درخواست رهنمائی از دوستان

taurus1

New Member
با سلام میخواستم اگر ممکن هست راهنمائی بفرمائید که بین زبانهای javascript , asp.net , php اگر کسی قصد داشته باشه یکی از اینهارو انتخاب کنه برای یاد گیری کدام یک رو پیشنهاد میکنید؟ و ایا javascript توانائی asp.net رو داره یا خیر؟با تشکر(همچنین html ,css رو اگر بلد باشدو اشنائیی با زبان C , C++)

moosa2007

Member
سلام دوست من
در مورد سئوال اولت باید بگم هر زبانی قابلیت ها و زیبایی های خودش رو داره اما چون شما با زبان های c و ++c کار کردی پیشنهاد میکنم asp.net تحت visual رو یاد بگیری
در مورد سئوال دومت باید بگم java script در بعضی مواقع محدود قابلیت هایی داره که asp.net برای انجام دادنش یا ناتوان هست یا نیاز به کدنویسی زیاد داره ولی در کل java توانایی asp.net رو از نظر امنیت نداره

taurus1

New Member
با تشکر از پاسخ شما یک سوال دیگه asp.net به غیر از visual تحت چه محیط دیگه ای وجود داره؟ برای یاد گیریه این زبان شما منبع یا اموزشگاهی رومیشناسید و پیشنهاد میکنید؟ممنون

moosa2007

Member
سلام دوست من
بله asp.net تحت نرم افزار هایی از قبیل front page و dreamwaver و حتی notepad ویندوز نیز کار میکنه اما دلیلی که من visual رو پیشنهاد کردم زبان برنامه نویسی بود که شما بر آن تسلط دارین
در مورد سئوال دوم شما باید بگم فایل های pdf زیادی هستند که آموزش کامل asp.net و حتی visual رو در بر دارن شما میتوانید از طریق گزینه جستجو در این سایت این منابع رو پیدا کرده و به راحتی دانلود نمایید

night11

Member
بهتره javascript رو با Asp.net مقایسه نکنیم چون دوتا چیز متفاوت هستند .
اولی clientside و دومی server side و فرق این دوتا از زمین تا اسمونه .

taurus1

New Member
با تشکر حتما از منابع سایت استفاده میکنم یک سوال دیگه هم داشتم اینکه ایا برای یاد گیریه asp.net دونستن پیشنیازی لازم هست؟ ممنون

آخرین ویرایش:

moosa2007

Member
سلام دوست من
بله اگه شما html رو در حد متوسط بلد باشی و خوب خودت هم به زبان های c و ++c کد میزنی همین کفایت میکنه تا بتونی به راحتی asp.net رو شروع کنی

taurus1

New Member
ممنون یک سوال دیگه داشتم ایا بکار گیری ajax در هر 2 زبان php , asp.net مقدور هست؟

جدیدترین ارسال ها

بالا