درخواست | فونت حاوی ' بسم الله '

Parham

Well-Known Member
سلام به همه دوستان عزیز، من قبلا روی یک CD 2تا Font داشتم که در اینها انواع مختلف ' بسم الله الرحمن الرحیم ' وجود داشت که میشد آنها را استفاده کرد، الان هرچی‌ به دنبالش در گوگل یا سایت ها می‌گردم پیدا نمیکنم می‌خواستم بدونم آیا کسی‌ هستش که این فونت ها را داشته باشه . چون برای چاپ لازم داشتم و کلی‌ هم گشتم اما بی‌ فایده بود ... ممنون

G.O.D

New Member
فونت

سلام
من تازه عضو شدم اما يه چند سالي هست كه با ورد و فتوشاپ كار ميكنم.

از اينا كه بگذريم

شما ميتونين از فنت باسم استفاده كنين.

متاسفانه مال خودمو پيدا نميكنم اگه پيدا كردم ميفرستم.

عرفان معماريان

G.O.D

New Member
پيدا كردم

لطفا آدرس ايميلتو بده بفرستم.

آخه اين سايت قبول نميكنه.

عرفان معماريان

Parham

Well-Known Member
ممنون دوست عزیز فونتی‌ که شما گفتی‌ را داشتم رو سیستم فونتی‌ که من منظورم هستش فقط بسم الله داره امیدوارم که تو آرشیو یکی‌ از بچها باشه در ضمن برای قرار دادن فایل آنرا به صورت فایل Zip در بیاورید با سپس بر روی سایت آپلود کنید

Parham

Well-Known Member
پستی‌ که در بالا معرفی‌ کردید را دیده بودم قبلا، همنجوری که گفتم سعی‌ کردم که در آرشیو این سایت هم پیدا کنم اما نشد ، فونتی‌ که من منظورم هستش تعداد زیادی از ' بسم الله ' را دارد باز هم ممنون بابت کمکت

Parham

Well-Known Member
ممنون دوست عزیز این همون فونت Bassem هستش که در داخل اون 2 مدل بسم الله هستش فونتی‌ که من منظورم هستش تقریبا 14،15 مدل در داخلش هستش باز هم بابت ارسال پاسخ ممنون

Parham

Well-Known Member
من حقيقت به دنبال يک ' بسم الّله ' برای اول کتاب هستم، برايه همين هم دنبال اون فونت بودم که بتونم از توش انتخاب کنم و بتونم در Corel تغيير بدم روش ... ممنون باز هم اگر بتونی برام يکی 2 نمونه قرار بدی

جدیدترین ارسال ها

بالا