درخواست مشاوره خرید لپ تاپ

krbd

New Member
  1. سلام خسته نباشید دوستان
    چندتا سوال داشتم که بیزحمت جواب بدین ممنون میشم.تو این شرایط که قیمت ارزو..داره عوض میشه خریدلپ تاپ منطقیه یا بهتره واستیم تا بعد عید؟ شب عیدبودن ممکنه باعث بالارفتن قیمتاشده باشه؟ کارت گرافیک AMDبهتره یاجیفورس ؟ایسوس بهتره یاایسریااچ پی ؟کلابابودجه ۱۸۰۰تا۲۲۰۰میلیون چه لپ تاپی بهتره که ۳ ۴ سال کار کنه و اذیت نکنه باکانفینگ تقریبی core i5,
    2.5ghz , cache 3 mb ، ۶۴bit , ram 4 , hdd500 , rpm5400 , gt640 , dvd rw
    2گیگ حافظه گرافیک ، باتری ۶ سلولی ، نمایشگر۱۴تا۱۵ اینچ.برابازی اصلانمیخوام کارای دانشجویی اقتصادوکامپیوتررو تاچن سال راه بندازه.شرمنده طولانی شد

1. سلام خسته نباشید دوستان
    چندتا سوال داشتم که بیزحمت جواب بدین ممنون میشم.تو این شرایط که قیمت ارزو..داره عوض میشه خریدلپ تاپ منطقیه یا بهتره واستیم تا بعد عید؟ شب عیدبودن ممکنه باعث بالارفتن قیمتاشده باشه؟ کارت گرافیک AMDبهتره یاجیفورس ؟ایسوس بهتره یاایسریااچ پی ؟کلابابودجه ۱۸00000تا۲۲00000تومن چه لپ تاپی بهتره که ۳ ۴ سال کار کنه و اذیت نکنه باکانفینگ تقریبی core i5,
    2.5ghz , cache 3 mb ، ۶۴bit , ram 4 , hdd500 , rpm5400 , gt640 , dvd rw
    2گیگ حافظه گرافیک ، باتری ۶ سلولی ، نمایشگر۱۴تا۱۵ اینچ.برابازی اصلانمیخوام کارای دانشجویی اقتصادوکامپیوتررو تاچن سال راه بندازه.شرمنده طولانی شد

slatislav

New Member
سلام

دوست عزیز الان بهترین موقع برای خرید لپ تاپ هستش . من اگه بخوام سوالات رو تک تک جواب بدم باید بگم که در حال حاضر کارت گرافیک جیفورس بر روی بیشتر لپ تاپ ها هستش و کیفیت بالایی هم داره. در مورد برند هم باید بگم ایسوس برند خوبی هستش در حال حاضر اما با قیمتی که شما میخوای بهت ایسر رو پیشنهاد میکنم که بعد از ایسوس کیفیت خیلی خوبی داره چون من چند سالی هستش که از برند ایسر استفاده میکنم و کاملاً هم راضی هستم.

حالا با این توضیحاتی که دادم و مشخصاتی که میخوای به شما دستگاه E1 از برند ACER رو پیشنهاد میدم که CPU : core i5 آی وی بریج ( نسل جدید سی پی یو ) داره ،
2.5ghz , cache 3 mb ، هارد 750 با Rpm 5400 ، رم 4 گیگ ، 2 گیگ گرافیک gt710 ، مانیتور 15.6" ، دی وی دی رایتر و باتری 6 سلولی

قیمت این دستگاه در حال حاضر 2 میلیون تومان هستش

اگر سوال دیگه ای بود بنده در خدمت هستم.

krbd

New Member
ممنون slatislavعزیز.این لپ تاپ فوجیتسو که میگن یه سری از مدلهاش ساخت خود المانه درسته یا برای بازار گرمی این حرفومیزنن؟

slatislav

New Member
دوست عزیز دستگاه های فوجیتسو که الان در بازار هست بیشترشون ساخت کشور ژاپن هستش و در بعضی مدل ها نیز ساخت کشور آلمان هست

krbd

New Member
یکی از دوستان یکی ازمدلهای ساخت المان لپ تاپ فوجیتسو روخریده ولی شارژرش چینیه! کلا لپ تاپ چینی بوده به اسم المان دادن یا فقط شارژرش رو عوض کردنوچینی دادن؟؟؟

جدیدترین ارسال ها

بالا