Fa درخواست سیکبار صدا

mbzzz

New Member
دوستان کل انجمن رو زیر و رو کردم ولی به نتیجه ی مطلوبی نرسیدم
هیچ سیکبار حرفه ای برای پخش صدا تویه انجمن نیست. هرچی هست خیلی قدیمی و درست کار نمیکنه
هرکاری هم کردم نتونستم به نتیجه ای برسم و تویه پروژه ام ازشون استفاده کنم همش بهم میریزه و کار نمیکنه. یاهم کار میکنه وبعد کامپایل برنامه کار نمیکنه!!!!!!!
تاپیک قبلی منو که کسی جواب نداد. خواهشا این یکی رو اگر کسی نمونه ای داره که بشه تویه بقیه پروژه ها راحت ازش استفاده کرد و درست کار کنه در اختیار بگذاره تا استفاده کنیم.
دوستان اگر میشه یک کمکی کنید. و نمونه جدیدی بذارین نمونه های تویه انجمن رو همگی بررسی کردم. خیلی واجب برام تویه همین چند روز نیاز دارمش...
اگر تو تم groove music باشه که عالی!!!

mbzzz

New Member
چرا انجمن mmb اینجوری شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟! از وقتی تلگرام و ... آمده دیگه انجمن ها و فروم های گفتگو محبوبیت خودش از دست داده واقعا!
هیچ کسی ج نمیده
محمود هم انگاری سربازی و بدجوری بهش سخت میگذره

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
سلادر مورد سیکبار صدا قبلا جواد یه نمونه مثال حرفه ای ساختن تو انجمن هم باید باشه ولی من براتون پیوست میکنم

پیوست ها

• volume.rar
    44.7 کیلوبایت · بازدیدها: 8

mbzzz

New Member
سلادر مورد سیکبار صدا قبلا جواد یه نمونه مثال حرفه ای ساختن تو انجمن هم باید باشه ولی من براتون پیوست میکنم
ممنون از جوابی که دادی برادر
اما منظور من volume نبود. منظورم برای عقب و جلو بردن تایم موزیک هست که هیچ نمونه ای نداره متاسفانه

mbzzz

New Member
عزیزان
میشه کسی جواب بده و راهنمایی کنه
یک نمونه واسه استفاده بذارین واقعا ممنون میشم
البته منظور من سیکبار تایم موزیک هست نه ولوم صدا

mbzzz

New Member
محل نصب بیلدر
Samples\495_examples\video
سلام
سمپل های خود mmb رو همگی چک کردم ولی متاسفانه بدرد کار من نمیخوره تویه پروژه دیگه ای نمیشه ازش استفاده کرد .من مثل خودش رو هم دوباره درست کردم اما
نمی دونم من از کد هاش سر در نمیارم یا کلا مشکل داره .چون بهم میریزه متاسفانه و کار نمیکنه برای mp3 که با دستور PlaySound پخش بشه...
اگر کسی نمونه ای داره لطفا پیوست کنه یا راهنمایی کنه

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
نمونهم ثال براتون میزارمولی خودتون باقی کارهاشو انجام بدید و منتظر جواب کامل نباشید دوست عزیز

پیوست ها

• SoundSeekbar.rar
    1.1 کیلوبایت · بازدیدها: 7

mbzzz

New Member
سلام دوست من
خیلی ممنون. واقعا نمونه خوبی برام پیوست کردین، خیلی واضح بود و راحت تونستم به اون شکلی که می خواستم ادیت کنم و ازش استفاده کنم تویه پروژه
بنظرم اینو تویه بانک عناصر سودمند هم بذارید خیلی عالی میشه.
مشکل من با نمونه های قبلی این بود که وقتی جابجا می کردی مختصاتش رو بهم می ریخت و درست کار نمیکرد البته من تا اون جایی که یاد داشتم کدها رو هم تغییر می دادم اما بازم اوکی نمیشد.

جدیدترین ارسال ها

بالا