درخواست مشارکت در ایجاد یک وب سایت

moeinabolmali

New Member
با سلام

بنده به سیستم کارمند و کارفرما اعتقادی ندارم، لذا جهت ایجاد یک وب سایت و شرکت تبلیغاتی به افراد زیر نیازمندیم:

طراح وب :
طراح حرفه ای وب و آشنا به قالب و ویرایش، html

طراح و گرافیست:
برای طراحی لوگو و عکس های تبلیغاتی

طراح بنر های تبلیغاتی:
برای طراحی بنر های تبلیغاتی Gif یا فلش.

بازار یاب:
جهت تشخیص سیاست های اقتصادی گروه،جذب یا سفارش تبلیغات.

برنامه نویس:
تعدادی برنامه نویس زبان C و Android و PHP و...

شرایط گروه:
-تمام اعضای گروه باید در دسترس و پاسخگو باشند مگر با اطلاع قبلی(در ابتدا کار به صورت آنلاین انجام می گیرد ولی با صعود سایت به صورت آفلاین و ایجاد دفتر شرکت نیز فعالیت ها گسترده میشود)
-اشخاص علاقه مند به مشارکت شغل دیگری نداشته باشند و امکان حضور تمام وقت به خصوص در یک یا دو سال اول تاسیس سایت را داشته باشند، در واقع خود سایت شغل آن ها باشد!
-با توجه به پیشنهاد مشارکت کلیه هزینه ها و درآمد های سایت به عهده شرکاست که هیچ تفاوتی در شراکت نخواهیم داشت و همه به طور مساوی و با سهم مساوی فعالیت خواهند کرد، با توجه به این مسئله از آنجا که سایت ایجاد شده در سطحی پیشرفته قرار خواهد داشت، با برآورد هزینه اولیه 15 الی 30 میلیون تومان برای 6 ماه اول تاسیس هر شریک بایستی بتواند تا 5 میلیون تومان برای 6 ماه جهت پیشرفت سایت و مخارج هزینه کند، بدیهی است که در 6 ماه اول سایت هیچگونه درآمدی نخواهد داشت و در 6 ماه دوم تنها هزینه های جاری 6 ماهه دوم خود را در خواهد آورد و همچنان سود دهی نخواهد داشت، جهت سود دهی حداقل یک سال زمان لازم است، این مطلب جهت آن دسته از متقاضیانی گفته شد که انتظار سود دهی سایت بعد از چند ماه اول رو دارند، لذا لطفا اینگونه از متقاضیان درخواست همکاری نداشته باشند!

پاسختون رو همراه با نمونه کار به ایمیلم ارسال کنید(به همراه نام، سن و شهر محل سکونت)

[email protected]
[email protected]

آخرین ویرایش:

سمیر2011

Active Member
با سلام

بنده به سیستم کارمند و کارفرما اعتقادی ندارم، لذا جهت ایجاد یک وب سایت و شرکت تبلیغاتی به افراد زیر نیازمندیم:

طراح وب :......

[email protected]
[email protected]

اولا که کسی هیچ وقت ریسکی نمی کنه و نمی اید با 5 تومان بصورت شراکتی در کاری سرمایه گذاری کند که معلوم نیست شرکا کی هستند و چکاره هستند .
دوم شرکت بایستی از همون شهر ابتدا شروع کنه و به ترتیب شروع به جذب نیرو کند .
بعدش هم با 5 میبلیون تومان می توان سایت های پر بازدیدی با رانک بالا را خیلی راحت خریداری کرد و کسب درآمد کرد . این رویه آگهی دادن شما با توجه به این سایت فکر نمی کنم جواب دهد .

moeinabolmali

New Member
اولا که کسی هیچ وقت ریسکی نمی کنه و نمی اید با 5 تومان بصورت شراکتی در کاری سرمایه گذاری کند که معلوم نیست شرکا کی هستند و چکاره هستند .
دوم شرکت بایستی از همون شهر ابتدا شروع کنه و به ترتیب شروع به جذب نیرو کند .
بعدش هم با 5 میبلیون تومان می توان سایت های پر بازدیدی با رانک بالا را خیلی راحت خریداری کرد و کسب درآمد کرد . این رویه آگهی دادن شما با توجه به این سایت فکر نمی کنم جواب دهد .

