درخواست معرفی یک سرویس vps خوب و ارزان با شرایط خاص من

arjafari2004

New Member
سلام
از دوستان میخواهم که با توجه به شرایط من یک سرویس خوب VPS و یا هر سرویس دیگری که بتواند شرایط من را ارضا کند معرفی نمایند.
سایت من یک سایت تخصصی مهندسی عمران است به آدرس www.iransaze.com با سابقه ای 3.5 ساله با رتبه آلکسای حدود 50 هزار و بازدید روزانه بالا ( بر اساس شمارنده گوگل آنالیتیک بالای 20 هزار بازدید روزانه دارد ) که از سیستم ایران نیوک با انجمنهایی فعال با استفاده از سیستم پی اچ پی بی بی استفاده میکند . حجم دیتابیس آن فعلاً در حدود 200 مگابایت است و حدود 70 هزار کاربر نیز دارد. پهنای باند مصرفی ماهانه سایت معمولاً بین 100 تا 200 گیگابایت است و حجم اشغال شده از هاست تا به حال در حدود 20 گیگ است که بر اساس آن یک سرویس حداقل 30 گیگابایتی مورد نیاز است. سیستم فعلی لینوکس با استفاده از دایرکت ادمین است.
بخشی از مطالب ارایه شده در سایت نرم افزارها و ای بوکهای لاتین است که دارای کپی رایت است ولی مطالب فارسی دارای کپی رایت و کلاً هر مطلبی که از لحاظ قوانین ایران مشکل داشته باشد در سایت قرار داده نمیشود. (کلاً سایت تابع قوانین ایران است )
سایت تا به حال با یک سرویس هاستینگ که البته تا چند وقت پیش خدمات خوبی ارایه میداد میزبانی میشد. اما چند ماهی است که به دلایل نامعلوم سطح خدمات و مهمتر از همه پشتیبانی آن افت محسوسی کرده است و در آخرین مورد آن به گفته مدیر هاست به دلیل حملات DDOS که از داخل ایران به سرور سایت در کانادا شده است ، سرور کانادا آی پی های ایران را بلاک کرده است و متاسفانه پس از گذشت چند روز مشکل تا به حال حل نشده است.
به هر حال با توجه به شرایط فوق از دوستان میخواهم که هاستینگ مناسب ترجیحاً VPS به بنده معرفی نمایند.
شرایط مورد نظر دیگر بنده :
قیمت آن مناسب باشد ( صد در صد کمتر از 40 هزار تومان در ماه باشد )
سطح پشتیبانی خوبی داشته باشد.
دارای اعتبار کافی باشد.
با شرایط خاص سایت که در بالا گفته شد هماهنگ و جوابگو باشد.
----
در ضمن من با سرویس مدیریت VPS آشنایی ندارم و تا به حال تماماً از سرویس اشتراکی استفاده کرده ام. آیا این سرویس مشکلات خاص مدیریتی دارد ؟ یعنی برای یک فردی که تا به حال با این سیستم کار نکرده است مشکلی از لحاظ مدیریت ایجاد نمیکند ؟ و اگر مشکلی پیش بیاید آیا جایی هست که بشود از آن مشاوره گرفت ؟ ( ترجیحاً در اینترنت )

----
از بین خدمات دهنده های هاستینگ هم شرکت نگاه روشن به آدرس http://parsdev.ir را کسی به من معرفی کرده است . ایا کسی در مورد این شرکت و خدمات آن اطلاعاتی دارد ؟
سرویس پلان یک این شرکت در آدرس زیر آیا به نظر شما با شرایط من همخوانی دارد ؟
http://parsdev.ir/page-vps2010.html
در کل اگر هم میشود کلاً در مورد نحوه انتخاب یک سرویس VPS خوب و مناسب یک راهنمایی بکنید و یا حداقل لینک معرفی کنید ( هر چه در گوگل سرچ میکنم جز صفحات تبلیغاتی شرکت های هاستینگ چیزی نمایش داده نمیشود)

