درخواست قالب فارسی جوملاخواهشا منبع درستی بدین کار کنه قالب ها و قدیمی نباشه>%<ضروری

TbzMan

Member
قابل توجه مدیران اختصاصی قالب های سی ام اس ها

بزرگان و اساتید مشهور انجمن درود و سلام به شما

آقایییییییییون من به تعداد زیادی قالب فارسی جوملا احتیاج دارم

قالب های قدیمی دارم لطفا قالب هایی رو بدین که شبیح قالب های رایج نباشه و به اصتلاح

کلااااااااااااااااااس باشه

میدونید چیه:sad: راحت تر بگم

قالب های که توی سایت میترا گذاشتن و پولیه اونا رو می خوام

اگه بتونید اونا رو بدین واقعا ممنونتون میشم

TbzMan

Member
ّبه صورت رایگان؟ اگر می تونید هزینه کنید من یه 40 تا فارسی کردم

آقا میتونی نمونه کارهاتو + هزینه 40 تا فارسی شدشو با تخفیف بدی چون من نمی خوام هزینه کنم :rose:

میل کنی ممنون میشم
tbzman@Yahoo

راستی آدرس سایتتم باز نشد اهواز سیتی

آخرین ویرایش:

TbzMan

Member
بله دوست من .این ورژن قدیمی سایتم هستش و در حال طراحی سیستم اختصاصی برای سایتم هستم و این لینک قسمتی از تمپلت هاست در ضمن اگر تعداد بالا بخوای تخفیف هم می دم
http://datavillage.ir/fa/index.php?option=com_content&task=view&id=33&Itemid=49

آقا قالب هات همونا بودن ؟
به نظرم ساده میومدن !!!
در ضمن قیمت هاتون که مثل سایت میترا بود اونم پولیه من عرز کردم که پولی نباشه ؟؟؟:cry:

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
خوب بین هر کدوم از اون قالب ها 8 تا Css داره و تقریبا 1 روز وقت منو گرفته .دوستمون یه سری قالب رایگان بهتون معرفی کرد.من تقریبا تمام قالب های سایت joomlart رو فارسی و بهینه سازی برای مامبو و میترا کردم که قالب های خیلی حرفه ای هستند .

TbzMan

Member
خوب بین هر کدوم از اون قالب ها 8 تا Css داره و تقریبا 1 روز وقت منو گرفته .دوستمون یه سری قالب رایگان بهتون معرفی کرد.من تقریبا تمام قالب های سایت joomlart رو فارسی و بهینه سازی برای مامبو و میترا کردم که قالب های خیلی حرفه ای هستند .

یعنی در کل باید پول داد !!!!!!!!! نه ؟

آقا یه سوال جدی

من دیزاین اصلی یا همون ثمپلیت گرافیکی به صورت تقریبا خوب به بالا بلدم فقط نمی تونم css هاشو بلد نیستم
+
مچ کردن قالب روی سی ام اس

و یه سوال دیگه آیا میشه از روی قالب های رایگان ویرایش کرد و کلا تغییر داد ؟

مرسی

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
ببین خوب من ببرای این قالب ها زحمت کشیدم فکر می کنم منسفانه باشه که بخوام بفروشمشون اما خوب شما مجبور نیستید ازش استفاده کنید.خوب ببین دوست من برای طراحی یا فارسی سازی تمپلت های جوملا و مامبو باید به html و css مسلط باشید به سایت مامبو لرن یه سری بزنید آموزش ساخت استایل css و کد نوسیسی قالب رو داده

آخرین ویرایش:

maxpelank

Active Member
با سلام

با تشکر از دوستانی که توضیح دادند .
بله کلا فارسی سازی به علت زمانی که روش گذاشته می شه هزینه بر است مخصوصا قالب های
joomlart - siteground -rocket- template monster
چون این شرکت ها واقعا کارشون عالیه و در ضمن اون ها قالب ها رو دونه ای 24 دلار به بالا می فروشند به این صورت که اجازه فروش اون قاب ها به دیگران هم دست خودشونه .

حال شما اگر گرافیک خوب داری شما قالب رو طراحی کن با فتوشاپ بده ما برات تو جوملا در میاریم .منظورم من و دیگر دوستانی که رد اینجا پست دادند بود .

البته قالب ها کلا به دلیل وقتی که روشون گذاشته میشه هزینه زیادی می برند .

شما هم ببین دوست عزیز ممکنه بتونی رایگان یک سری رو گیر بیاری ولی در اخر سر به خاطر اینکه به بهترین موارد دست پیدا کنی باید پو.ل خرج کنی .

امید وارم از حرف هایم ناراحت نشید .

موفق باشید
محمد

TbzMan

Member
ببین خوب من ببرای این قالب ها زحمت کشیدم فکر می کنم منسفانه باشه که بخوام بفروشمشون اما خوب شما مجبور نیستید ازش استفاده کنید.خوب ببین دوست من برای طراحی یا فارسی سازی تمپلت های جوملا و مامبو باید به html و css مسلط باشید به سایت مامبو لرن یه سری بزنید آموزش ساخت استایل css و کد نوسیسی قالب رو داده

Ok

مرسی

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
با سلام

بله کلا فارسی سازی به علت زمانی که روش گذاشته می شه هزینه بر است مخصوصا قالب های
چون این شرکت ها واقعا کارشون عالیه و در ضمن اون ها قالب ها رو دونه ای 24 دلار به بالا می فروشند به این صورت که اجازه فروش اون قاب ها به دیگران هم دست خودشونه .

حال شما اگر گرافیک خوب داری شما قالب رو طراحی کن با فتوشاپ بده ما برات تو جوملا در میاریم .منظورم من و دیگر دوستانی که رد اینجا پست دادند بود .

شما هم ببین دوست عزیز ممکنه بتونی رایگان یک سری رو گیر بیاری ولی در اخر سر به خاطر اینکه به بهترین موارد دست پیدا کنی باید پو.ل خرج کنی .

موفق باشید
محمد
تایید می شه

perlinpars

Active Member
وپیشنهاد بهتر هم اینه که شما یک قالب رو انتخاب کن بعد در مورد فارسی سازی و کارهای گرافیکی اون قالب صحبت کن تا دوستان یا فارسی شده اون رو تقدیم کنند یا کمک کنند تا فارسی کنید.

TbzMan

Member
با سلام

موفق باشید
محمد

مرسی از شما
باشه اگه قالب خواستم دیزاینشو با فتوشاپ ردیف میکنم و کد اچ تی ام الشو بهتون میدم شما زحمتشو میکشید
در بالا هم عرض کردم من فقط نمیتونم قالبو با سیستم مچ کنم

بازم ممنون رفیق:wink:

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
بله البته من در حال راه اندازی سایتی به عنوان سایت وارز مامبو هستم و کاربرا با هزینه ماهیانه 5 تومن می تونن به امکاناتش دسترسی داشته باشن که حدود 400 تا قالب فارسی شده 150 تا کامپوننت فارسی شده و 200 ماژول فارسی هستش دو سه هفته دیگه افتتاح می شه

دوست عزیز استفاده رایگان از امکاناتی که بصورت تجاری برای جوملا یا هر سیستم مدیریت محتوای ای فارسی شده اند درست نیست.
برای طراحی این قالب ها زمان و انرژی گذاشته شده و ما باید به این فرهنگ برسیم که برای استفاده از دست رنج دیگران هزینه آن را هم بپردازیم.
اگه ما بخواهیم که همه چیز را مجانی در اختیار داشته باشیم مطمئن باشید که آینده خوبی در زمینه فناوری اطلاعات (چه وب دیساین چه برنامه نویسی و ...) نخواهیم داشت.

جدیدترین ارسال ها

بالا