دوست عزیز! چه کسی گفته که ندیده کسی با کسی شریک شه!!! شراکت یعنی چی؟ مگه میشه شرکا همدیگه رو نشناسن!؟ معلومه که بعد از آشنایی های اولیه باهم ملاقات حضوری و تلفنی خواهیم داشت، لطفا از خودتون توضیحات، اضافه نکنید! من همچین حرفی نزدنم، در ضمن شما اصلا مثل اینکه تو جریان همچین سایت هایی نیستید! با 5 میلیون شما مثلا میتونید سایتی تبلیغاتی مثل ایستگاه یا پیام سرا رو که ماهانه بیش از 100 میلیون تومان از تبلیغات وب سایتشون درآمد دارند رو بخرید؟! باید بگم واقعا در اشتباهید! هدف ما ایجاد سایت دانلود نرم افزار نیست که با سایت های دانلود مثل سیب دانلود مقایسه میکنید، برای پا گرفتن یک سایت تبلیغاتی که در سال های بعد میتونه درآمد ماهیانه چند ده میلیون تومانی داشته باشه باید بین 15 الی 30 میلیون تومان برای یک سال اول که درآمد و سودی وجود نداره هزینه کرد، بله اگه شما هدفتون خرید یک سایت در حد همون سایت های 5 میلیونی که میگید باشه درآمدتون هم باید در حد 200 الی 300 هزارتومان باشه، بنده برآورد همه هزینه ها رو کردم که همچین طرحی دادم، خودم هم به طور مساوی با بقیه سرمایه گذاری میکنم، حساب های بانکی رو هم برای اطمینان چند امضا خواهیم کرد، هیچکس هم قرار نیست ندیده و نشناخته و مطابق اعتماد یک طرفه سرمایه گذاری کنه، این یه قانون مشخص و منطقی هست که ظاهرا هنوز ایرانی ها درکش نمیکنن: سرمایه گذاری بیشتر = درآمد و سود بیشتر
من قصد راه اندازی یه سایت 5 میلیونی رو ندارم، قرار بر این سایت ها باشه خودم چند سایت با همین سرمایه رو در این هفت هشت ساله مدیریت کردم، من دنبال یک کار و ایده بزرگم...
در مورد شهر هم شما با طریقه کسب و کار اینترنتی مشخصا آشنا نیستید، ما قرار نیست یک مغازه رو اداره کنیم که نیاز باشه هر روز حضور فیزیکی در کنار هم داشته باشیم، کسب و کار آنلاین بین اکثر سایت دار ها هم به همین صورته که شرکا اکثرا از شهر های مختلفی هستن و بصورت تلفنی و همینطور مجازی با هم ارتباط دارن و در صورت ضرورت ملاقات حضوری هم با هم خواهند داشت...

آخرین ویرایش:

سمیر2011

Active Member
دوست عزیز! چه کسی گفته که ندیده کسی با کسی شریک شه!!! شراکت یعنی چی؟ مگه میشه شرکا همدیگه رو نشناسن!؟ معلومه که بعد از آشنایی های اولیه باهم ملاقات حضوری و تلفنی خواهیم داشت، لطفا از خودتون توضیحات، اضافه نکنید! من همچین حرفی نزدنم، در ضمن شما اصلا مثل اینکه تو جریان همچین سایت هایی نیستید! با 5 میلیون شما ....
حرفو من براتون کلی گفتم و در تفسیرش شما هنوز درست عمل نکردید .
ملاقات حضوری باید که باشه و با هم دیگر به راه حل برسین از شروط شریک بودن است . اما شراکت چند منظوره در کاری خیلی زود از هم می پاشه چون هزینه های جاری بالا می ره و دهها علل دیگر انفرادی و یا دو نفره کار انجام بشه بهتر از چند نفره بودن است این هم به خاطر برخی محدودیت های اداری و دولتی می باشد .
شما به عنوان بانی این طرح اول شروع کنید بعد اقدام به جذب نیرو کنید نه اینکه برای هر نیروی که می خواین بگین 5 میلیون تومان سرمایه بزاره و بعد شروع به کار کنه چون که تا شخصی که بانی و مدیر اجرایی می شود باید در این زمینه های کاری که گفتین مهارت کامل داشته باشد تا بتوانند چاله و چوله سایر زیر گروه ها را جبران کنه و متاسفانه شما در زمینه برنامه نویسی و چند مورد بالا باید مهارت داشته باشید .
شما می توانید چند نفر را استخدام کنید و کارو شروع کنین و بعد از کسانی کهکارو با شما به عنوان کارمند شروع کرده بوند بخواین برای ادامه سرمایه گذاری کنند .

اینترنت تا دلتون بخواد سایت های تبلغاتی هست و فک و فراوان ریخته شاید صدها سایت تبلیغاتی که همه شون رفتن هزینه گذاشتن و دفتر و همین کارهای دیگرکه شما انجام می دهید را انجام دادند و شروع به ایجاد چنین سایتی کردند و درآخر از زور اجبار بعد از مدتی عقب نشینی کردند مثل خودم . دیگه مثل سابق اینترنت فضایی نیست که بشه سرمایه گذاری کرد کافی شما یه طرحی بدین صدها نفر زودتر شما انجام می دن چندین سایت تبلیغاتی درخواست فروش سایتشون را با مبالغ خیلی کم در فروم های دیگر درخواست داده بودند . آنهایی که اشاره کردین زمانی اینترنت خلوت بود چنین کاری کرده بودند در گود هستند و دیگر جایی برای حضور دیگران نمی باشد .

شما می این سرمایه گذاری می کنین و تا بخواین به سود برسید دهها نفر دیگر همین ایده شما را سرقت کرده و جلوی پیشرفت را می گیرند و این طبیعت برخی متاسفانه ایرانی جماعته

من برای شما راه حل را کلی گفتم اینکه در شهر شروع کنین به این منظور است که ابتدا پایه خود را محکم کنید و مشتریان کافی را کسب کنید و سپس شروع به تبلیغات کرده و مشتری جذب کنید بعد برای هر مشتری یک صفحه تبلغاتی درسایت در نظر بگیرید و کارو استارت کنید نمونه کار بزارید و دهها مورد دیگر این نه نیاز به هزینه 30 میلیونی دارد و نه دردسر دیگر چون اول سایت راه بیفته قالب و سئو انجام شده و بعد چارت کاری نوشته شود و بگیر برو تا سبز بشه و چند نفر سود ببرند

اینکه بیا فلان تومان بزار خوشبین باش که در مدت کمی می گیره واقعا منی که می خواستم سرمایه بزارم نمی توانم چرا که شما نه جای ثابتی دارین نه مجوزی دارین و نه موارد دیگر و نه اینکه می می دا نم شما دارای چه مهارتی هستید و آیا توان مدیریت به نحوه احسن را دارید یا نه تا بخوامبا شما شریک شوم و این مواقعی رفع می شود که کارمندی داشته باشید و با شما کار کنند و بعد از پی بردن به قدرت مدیریت شما با خیال راحت سرمایه گذاری کنند .
من تجربه بیشتری و ضرر های زیادی از مبالغی که شما گفتین کرده ام و راهی که من آسفالت کردم را شما دارین خاکی می رین .
یاتون باشه ایده و تفکر شما در اینترنت تا بخواد جوابگو باشد خیلی زود سایت های مشابه کپی برداری می کنند و ضررش برای شما می مونه و شرکا با شما طرف شده و شما زیان خواهید برد حالا باز هم این حرف های منو بزارین به حساب اینکه من با سایت فلان دانلود دارم مقایسه می کنم .
گفتنی بود که گفتم و راه بودی که خیلی پیج و خم داره من وظیفه خود دانستم اطلاع بدم تا به زمین نخورید چون جوان هستید و انرژی زیاد دارین
موفق باشین

آخرین ویرایش:

moeinabolmali

New Member
حرفو من براتون کلی گفتم و در تفسیرش شما هنوز درست عمل نکردید .
ملاقات حضوری باید که باشه و با هم دیگر به راه حل برسین از شروط شریک بودن است . اما شراکت چند منظوره در کاری خیلی زود از هم می پاشه چون هزینه های جاری بالا می ره و دهها علل دیگر انفرادی و یا دو نفره کار انجام بشه بهتر از چند نفره بودن است این هم به خاطر برخی محدودیت های اداری و دولتی می باشد .
شما به عنوان بانی این طرح اول شروع کنید بعد اقدام به جذب نیرو کنید نه اینکه برای هر نیروی که می خواین بگین 5 میلیون تومان سرمایه بزاره و بعد شروع به کار کنه چون که تا شخصی که بانی و مدیر اجرایی می شود باید در این زمینه های کاری که گفتین مهارت کامل داشته باشد تا بتوانند چاله و چوله سایر زیر گروه ها را جبران کنه و متاسفانه شما در زمینه برنامه نویسی و چند مورد بالا باید مهارت داشته باشید .
شما می توانید چند نفر را استخدام کنید و کارو شروع کنین و بعد از کسانی کهکارو با شما به عنوان کارمند شروع کرده بوند بخواین برای ادامه سرمایه گذاری کنند .

اینترنت تا دلتون بخواد سایت های تبلغاتی هست و فک و فراوان ریخته شاید صدها سایت تبلیغاتی که همه شون رفتن هزینه گذاشتن و دفتر و همین کارهای دیگرکه شما انجام می دهید را انجام دادند و شروع به ایجاد چنین سایتی کردند و درآخر از زور اجبار بعد از مدتی عقب نشینی کردند مثل خودم . دیگه مثل سابق اینترنت فضایی نیست که بشه سرمایه گذاری کرد کافی شما یه طرحی بدین صدها نفر زودتر شما انجام می دن چندین سایت تبلیغاتی درخواست فروش سایتشون را با مبالغ خیلی کم در فروم های دیگر درخواست داده بودند . آنهایی که اشاره کردین زمانی اینترنت خلوت بود چنین کاری کرده بودند در گود هستند و دیگر جایی برای حضور دیگران نمی باشد .

شما می این سرمایه گذاری می کنین و تا بخواین به سود برسید دهها نفر دیگر همین ایده شما را سرقت کرده و جلوی پیشرفت را می گیرند و این طبیعت برخی متاسفانه ایرانی جماعته

من برای شما راه حل را کلی گفتم اینکه در شهر شروع کنین به این منظور است که ابتدا پایه خود را محکم کنید و مشتریان کافی را کسب کنید و سپس شروع به تبلیغات کرده و مشتری جذب کنید بعد برای هر مشتری یک صفحه تبلغاتی درسایت در نظر بگیرید و کارو استارت کنید نمونه کار بزارید و دهها مورد دیگر این نه نیاز به هزینه 30 میلیونی دارد و نه دردسر دیگر چون اول سایت راه بیفته قالب و سئو انجام شده و بعد چارت کاری نوشته شود و بگیر برو تا سبز بشه و چند نفر سود ببرند

