درخواست فیلم از کره زمین-زوم گوگل ارث

elya3

Well-Known Member
سلام دوستان من واسه بایان فیلمم یه زوم بک از کره زمین نیاز دارم که مثلا از ایران زوم بک بشه و در نهایت کل کره زمینو نشون بده تو بعضی کارا دیدم که همچین کاری کردن
کسی لینک دانلودهمچین فیلمی داره؟ یا نحوه فیلم برداری با کیفیت بالا از گوگل ارث رومیشه بگین؟
ممنون میشم کمک کنین خیلی نیاز دارم بهش:rose:

mo-hammad

Active Member
خیلی راحت با یه نرم افزار تری دی مثل مایا یا مکس و .... یه آبجکت دایره ایجاد کن و یه تکسچر نقشه بهش بده که تو اینترنت فراوونه بعدش اکسپورت آبجکت بگیر و راحت استفاده کن ازش یا درخواست بده اگر نمیتونی کسی واست تهیه کنه سرجمع یه 5 دقیقه هم وقت نمیگیره

hanie9988

Member
مهاجرت تحصیل پزشکی در ایتالیا برای ایرانیان می‌تواند از طریق مراحل زیر انجام شود:
مهاجرت به ایتالیا
1. **انتخاب دوره تحصیلی:**
- ابتدا باید دوره تحصیلی مورد نظر خود را انتخاب کنید. می‌توانید در دانشگاه‌های ایتالیا یا موسسات آموزش عالی ثبت‌نام کنید.

2. **آموزش زبان:**
- برخی از دوره‌های تحصیلی به زبان ایتالیایی ارائه می‌شوند. در این صورت، ممکن است نیاز به آموزش زبان ایتالیایی داشته باشید. برخی از دانشگاه‌ها یا مدارس زبان می‌توانند دوره‌های زبان برای شما فراهم کنند.

3. **ثبت‌نام آنلاین:**
- بعد از انتخاب دوره، باید به سایت دانشگاه یا موسسه آموزشی مورد نظر رفته و فرم ثبت‌نام آنلاین را پر کنید. اسناد مورد نیاز شامل مدارک تحصیلی، رزومه، نامه توصیه و نتایج آزمون‌های زبان ممکن است مورد نیاز باشد.

4. **پذیرش و پرداخت هزینه تحصیلی:**
- پس از بررسی درخواست، در صورت پذیرش شما، باید هزینه تحصیلی خود را پرداخت کنید. این هزینه ممکن است شامل شهریه، هزینه‌های زندگی و بیمه‌ها باشد.

5. **درخواست ویزا:**
- با دریافت پذیرش نهایی، می‌توانید به سفارت یا کنسولگری ایتالیا در کشور خودتان مراجعه کرده و ویزای تحصیلی را درخواست کنید.

6. **سفر به ایتالیا:**
- پس از دریافت ویزا، می‌توانید به ایتالیا سفر کرده و با شروع دوره تحصیلی خود آغاز به تحصیل نمایید.

توجه داشته باشید که الزامات و مراحل مختلف بر اساس دوره تحصیلی و دانشگاه ممکن است متغیر باشند. برای اطلاعات دقیقتر و به‌روزتر، توصیه می‌شود با دفاتر مهاجرت تحصیلی دانشگاه‌ها یا موسسات آموزش عالی ایتالیا تماس بگیرید و یا به وب‌سایت رسمی سفارت یا کنسولگری ایتالیا در کشور شما مراجعه کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا