درخواست قالب آماده

دوستان سلام
از عزیزان حرفه ای در خواست دارم چند تا سایت که قالب آماده داره معرفی کنند. اینکه پولی یا مجانی باشه فرقی نداره. من یه قالب برا سایت خبری می خوام.

meraj-persian

Active Member
اینم چند تا سایت قالب رایگان وبسایت و وبلاگ:
www.maxtemp.ir
www.blogskin.ir
www.topblogin.com
www.pichak.net
www.night-skin.com
www.yas-theme.com
www.greenskin.ir
www.parstools.com
www.sibtemp.com
www.mihantheme.com
www.galebfa.com
www.drupalcms.ir
و....
راستی اگه قالب انگلیسی باشه مشکل نداره؟
اگه مشکل نداره بگو تا چند تا هم از خارجی ها معرفی کنم.
امیدوارم به دردتون خورده باشه.

خیلی ممنون از همه
ولی اینا قالب وبلاگ هست ولی من قالب آماده سایت می خوام. اینکه فارسی یا انگلیسی باشه فرقی نداره. پولی هم بود مشکلی نیست.

آخرین ویرایش:

meraj-persian

Active Member
این سایت یک کمپانی طراحی قالب بسیار معتبره ولی متاسفانه اکثر قالباش پولی هست.
www.themeforest.net
نکته ای بگم که من در حال حاظر توی ایران دو تا قالب میشناسم که واسه همین شرکت هست ولی فارسی شده ، که نشان از اعتبار این سایت داره.
و یه چیز دیگه که این سایت رتبه 208 دنیا از نظر سایت الکسا داره که حتی پرطرفدارترین سایت ایران به پای این سایت نمیرسه!

این هم سایتwww.html5themes.org که یک سری قالب html5 داره که جون میده واسه ترجمه!

و اینم سایت www.themegarden.org که قالب های متنوع و خوبی داره.

alionline1366

Active Member
این سایت یک کمپانی طراحی قالب بسیار معتبره ولی متاسفانه اکثر قالباش پولی هست.
www.themeforest.net
نکته ای بگم که من در حال حاظر توی ایران دو تا قالب میشناسم که واسه همین شرکت هست ولی فارسی شده ، که نشان از اعتبار این سایت داره.
و یه چیز دیگه که این سایت رتبه 208 دنیا از نظر سایت الکسا داره که حتی پرطرفدارترین سایت ایران به پای این سایت نمیرسه!

این هم سایتwww.html5themes.org که یک سری قالب html5 داره که جون میده واسه ترجمه!

و اینم سایت www.themegarden.org که قالب های متنوع و خوبی داره.

دوست عزیز لطفاً جای دیگه نگید سایت themeforest از مجموعه سایت های envato به هیچ وجه خودش محصولی تولید نمیکنه فقط بستری هست برای خرید و فروش که طراحا ازش استفاده میکنند و سایت این وسط فقط دلاله :) ولی جدای از این حرفها مرجع خوبی برای ایده گرفتن و خرید قالب هست.

در کل شما اگه فقط psd میخواهید از graphicriver.net اگر قالب html/css/js میخواهید themeforest.net و اگر هم اسکریپت میخواهید codecanyon.net از مجموعه سایتهای envato گزینه های خوبی هستند.

آخرین ویرایش:

meraj-persian

Active Member
خب من هم از یه جای دیگه خوندم که این سایت قالب میسازه.
ولی خب موضوع تاپیک در مورد سایت های ارائه قالب هست پس شما انقدر گیر نده.

iransell

New Member
خب من هم از یه جای دیگه خوندم که این سایت قالب میسازه.
ولی خب موضوع تاپیک در مورد سایت های ارائه قالب هست پس شما انقدر گیر نده.

اگه خواستی قالب بخرید از مجموعه سایتهای انواتو یه سایت ایرانی این کار را می کنه envato.ir

جدیدترین ارسال ها

بالا