درخواست طراحی هدر برای یکی از بزرگترین سایت ....

best_ir

New Member
سلام به همه ی گرافیست های محترم...
حمید مدیر سایت www.Best-ir.us هستم. سایت ما الان با بازدید بالای 25 - 30 هزار بازدید روزانه یکی بزرگترین سایت های موزیک ایرانه...
راستش یه هدر می خواستم برا سایت که واقعا کار حرفه ای و ردیفی باشه هرجور هم بتونم جبران میکنم. تا حالا چند تا از بچه ها زدن منتها زیاد خوشم نیمده.سایز هدر هم باید 793x143 باشه و طرحی درباره ی موزیک و اینا داشته باشه...
اسم سایت هم حتما رو هدر باشه به این صورت: Best-ir.com
این جمله هم اگه باشه توش خیلی خوب میشه: Best & Biggest Iranian Music Portal
دیگه بقیش با خودتون ... فقط دوستانی که زحمت میکشن میزنن psd رو نگه دارن که اگه مشکلی داشت بشه حل کرد.
خیلی ممنون.

bahadorkhan

Member
سلام
خوبي؟
ببين يه پيشنهاد قبل از طراحي بهت بدم: توي كه الان داري رو تو مانيتور هاي 14" و 17گ جداگانه نگاه كن يا رزوليشنت رو مثلاً بذار رو اين1152*864
اگه اين كارو بكني متوجه ميشي كه يه تيكه بين باتون ها و هدر خالي ميمونه
حالا چاره چيه؟
بايد عكست بيشتر از يه تيكه باشه
يعني ميشه 2 تيكه ساخت با يه بك گراند يا 3 تيكه ساخت كه 2تاش چپو راست قرار ميگيره و يكيش تيل( tail )ميشه : نمونه : (خودم درست كردم)www.pcdana.com
بنظرم اون باتن هاي سمت راست رو بردار چون اصلا زيبايي ندارنو كل بالا عكس يا فلش بشه بهتره
البته اين بحثي كه كردم بيشتر فني بود واسه زيبايي كه اينجا اساتيد فراونن

best_ir

New Member
!

خب عزیزم قالب شما فرق میکنه.
برای قالب ما با همون سایزی که گفتم اگه یه چیز خوب زده شه معرکه میشه...
ما همچنان منتظریم.هرجورشم پایه جبران کردنشم...

best_ir

New Member
!

حرف های آقا بهادر کاملا درسته ، منتها تو قالب ما اگه این کارو کنیم کل سیستم بهم میریزه!!
اما اگه هدر با همون سایز 143*793 زده باشه تو 99% سیستم ها درسته و هیچ مشکلی نیست و اون فاصله خیلی کم هم که میفته اصلا مهم نیست... aj-graphic عزیز شما هم اگه لطف کنی تو همون سایز بزن، فقط یه چیز تک دربیار که ما رویه هر چی سایته موزیکه کم کنیم! :wink:
اگه هر آهنگی یا آلبومی هم خواستی 2 سوته برات ردیف میکنم فقط شما هدر خوب بزن ، جبرانش با من! d:
خیلی ممنون.

mehdinasiri

پارس لند گروپ
4rf1if.jpg

best_ir

New Member
aj-graph عزیز خیلی ممنون از کار خوبت.
فقط اگه مقدوره یه لطف کن و Best-ir.us رو بکن Best-ir.com چون دامین اصلی ما دات کامه!
بعد اگه یه فونت دیگه برا همین Best-ir.com بزنی فکر کنم خیلی بهتر شه ، اگه هم که نه هیچ دیگه! :d
بازم ممنون از وقتی که گذاشتی ...

aj-graphic

Member
سلام!
ممنون!
درمورد آدرس آخه اونی که اینچا داده بودی رو زدم!
فونت رو هم عوض کردم !
این در آمد:!

http://img.majidonline.com/pic/152825/bestir.jpg

امیدوارم خوشت بیاد و برای اولین بار که تو مجید آنلاین اومدی به عنوان اولین در خواست خاطره خوبی داشته باشی!
موفق باشی
با آرزوی آرزوهات!

جدیدترین ارسال ها

بالا