پیشاپیش به خاطر راهنمایی دوستان ممنونم

آخرین ویرایش:

arjafari2004

New Member
خواص و عامش رو خودتون تشخیص می دید

www.webvillage.ir/vps

با تشکر. اگر میشود در مورد مدیریت سیستم vps هم توضیح دهید. ایا کار مدیریت آن برای یک فردی که تازه میخواهد با این سیستم کار کند سخت است ؟
اگر هم میشود چند سایت معروفتر که از سیستم هاستینگ شما استفاده میکنند را نام ببرید

irlogo

Active Member
به هر حال می بایست از امنیت و مدیریت سرور اطلاعاتی داشته باشید
سیستم مجازی سازی ما بر پایه Xen هست و البته برای اکانتیگ هاست خود سرور می تونید از DirectAdmin و یا cpanel و .... استفاده نمایید

در مورد دهکده وب می تونید تحقیق کنید

1
2
3
4
5
6
7

نمونه سایت
نمونه

از alexa.com و mypagerank می تونید پیشینه کاری ما رو در بیارید
یا علی

AfraWeb.net

Member
با این مقدار بازدید مطمعنا سرور مجازی پاسخگوی شما نخواهد بود و پیشنهاد می شود از سرور اختصاصی استفاده نمایید
برای اطلاعات بیشتر میتوانید از سایت ما بازدید بعمل بیاورید
شرکت افرا وب تنها نماینده رسمی دیتا سنتر کانادایی در ایران که امکان خرید مستقیم و ارائه پنل اختصاصی و پرداخت هزینه سرور به ریال را در ایران امکان پذیر ساخته است

www.afraweb.net

AfraWeb.net

Member
شرکت افرا وب تنها نماینده رسمی و انحصاری دیتا سنتر کانادایی در ایران می باشد
پیشنهاد به شما استفاده از سرور های اختصاصی ما با پورت 100 اختصاصی و 3 ترا بایت ترافیک هست مطمعنا در استفاده از منابع سرور بر روی سرور مجازی محدودیت هایی وجود دارد که در سرعت و لود سایت شما تاثیر خواهد گذاشت

www.afraweb.net

J4vad

Member
با سلام ،

دوست عزیز سایتی که شما گفتید با آن بازدیدی که ذکر کردید نیاز به VPS حداقل 256 و به طور معمول 512 مگابایت رم دارد . که بهتر است با Lightspeed راه اندازی گردد .

سایت تا به حال با یک سرویس هاستینگ که البته تا چند وقت پیش خدمات خوبی ارایه میداد میزبانی میشد. اما چند ماهی است که به دلایل نامعلوم سطح خدمات و مهمتر از همه پشتیبانی آن افت محسوسی کرده است و در آخرین مورد آن به گفته مدیر هاست به دلیل حملات DDOS که از داخل ایران به سرور سایت در کانادا شده است ، سرور کانادا آی پی های ایران را بلاک کرده است و متاسفانه پس از گذشت چند روز مشکل تا به حال حل نشده است.

ما می توانیم به صورت رایگان تا حد امکان راه کارهای نرم افزاری جلوگیری از DDOS را بر روی سرور مجازی شما پیاده سازی کنیم . همچنین برای جلوگیری از هزینه های اضافی برایتان پنل رایگان Kloxo که همان Lxadmin قدیم است نصب خواهیم کرد .

شرایط مورد نظر دیگر بنده :
قیمت آن مناسب باشد ( صد در صد کمتر از 40 هزار تومان در ماه باشد )
سطح پشتیبانی خوبی داشته باشد.
دارای اعتبار کافی باشد.
با شرایط خاص سایت که در بالا گفته شد هماهنگ و جوابگو باشد.

پشتیبانی به صورت Live Chat و Support ticket می باشد ؛ در مواقع خاص نیز می توانید تلفنی پشتیبانی بگیرید .

قیمت های مناسبی را در سایت ما مشاهده خواهید کرد .

حدود 3 سال و نیم است که در این زمینه فعالیت داریم .

آدرس ما :http://www.ajahost.net

در ضمن من با سرویس مدیریت VPS آشنایی ندارم و تا به حال تماماً از سرویس اشتراکی استفاده کرده ام. آیا این سرویس مشکلات خاص مدیریتی دارد ؟ یعنی برای یک فردی که تا به حال با این سیستم کار نکرده است مشکلی از لحاظ مدیریت ایجاد نمیکند ؟ و اگر مشکلی پیش بیاید آیا جایی هست که بشود از آن مشاوره گرفت ؟ ( ترجیحاً در اینترنت )

بله تا دلتون بخواد ... البته خود ما تا حد توان در قسمت پشتیبانی سایت در ابتدای کار شما را یاری می دهیم تا با مسائل آشنا شوید .

