیقا این مشکل رو من هم دارم.
وقتی میرم تو کنترل پنل هر جا که کیلیک میکنم ازم دوباره پسورد میخواد. همه اینها هم که گفتید نبود.
هالا باید چیکار کرد؟

S4DEGH

Well-Known Member
كاري كه NojanServer گفت انجام دادي نشد ؟!
كوكي ها ور پاك كردي بازم نشد !؟
كوكي ها فعال هست ! بازم نشد !؟

آره !؟

خب ببينم روي سرور يا لوكال !؟

assimi

Member
دوستان دستتون درد نکنه به قول صادق موضوع مال 2 ماه پیشه آره با یه بار عوض کردن ویندوز حل شد الانم بیشتر روی Dragonfly کار میکنم و اگه بشه ماژولی ، بلوکی درباره ناک پیدا کنم مثل همون جیمیله میذارم تو این فروم ممنون از لطفتون

جدیدترین ارسال ها

بالا