اینکه بیا فلان تومان بزار خوشبین باش که در مدت کمی می گیره واقعا منی که می خواستم سرمایه بزارم نمی توانم چرا که شما نه جای ثابتی دارین نه مجوزی دارین و نه موارد دیگر و نه اینکه می می دا نم شما دارای چه مهارتی هستید و آیا توان مدیریت به نحوه احسن را دارید یا نه تا بخوامبا شما شریک شوم و این مواقعی رفع می شود که کارمندی داشته باشید و با شما کار کنند و بعد از پی بردن به قدرت مدیریت شما با خیال راحت سرمایه گذاری کنند .
من تجربه بیشتری و ضرر های زیادی از مبالغی که شما گفتین کرده ام و راهی که من آسفالت کردم را شما دارین خاکی می رین .
یاتون باشه ایده و تفکر شما در اینترنت تا بخواد جوابگو باشد خیلی زود سایت های مشابه کپی برداری می کنند و ضررش برای شما می مونه و شرکا با شما طرف شده و شما زیان خواهید برد حالا باز هم این حرف های منو بزارین به حساب اینکه من با سایت فلان دانلود دارم مقایسه می کنم .
گفتنی بود که گفتم و راه بودی که خیلی پیج و خم داره من وظیفه خود دانستم اطلاع بدم تا به زمین نخورید چون جوان هستید و انرژی زیاد دارین
موفق باشین

دوست عزیز بنده با شما که مناظره تلویزیونی ندارم! اگه قصد شراکت دارید که بسم الله، اگه نه نقد فیلم که نیست! احتیاج نیست پست بذارید! بنده حتما فکر مجوز و پارتی و .... کردم که اومدم آگهی گذاشتم! بنده هم جوان نیستم، مطمئن باشید از شما مسن ترم! 6 ماه برآورد هزینه رو انجام دادیم و با مسئولین مربوطه صحبت شده و در حال حاضر 5 نفر هستیم، این پستی که من گذاشتم قرار نیست بیان کننده تموم کار باشه، پس پست الکترونیکی که گذاشتم برای چیه؟! کسی که نظرش جلب میشه میل میزنه و در مورد کار و جزئیات دیگه صحبت میشه، اگه نه که احتیاجی نیست به دیگران توضیح بیشتری بدم، در ضمن بنده نگفتم ایده، ایده جدیده! بله اجرا شده، در اینترنت ایده اجرا نشده نمونده! اما این دلیل نیست که دیگه جواب نده، اگه اینطور بود که همه باید دست بذارن رو دست و کاری نکنن! البته این خودش همون کاریه که همه جوانان ایران بهش مشغولن و احتمالا همیشه دست روی دست میذارن و تقصیر رو گردن زمین و زمان میندازن! در هر حال در ده سایت آگهی داده شده، هزینه سئو سایت همونطور که گفتم سایت قراره پر بازدید باشه 5000 دلار برای سه ماه و علاوه بر ورود به صفحه اول گوگل و بازدید میانگین 100000 نفر در انتهای سه ماهه اول از همین حالا با برخی از دوستان صحبت شده و شما میخواید بازاریابی در نظر بگیرید به طور مجانی در سایت در همان هفته اول راه اندازی بیش از هشتاد تبلیغ قرار خواهد گرفت، هزینه تبلیغ خود سایت در سه ماهه اول در چند سایت از سایت های پر بازدید طبق الکسا در حدود 5 میلیون خواهد بود، برای پربازدید شدن و رشد پیشرفت بازدید باید خرج کرد، در ضمن قرار نیست همون اول کار این پول رو شرکا بدن، با توجه به تعداد شرکا من گفتم طی 6 ماه تا یک سال اول باید هر شریکی بتونه تا 5 میلیون در صورت لزوم سرمایه گذاری کنه و این به تدریج طی این مدت جمع آوری و خرج میشه نه در همون روز های اول راه اندازی سایت! در هر حال فقط به دو یا سه نفر دیگه احتیاج داریم که انشا الله بزودی تامین میشه، من با شما بحثی ندارم! خیر پیش و موفق باشی...