از همکاران خوب و قابل اعتماد هستند.

موفق باشید .

arjafari2004

New Member
با این مقدار بازدید مطمعنا سرور مجازی پاسخگوی شما نخواهد بود و پیشنهاد می شود از سرور اختصاصی استفاده نمایید
برای اطلاعات بیشتر میتوانید از سایت ما بازدید بعمل بیاورید
شرکت افرا وب تنها نماینده رسمی دیتا سنتر کانادایی در ایران که امکان خرید مستقیم و ارائه پنل اختصاصی و پرداخت هزینه سرور به ریال را در ایران امکان پذیر ساخته است

www.afraweb.net
البته با همین بازدید زیاد حتی بر روی هاست اشتراکی هم مشکلی نبوده است. سایت الان بیش از 3.5 سال است که راه اندازی شده است و تا کنون کلاً روی هاست اشتراکی بوده است. حداقل یک سال است که بازدید سایت اضافه نشده است و در این یکسال مشکلی هم برای سرور هاست اشتراکی نداشته است. همانطور که ذکر کردم مشکل حملات ddos از داخل ایران بوده که من را وادار به جا به جایی کرده است. و گر نه با همین وضعیت مشکلی با ادامه همکاری با هاست قبلی نداشته ام

rezabs

New Member
البته با همین بازدید زیاد حتی بر روی هاست اشتراکی هم مشکلی نبوده است. سایت الان بیش از 3.5 سال است که راه اندازی شده است و تا کنون کلاً روی هاست اشتراکی بوده است. حداقل یک سال است که بازدید سایت اضافه نشده است و در این یکسال مشکلی هم برای سرور هاست اشتراکی نداشته است. همانطور که ذکر کردم مشکل حملات ddos از داخل ایران بوده که من را وادار به جا به جایی کرده است. و گر نه با همین وضعیت مشکلی با ادامه همکاری با هاست قبلی نداشته ام

امکانات مورد نیاز شما در حد یک سرویس هاستینگ متوسط (Business class) است. نه به وی پی اس نیاز دارید و نه سرور اختصاصی.

irlogo

Active Member
بهترین انتخاب برای شما سرویس "میزبانی وب اختصاصی" هست که سالیانه هزینه خیلی کمتری نسبت به سرور مجازی و اختصاصی دارد
البته اگر حفظ اطلاعات و سطح حفاظت برای شما در حد هاست اشتراکی باشد

arjafari2004

New Member
بهترین انتخاب برای شما سرویس "میزبانی وب اختصاصی" هست که سالیانه هزینه خیلی کمتری نسبت به سرور مجازی و اختصاصی دارد
میشه به طور یک سرویس که شرایط مورد نظر من را داشته باشد لینک بدهید؟

irlogo

Active Member
معمولا برای چنین سرویس هایی می بایست با فروشنده موارد مد نظر رو چک کرده و برای شرایط و قیمت به تفاهم برسید

یا علی

arjafari2004

New Member
در سایت شما ( دهکده وب ) یک سرویس لینوکس 40 گیگ با پهنای باند 1500 گیگ دیدم که قیمت 14500 تومان را دارد. ایا این سرویس جوابگوی کار من هست ؟
البته من به پهنای باند بیشتر از 200 گیگ احتیاج ندارم. ولی با توجه به حجم بالای فایلهایی که الان قرار داده ام (20 گیگ ) و برای آینده نیاز دارم، فکر میکنم حداقل 30 گیگ فضا نیاز دارم.

irlogo

Active Member
میزان مجاز استفاده از منابع سرور شامل استفاده از پردازنده و رم سرور با عنوان 'لود سرور مشخص شده است
در این پلان شما می توانید میانگین 7.5% از منابع سرور استفاده نمایید

پیشنهاد می کنم برای کسب اطلاعات نهایی با یکی از 3 شماره مندرج در وب سایت دهکده وب تماس تلفنی گرفته و یا از طریق ایمیل با اینفو مکاتبه نمایید.

موفق و پایدار باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا