درخواست فرم تماس با ما

jalaladdin

Active Member
دوستان دنبال فرم تماس با ما می گردم
می خوام فرم ساده و دارای فیلدهای
نام
ایمیل
موضوع
و متن نامه باشه
همچنین اگه 4 فیلد پر نشده بود پیغام اخطاری بده!
اگه کسی می تونه لطف کنه اینجا بذاره!
ممنون:green:

آخرین ویرایش:

parsrayaneh123

New Member
سلام به همگی
من جدیدن به مجید آنلاین پیوستم
ازتون یه سوال داشتم
من یه برنامه نوشتم که براش یک قفل تلفنی هم گذاشتم می خوام تو وبلاگم یه فرم طراحی کنم تا وقتی کاربر کدی را که تو سیستم خودش برنامه بهش میده رو تو فرمی که در وبلاگ هستش کپی کنه یه شماره بهش بده منظورم اینه کد این شماره قبلا در سیستم ثبت شده است
لطفا کمک کنید

mirsalehi

Member
واسه قفل چیزی نمی دونم

اما واسه فرم تماس با ما

اینو نگاه کن
http://hadianemarefat.com/Contactus

آژاکسه. خارجی بود. دست کاریش کردم یه ذره و فارسیش کردم اگه خواستی بگو سورسشو بهت بدم

parsrayaneh123

New Member
سلام به همگی
من جدیدن به مجید آنلاین پیوستم
ازتون یه سوال داشتم
من یه برنامه نوشتم که براش یک قفل تلفنی هم گذاشتم می خوام تو وبلاگم یه فرم طراحی کنم تا وقتی کاربر کدی را که تو سیستم خودش برنامه بهش میده رو تو فرمی که در وبلاگ هستش کپی کنه یه شماره بهش بده منظورم اینه کد این شماره قبلا در سیستم ثبت شده است
لطفا کمک کنید

jalaladdin

Active Member
واسه قفل چیزی نمی دونم

اما واسه فرم تماس با ما

اینو نگاه کن
http://hadianemarefat.com/Contactus

آژاکسه. خارجی بود. دست کاریش کردم یه ذره و فارسیش کردم اگه خواستی بگو سورسشو بهت بدم
سلام
توی تاپیک فرم تماس با ما فرمی برای بنده گذاشته بودید
من روش کلیک کردم فرم خیلی جالب بود
می تونیدبرام تغییراتی توش ایجاد کنید؟
می خوام فیلد نام و نام خانوادگی یکی باشه.
فرم ایمیل و موضوع هم داشته باشه
فرم شهر هم داشته باشه ولی حالت آن اختیاری باشه!
قسمت امنیتی هم از چپ به راست باشه! (اگه دقت کنید اعداد از راست به چپ نوشته شده اند)
در ضمن وقتی فرم ارسال شد به جای فرم متن ((پیغام شما با موفقیت ارسال شد. در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت "یا اگر متن بهتری شما به نظرتون میر سه " )) باشه! بعد از چند لحظه فرم پدیدار بشه.((می تونید جوری هم تنظیمش کنید که بالای متن ارسال شدن پیام بالای فرم باشه)) دوست عزیز نمی خوام به صفحه دیگه ای ریدایرکت بشه. چون فرم رو در قسمت پایین صفحه اصلی قرار دادم.

و رنگ زمینه فرم سیاه باشه مثل عکس زیر(چون زمینه سایتم سیاه رنگ هست):

جدیدترین ارسال ها

بالا