درخواست معرفی نرم افزار, پخش آهسته فیلم

A_123

Member
ای خدا اگه یکی کمک کنه!

سلام به همه.

یه نرم افزاری اگه می تونید معرفی کنید لطفا که....
...که بتونه فیلمو که بهش میدیم با سرعت آروم برامون پخش کنه! دیدن تو این فیلما پلیسیا, تو اداره پلیس صحنه ورود قاتله به بانک مثلا یه ذره آروم تر پخش می کنه. همونجوری!
به عبارتی به جای فریم بر ثانیه ی فیلمو بیاره پایین به طوری که بشه توسط کاربر تنظیم کرد که چقدر آروم بشه.

همچنین نرم افزاری که فیلمو تند کنه! :دی . یعنی یه صحنه طولانی از فیلمه با این نرم افزار اوون یه تیکه رو تندش کرد.

1. به نظرم اگه نرم افزاری؛ آروم بتونه بکنه پخشو , سریعشم میکنه. پس درخواستمو تو یه تاپیک گزاشتم.

2.لطفا یه جوری باشه نرم افزاره که بشه ازش خروجی هم گرفت.

باتشکر

ƒxmahdi

New Member
برداشت اول : شما به این نکته اشاره داره که می خواهید یک فیلم را در نرم افزاری به صورت کند یا تند مشاهده نمایید !
برای این منظور از نرم افزار KMplayer استفاده کنید و از کلید های ترکیبی shift + '+' فیلم را تند و shift + '-' فیلم را به صورت کند نمایش می دهد اما اگر بخواهید خروجی بگیرید می توانید از نرم افزار هایی چون ulead و پریمیر استفاده کنید . که به نظر من استفاده از ulead خیلی ساده تره و آموزش اون هم هست ! موفق باشید .

A_123

Member
برداشت اول : شما به این نکته اشاره داره که می خواهید یک فیلم را در نرم افزاری به صورت کند یا تند مشاهده نمایید !
برای این منظور از نرم افزار kmplayer استفاده کنید و از کلید های ترکیبی shift + '+' فیلم را تند و shift + '-' فیلم را به صورت کند نمایش می دهد اما اگر بخواهید خروجی بگیرید می توانید از نرم افزار هایی چون ulead و پریمیر استفاده کنید . که به نظر من استفاده از ulead خیلی ساده تره و آموزش اون هم هست ! موفق باشید .

ممنون.
امتحان کردم با km وقتی سرعتشو آهسته می کنیم , صدا و تصویر دیگه با هم مچ نیستند. یه نرم افزار خوب تر که حرفه ای این کار باشه میخوام.
آموزش "یولید" کجا هستش!؟ :-/

the_king

مدیرکل انجمن
ببخشید کدوم نوشته های من تایید نشده؟

زمانی که یک سوالی رو مطرح می کنید قطعا منتظر پاسخگویی هستید، اما اینکه برای بالا آوردن تاپیک یک پست
جدید بنویسید کار درستی نیست. هر روز توی فروم یه عالمه سوال جدید مطرح میشه و نویسنده همه آنها هم
دلشان می خواهد سریعتر به درخواست شان پاسخ داده شود. اگر هر کاربری بخواهد تاپیک اش را با یک پست جدید
بالاتر از سایر تاپیک ها بیاورد...

برای همین پست "اینجانب درخواست پاسخ گویی میکنم!!!!" شما تایید نشد.

A_123

Member
زمانی که یک سوالی رو مطرح می کنید قطعا منتظر پاسخگویی هستید، اما اینکه برای بالا آوردن تاپیک یک پست
جدید بنویسید کار درستی نیست. هر روز توی فروم یه عالمه سوال جدید مطرح میشه و نویسنده همه آنها هم
دلشان می خواهد سریعتر به درخواست شان پاسخ داده شود. اگر هر کاربری بخواهد تاپیک اش را با یک پست جدید
بالاتر از سایر تاپیک ها بیاورد...

برای همین پست "اینجانب درخواست پاسخ گویی میکنم!!!!" شما تایید نشد.

معذرت میخوام. فقط مهندس جان , اگه خودتون در این زمینه سررشته دارید, میشه منو راهنمایی کنید؟

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
من یادمه چند وقت پیش اینکار رو با استفاده از نرم افزار Video Studio Pro که از محصولات شرکت Corel هست انجام داده بودم
دقیقا همینطوری میتونید فیلم رو آهسته یا تند کنید و چون لایه ی مربوط به صدا و تصویر از هم جدا هستن ، میتونید بدون اینکه
صدا از تصویر تبعیت کنه و آهسته یا تند بشه ، قسمتی از تصویر رو کند یا تندتر کنید.

البته این کارها رو با نرم افزارهای حرفه ای تر مثل افتر افکتز یا پریمیر هم میشه انجام داد ولی خب این نرم افزاری که معرفی کردم
بخاطر ساده تر بودن روش کارش ، راحتتر میتونید باهاش کار کنید.

A_123

Member
ممنون ادمین!
آیا میتونه این نرم افزار خروجی هم بده؟

2.
gfx master گفت:
میتونید بدون اینکه
صدا از تصویر تبعیت کنه
باشه , خوب بعد از دستکاری (مثلا کاهش سرعت فیلم از 100درصد به 10 درصد به مدت 20 ثانیه از فیلم) خروجی ما صدا و تصویرش هماهنگ نیس!؟یعنی صدا جلوتره تصویره؟ نمیشه هماهنگ باشن؟

آخرین ویرایش:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
در مورد خروجی که بله 100%! انواع و اقسام فرمت ها رو هم پشتیبانی میکنه. کلا نرم افزار قوی ای هست.

در مورد صدا و تصویر هم چون توی اینجور نرم افزارها صدا و تصویر توی 2 لایه ی مختلف قرار میگیرن ، شما میتونید به راحتی
وقتی که تصویر رو کند یا تند میکنید ، از لایه ی مربوط به صدا به راحتی هماهنگی لازم رو انجام بدید.
این حالتی که شما میگید ، یعنی جلوتر یا عقبتر بودن صدا و ناهماهنگ بودنش با تصویر زمانی اتفاق میفته که صدا و تصویر در یک
لایه باشن. اون موقع نمیشه اونها رو جداجدا تنظیم کرد و واسه همین ناهماهنگی پیش میاد.

جدیدترین ارسال ها

بالا