آخرین ویرایش:

سمیر2011

Active Member
شما قبل از شروع ابتدا سایت مورد نظرتون را بزنید و همین اطلاعیه ها را توی سایت مورد نظر بزارین تا کسانی که می خوان همکاری کنند بتوانند به راحتی در ارتباط باشند . و بعدش به جای آی دی شماره تماس می زاشتین که چه بهتر بود .

بعد هم از همینجا در بین حرفهایی که گفتید تناقص زیادی وجود داره قرار اینجا چند جوان شش ماه وقت خودشون را بزارند و هیچ نونی در نیاورند که بخورند که این یکی از مشکلات همین طرح شما می باشد . همون مسولان مربوطه ماهی کلی حقوق می گیریند و شرایط یک جوانی که داره آزادانه فعالیت می کنه و نون کار و تجربه در می اره را درک نمی کنند . اولش روغن کاری می کنند و پول خودشون در آورده بعدش هم که خدا قادره ! تا دلتون بخواد هم همه نوع مجوز در نخش هستم .

این مناظره نیست ولی خوبه که تابلوتر بشه تا جوانانی که ساده لوح باشند و یا هیچ اطلاعاتی در این مورد نداشته باشند آگاهانه تصمیم بگیریند .

بعدش آلکسا هر چه قدر هم سعی کنید پایین بیاد در مدت کم مجدد می ره بالا چون الکسا برای سایت های فعال که روزانه تعدادی زیاد پست داشته باشند صادق می باشد .

در قسمتی از متن خودتون گفتید که برای اول 5000 دلار هزینه می شود که این هزینه با احتساب قیمت ارز فعلی بالغ را 20 میلیون تومان می شود چه برسه به 30 میلیون فکر کنم با 20 میلیون می توان سایت هایی بزرگی که ماهیانه میلیون ها در امد دارند خرید .

بعدش دوستانی که در زمینه سئو و وبمستری فعالیت دارند همگی خوب می دانند که یک سایت تا وقتی راه اندازی نشده و چهارچوپ مشخص نداشته باشد مناسب سرمایه گذاری نمی باشد من برای شما می گم شما اول سایت و مراحل اولیه را بردارید تا بعد من و امثال من تصمیم بگیریند .

دیگه بحثی نمونده و من می خوام سایر دوستانی که این پستو می بینند نظر بدن تا به جمع بندی مناسب برسیم . اینجوری نه شما ناراحت می شوید و نه من !

آخرین ویرایش:

moeinabolmali

New Member
در قسمتی از متن خودتون گفتید که برای اول 5000 دلار هزینه می شود که این هزینه با احتساب قیمت ارز فعلی بالغ را 200 میلیون تومان می شود چه برسه به 30 میلیون فکر کنم با 200 میلیون می توان سایت هایی بزرگی که ماهیانه میلیون ها در امد دارند خرید .

آقا ما نخوایم شما به ما مشاوره بدی باید کی رو ببینیم؟!! 5000 دلار میشه 200 میلیون!!! ممنون که سواد سطح بالاتون رو به رخمون کشیدید!!!! اگه منظورتون دلار 4000 تومان هست که میشه 20 میلیون نه 200 میلیون! یکم ریاضی هم یاد بگیرید بد نیست! در ضمن ما با دلار مبادله ای که در اختیار داریم حدود 2500 تومان هست این کار رو انجام میدیم که میشه در حدود 13 میلیون تومان...
دوباره میگم از مشاوره شما ممنونیم اما احتیاجی به تبادل علم و تجربه حضرت عالی نداریم!!! پس با شما صحبتی نمونده...

در ضمن دوستان در حال حاضر تنها به یک طراح وب جهت شراکت نیاز داریم و باقی از قبیل گرافیک و برنامه نویسی و... تامین شده، هر طراح وب با سابقه طراحی که مایل به شراکته با ایمیل یاهو یا گوگل بنده میل بزنه...

جدیدترین ارسال ها

بالا