.::درخواست طراحی با جایزه فوق العاده::.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
بچه ها لطفا رعايت كنيد!

آقاي ارشيا شما هم لطف كنيد اگر ميخوايد مسابقه بذاريد قبلش كامل درباره موضوع توضيح بديد. چون الان خيلي نامفهومه. خيلي بيشتر بايد توضيح بديد.

aj-graphic

Member
جواب

بچه ها لطفا رعايت كنيد!

آقاي ارشيا شما هم لطف كنيد اگر ميخوايد مسابقه بذاريد قبلش كامل درباره موضوع توضيح بديد. چون الان خيلي نامفهومه. خيلي بيشتر بايد توضيح بديد.

چه رو رعایت کنیم!؟ برای چی؟
مگه اتفاقی افتاده!!؟
1 سوال فنی چرا آی پی من بن شده؟ نکنه به خاطر اینکه مسابقه برگزار کردم!؟ توضیحات از این کامل تر مگه میشه؟ نمی دونم منظور شما چیه با این کاراتون می خواهید بگید قانون دارید؟؟!:shock:
فقط 1 دلیل بگید که من چه کاری علیه شما انجام دادم!؟
فکر کنم تو این قوانین شما اخطار هم جا داشته باشه!..نمی دونمم چرا نظارت صورت نمی گیره بر روی این مسائل...
متاسفم و منتظر پاسخ قانع کننده شما هستم که ....:mad::razz:

وحشت

Active Member
بچه ها شر شد... فرار کنید....
آقایون خانوما... ما شوخی کردیما... الان نگید همش تقصیر این پسره وحشته... در ضمن من که مشکلی ندیدم... فقط یه کم توضیح کم بود... همین...

بچه ها لطفا رعايت كنيد!

سارا خانوم من که چیزی ندیدم .. توضیحاتشون کم بود که اونم قرار شد کامل کنن ... ولی ارشیا هم یه خورده تند رفتش !!!:neutral:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
آقاي ارشيا اميدوارم بار آخرتون باشه كه اينطوري صحبت ميكنيد!!

اولا اينكه تو صفحه ي قبل كلي اسپم كرديد كه من فقط يه تذكر دادم!

دوما اينكه من اصلا دسترسي بن كردن آي پي رو ندارم. نميدونم شما چطوري متوجه شديد كه من اينكارو كردم؟!

سوما اگر ميگم توضيح بديد براي اينه كه كارتون راه بيفته وگرنه هرجور خودتون راحتيد!

aj-graphic

Member
:eek:من سوال پرسیدم!؟ نگفتم که شما بن کردید منو!:د
اولا من پاسخ دوستان رو گفتم حداقل 1-2تا اسپم بود که لازم بود!!! ولی بیشترشم aa-productبود!
دوما من که نگفتم! شما ..
سوما من توضیحات رو تکمیل کردم و حتی بعضی از دوستان شروع به طراحی کردن!:-?

Mandana

Active Member
ارشیا جان کسی آی پی شما رو بن نکرده.در مورد مورد پیغام خطایی که به شما میده توی پیغام خصوصی توضیح بدید، بلکه بتونم کمکتون کنم
captain.gif

من متاسفانه وسط امتحاناتم ئه.اما شاید تا 20 ام تموم شد بیام طرحی بزنم.مخصوصن که شرکت کننده نداره احتمال بردن می 100% ئه
biggrin.gif
:سوت:
در مورد رنگ بندی و غیره، آزاده؟
greedy.gif

موفق باشی

:eek:من سوال پرسیدم!؟ نگفتم که شما بن کردید منو!:د
اولا من پاسخ دوستان رو گفتم حداقل 1-2تا اسپم بود که لازم بود!!! ولی بیشترشم aa-productبود!
دوما من که نگفتم! شما ..
سوما من توضیحات رو تکمیل کردم و حتی بعضی از دوستان شروع به طراحی کردن!:-?

آقا ارشیا می گم چی شد متحول شدی تا دیروز جور دیگه ای ...

aj-graphic

Member
ارشیا جان کسی آی پی شما رو بن نکرده.در مورد مورد پیغام خطایی که به شما میده توی پیغام خصوصی توضیح بدید، بلکه بتونم کمکتون کنم
من متاسفانه وسط امتحاناتم ئه.اما شاید تا 20 ام تموم شد بیام طرحی بزنم.مخصوصن که شرکت کننده نداره احتمال بردن می 100% ئه :سوت:
در مورد رنگ بندی و غیره، آزاده؟
موفق باشی
سلام !
باشه شرکت کننده هم داریم زیاد :دی امیدوارم یو هم باشی!...
رنگ بندی هم آزاده موضوعات هم که گفتم و...
ا ارشیا می گم چی شد متحول شدی تا دیروز جور دیگه ای ...

__________________________________________________ __________________
راستی منم شرکت می کنم !!! از الان برو تو کف کاری که می خوام بدم !!!!
چه جوری بودم!:دی ...
منتظر کارت هستم!

RainDigital

Member
من که یه 500 مگ از جشنوارتون برنده شدم و نگرفتم. بعدش بگم من برنامه نویسی نمیکنم روم حساب نکنا!!

جدیدترین ارسال ها

بالا