درخواست طراحی سایت

feri_banamak

New Member
با سلام و احترام
من میخوام یک سایت فروش جم بازی کلش راه اندازی کنم
دنبال یک طراح سایت با تجربه هستم که به صورت اختصاصی این کار رو انجام بده جزییات در زیر بیان میکنم لطفا قیمت و مدت را اعلام بفرمایید

1:موضوع فعالیت سایت:
فروش بعضی از محصولات مجازی بازیهای موبایل میباشد. میباشتد که مشتری نوع بازی و مقدار خرید خود را مشخص میکند و تیم پشتیبانی سایت با تماس با او اطلاعات او را گرفته و بازی رو شارژ میکنند.

2: سایت شامل 3 بخشهای اصلی میباشد (بخش عمومی صفحه وب سایت - پنل کاربری کاربر عضو شده - بخش مدیریت )
1- بخش عمومی سایت که صفحه وب سایت میباشد و شامل صفحه هایی از قبیل
1- صفحه اصلی سایت 2 - قوانین سایت 3- انجمن سایت 4 - عضویت در سایت 5- آموزش سایت 6- اخبار 7 - دانلود بازی موبایل 8- فروش اکانت بازی کلش - بوم بیچ - های دی - و ......
2- سایت باید قسمت ارسال نظرات و دیدگاه ها را داشته باشد و همچنین بازارچه برای اینکه کاربران بازی خود را به فروش بگذارند دیدگاه و آگاهی با تایید مدیریت در سایت ثبت شود
- نمونه های از سایت های که این کاار را انجام می دهند مانند:
www.gemkade.com http://www.gembekhar.com/ http://www.gem-buy.com http://gem98.com
4- عضویت سایت : شامل موارد درخواستی نام نام خانوادگی ایمیل سیستم عامل گوشی و لول بازی میباشد و پسورد و نام کاربری به صورت رندم به وسیله اس ام اس و ایمیل ارسال میگردد
5- آموزش سایت که شامل آموزش خرید از سایت و آموزش بازی کردن و .... میباشد که در بخشهای مجزا نوشته میشود
8 - فروش بازیهای کلش - بوم بیچ - و ....

2- بخش کاربری که کاربر با شناسه و رمز عبور خود وارد میشود وبعد بتواند خرید کند.
نوع کالاها در این بخش مشخص میباشد و کاربر با مشخص کردن نوع بازی خود زیر شاخه های آن بازی باز مشود و خرید فوری و معمولی با اختلاف قیمت نمایان میشود
بخش پیگیری سفارشات داشته باشه که کاربر بتواند خرید خود را بیبینه در په مرحله ای است
بخش بروز رسانی اطلاعات (با حساس بودن به نام کاربری موجود) کاریر به راحتی بتواند مشخصات خود را ویرایش کند

3- بخش مدیریت (پنل ادمینی) :
مهمترین بخش سایت سفارش ها میباشد که به چند بخش 1- منتظر پرداخت 2 - پرداخت شده 3- شارژ شد 4- ارسال شد تقسیم شود
بخش ادمینی به نحوی باشد که هر ادمین را بتوانیم محدوده دسترسی برایش تغریف کنیم و اگه هر ادمینی کاری بکند نام آن ادمین ذخیره شود که توسط او بوده
- بخش لیست کاربران به نحوی باشد که اگر با هر یک از مقادیر آن را جستحو کنیم آن کاربران را بیاورد
- بخش سود :
در این بخش ما مقدار دلار را با قیمت خریداری شده هر دلار وارد کنیم (قیمت دلار متغییر است و اگر ما دو دلار با دو قیمت را وارد کردیم سیستم باید یکی را صفر کند و بعد از دلار های بعدی استفاده کند و از سیستم کم کند) سیستم اتوماتیک مقدار دلار شارژ شده را از انبار کم کند و سود بعد از گزینه شارژ شد را محاسبه کند
فرمول: اگر ما یک بسته 500تایی جم بفروشیم آن بسته مثلا 17500تومان است و این بسته معادل 5 دلار است باید 5 دلار از صندق کسر گردد و 5دلار در (مثال 3000تومان خرید دلارمونه) 3000تومان ضرب شود و از مبلغ 17500 تومان کسر شود و 2500تومان سود را در سود همان روز ثبت کند. و اگر سفارشی مال دو روز قبل بود و آن را امروز شارژ کردیم سود آن را در همان روز محاسبه کند نه در دو روز قبل.
----------------
- در سایت قابلیتی باشد که اگر کاربر خرید بالایی داشت به او سطح ویژه داده شود و طبق تعیین ادمین مبلغ خرید و مقدار تخفیف قرار داده شود و اگه تا 15 روز خرید نداشته باشد سطح کاربری او اتوماتیک به حالت معمولی برگردد
----------------
- تنظیمات سایت :
1- در این بخش باید قسمت ثبت قیمت محصولات به همراه با مقدار دلاری اجناس قرار گیرد.
2- قسمتی قرار گیرد که بتوانیم تایین کنیم که کسانی که اپل آیدی دارند فقط بتوانند خرید کنند- یا - سایت بسته باشد - یا - خرید معمولی فقط برای مشتریانی که اپل آیدی ندارند باز باشد
3 - بخش ویرایش قوانین
4- بخش ویرایش درباره ما
5- بخش تایین سطح کاربری برای نمایتندگان به صورت دستی.
6 - تخش تایین ادمین و سطح دسترسی
7 - بخش مشاهده مقدار سود
8 - بخش مدیریت اعضا برای تایید عکس های گذاشته شده توسط ادمین و حذف تصاویر
9- بشی که بتوانیم یه فایل تکس txt به آن بدیم که در این فایل جمیل و ایمیل افراد باشد و متن رو ما تنظیم کنیم و ارسال بزنیم و ته کل این کاربران ایمیل ارسال کنیم.
و.... که به مراتب اضافه و کم میشود

سلام دوست خوبم.
چند وقت پیش من هم یک سایت شخصی با قیمت مناسب میخواستم.بعد از تحقیقات زیاد در اینترنت با یک سایت خیلی خوب در حوزه ی طراحی وب اشنا شدم،طاحی وب سایتم را به این شرکت سپردم و الانم خیلی راضیم از سایتم
اگه دوست داشتی میتونی از سایت این شرکت دیدن کنی.
http://www.gowebsite.ir

bo2gem.

New Member
خرید جم کلش اف کلنز ارزان و فوری

خرید جم کلش ارزان و فوری از سایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی و ثبت شده در پایگاه ساماندهی سایتهای ایرانی
www.bo2gem.com سایت بدوجم
جم 500 تایی 17500 تومان
جم 1200 تایی 36000 تومان
جم 2000 تای 68000 تومان
جم 2500 تایی 72000 تومان
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه نمایید.

پیوست ها

• logo clash.jpg
    logo clash.jpg
    20.8 کیلوبایت · بازدیدها: 30

atefe1992

New Member
سلام. من یه سایت میخوام در رابطه با فروش و ارائه پنل اس ام اس و سایت نمایندگی سامانه پیامک در نظرم خیلی خوبه برای طراحی و ایده ها مخصوصا صفحات داخلیش. کسی می تونه با قیمت خیلی پایین برام انجام بده؟

جدیدترین ارسال ها

بالا