تغییرات قالب 1 درخواست مشاوره جهت خرید لب تاپ یا تبلت

Mi▬Mi

New Member
سلام
من سه تومن پول دارم و می خوام یه سخت افزار خوب بخرم اما نمی دونم سراغ تبلت برم یا لب تاپ بخرم
از شما راهنمایی می خواستم
اول اینکه اگه تبلتی که بشه روش سیستم عاملای تحت دسک تاپ و یا لب تاپ رو نصب کرد و امکانات و سخت افزار قوی داشته باشه رو سراغ دارید معرفی کنید
دوم بهترین لب تاپهایی که بشه با این مبلغ خرید رو معرفی کنید
سوم نظرتون در رابطه انتخاب لب تاپ یا تبلت با این مبلغ چیه؟ کدوم رو بخرم؟ (البته با فرض اینکه تبلت بتونه کار یه پی سی رو انجام بده والا کلا بی خیال خرید تبلت)
ممنون

سلام.دوست عزیز تو تبلت با این اوضاع که گفتید فقط میتونید سراغ سرفیس پرو برید که قیمتش بیشتر از پول شماست.
پس کلا بیخیال تبلت بشید.
به نظرم انتظاراتتون رو بگید تا بهتر بشه راهنماییتون کرد؟

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
دوست عزيز شما براي جه كاري ميخوايي؟؟
قطعا تبلت تمام كارايي يك pcيا laptopرو نداره!!
ولي بايد ببيني براي جه كاري ميخواي تا انتخاب بهتر رو داشت باشي
موفق باشي

برای 3دی مکس چه لپ تابی خوبه؟
پی سی 7 هسته ای داریم؟
اگه حرفه ای هستید خوب طبیعتا باید از سری سی پی یوهای cori7 بگیرید که چهار هسته واقعی دارند و 4 هسته مجازی.
بدون شک به 8 گیگ رم نیاز پیدا میکنید.
اما پیشنهاد بنده اینه که مدتی صبر کنید تا لپ تاپ های جدید با پردازنده هاوسول وارد بازار بشند.اون وقت میتونید چیز بهتری بخرید.
منظورتونو از پی سی 7 هسته ای متوجه نشدم؟

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
اگر کارت 3D هست که تبلت اصلا توصیه نمیشه!
ولی laptop هم زیاد جالب نیست برای اینجور کار ها !
با اینکه cpu های cori7مناسب این نیاز ها هستند اما این نوع cpu ها برای laptop کارایی PC را قطعا نخواهند داشت(با توجه به داغ کردن)
اگر در این دو یا سه روز میخوای فورس ماجور یکی بگیری بهتره یه PC بگیری البته نه آماده قطعاتی رو که لازم داری بگیر و خودت سوار کن(اگر بلدی)
اگر هم نه که عجله ای نداری منتظر باش تا یه خورده قیمت ها ثبات بیشتری پیدا کنند هم گردازنده های قوی تر بیاد!
و اینکه که ما PC هفت هسته ای نداریم یعنی هیچ PC پیدا نمیشه که هسته داشته باشه دی:
واون CPU ها هستند که دارای هسته هستندکه در همین مورد هم من 7هسته ای ندیدم!!
البته CPU های 8 هسته ای هم 8هسته حقیقی ندارند و 4هسته حقیقی و 4هسته ی مجازی دارند
موفق باشیـــــــــــــــــ:rose:

Mi▬Mi

New Member
سلام
ممنون

سلام.دوست عزیز تو تبلت با این اوضاع که گفتید فقط میتونید سراغ سرفیس پرو برید که قیمتش بیشتر از پول شماست.
پس کلا بیخیال تبلت بشید.
به نظرم انتظاراتتون رو بگید تا بهتر بشه راهنماییتون کرد؟

سرفیس پرو چنده؟
ضمنا من قبلا خودم مدلایی از سونی دیده بودم که ویندوز 8 پرو روشون نصب بود و ظاهر امر این طور نشون می داد که می شه به راحتی ویندوزشون رو عوض کرد

دوست عزيز شما براي جه كاري ميخوايي؟؟
قطعا تبلت تمام كارايي يك pcيا laptopرو نداره!!
ولي بايد ببيني براي جه كاري ميخواي تا انتخاب بهتر رو داشت باشي
موفق باشي

برای کارهای سنگین (مثل گیم و گرافیک و میکس و از این حرفا) نمی خوام
بیشتر برای کارهای کامپیوتری معمولی (کارهای آفیس، اینترنت و ....) می خوام

اگر کارت 3D هست که تبلت اصلا توصیه نمیشه!
ولی laptop هم زیاد جالب نیست برای اینجور کار ها !
با اینکه cpu های cori7مناسب این نیاز ها هستند اما این نوع cpu ها برای laptop کارایی PC را قطعا نخواهند داشت(با توجه به داغ کردن)
اگر در این دو یا سه روز میخوای فورس ماجور یکی بگیری بهتره یه PC بگیری البته نه آماده قطعاتی رو که لازم داری بگیر و خودت سوار کن(اگر بلدی)
اگر هم نه که عجله ای نداری منتظر باش تا یه خورده قیمت ها ثبات بیشتری پیدا کنند هم گردازنده های قوی تر بیاد!
و اینکه که ما PC هفت هسته ای نداریم یعنی هیچ PC پیدا نمیشه که هسته داشته باشه دی:
واون CPU ها هستند که دارای هسته هستندکه در همین مورد هم من 7هسته ای ندیدم!!
البته CPU های 8 هسته ای هم 8هسته حقیقی ندارند و 4هسته حقیقی و 4هسته ی مجازی دارند

نه، برای کارای 3D نمی خوام
ضمنا یه مدل تبلت سونی دیده بودم (قبلا) که سی پی یوش cori7 بود و سایر مشخصه هاش هم بالا؛ اما نه یادم دقیق مدلش چی بود و نه قیمتش رو زده بود

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
اگر برای کار های عادی میخوای که همون تبلت مناسبت هست
زیاد هم لازم نیست خرج کنی !
تقریبا یک تومن خرج کن برای خود تبلت
من Samsung Galaxy Note 10.1 N8000 رو پیشنهاد میکنم
و یه مبین نت جیبی بگیر با خودت اینور و اونور ببر یا یه رایتل بگیر به خود تبلت بزن
موفق باشیـــــــــــــــــــــ:rose:

سلام
ممنون

سرفیس پرو چنده؟
ضمنا من قبلا خودم مدلایی از سونی دیده بودم که ویندوز 8 پرو روشون نصب بود و ظاهر امر این طور نشون می داد که می شه به راحتی ویندوزشون رو عوض کرد
4 به بالا.
نظر بنده اینه که نگیر لپ تاپ و صبر کن تا لپ تاپ های جدید وارد بازار بشند.الان خرید معقولانه نیست

sisil2

New Member
منظور من هم cori7 بود
برای pc آخرش چند هسته ای داریم؟
سرعت لپ تاپ cori7 از آخرین مدل سی پی یو pc بالا تره؟
من می خوام سیستمی بگیرم که رو رندر واسه 3 دی مکس مشکلی نداشته باشه!!

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
عزیز cpu هایی که برای PC ساخته میشن با کمی تغییر شکل ظاهری داخل laptop هم استفاده می شوند
و عملا cori7 هم در PC وجود داره هم در laptop
تا اونجایی که من میدونم بیشتر سرعت پردازش رندر بستگی به رم داره!!
ولی تا حدی هم CPU تعیین کننده هست
والا من بیشترین هسته ای که دیدم فک کنم 24 هسته بود البته سیستم رو از نزدیک ندیدم تو نت بود

peyton3000

New Member
اگر ویندوز میخواین لپ تاپ بهتره چون بعضی از برنامه ها روی تبلت خوب اجرا نمیشه
با این حال تبلت Acer Iconua W700P با سیستم عامل ویندوزه و تبلت خوبیه

لپ تاپ hp مدل Pavilion G6-2286 هم لپ تاپ خوبیه ، دوستم داره ازش راضیه

iranmemo

New Member
سلام
دوستان الان بهترین مدل ایسوس که قیمتش تقریبا 2تومن باشه چیه ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا