درخواست راهنمایی راجه به Lock Frame Durations

isaac7

Member
:)سلام و درود

من در ابتدای پروژه خود یک Intro دارم ، که در اون تعدادی مثلا 10 تا عکس را با یک آهنگ جوری تنظیم کردم در نقاط خاصی از آهنگ مثلا در ثانیه دوازدهم به محض رسیدن با آن نقطه اط آهنگ عکس زمینه مووی هم عوض شود مثلا در ثانیه دوازده ک فیلم می رسه به فریم 15 عکش هم عوض میشه .

حالا مسئله بزرگی که من مدت زیادی هست باهاش درگیرم اینه که فیلم با در نظر گرفتن سرعت کامپیوتر پخش می شه و مواقعی که سرعت کامپیوتر فرق می کنه عکسها در اونجایی از آهنگ که باید نشون داده شوند نشون داده نمی شوند مثلا کمی زودتر یا دیرتر . با توجه به اینکه گزینه Lock Frame Durations رو هم انتخاب می کنم باز هم این مشکل هست و نکته دیگر اینکه وقتی گزینه Lock Frame Durations رو انتخابش می کنم و خودش بعد از چند وقت مثلا یک بار که برنامه رو باز بسته می کنم از حالت تیک شده و انتخاب شده در می آید .

با تشکر از راهنمایی شما .

با سلام خدمت دوست عزیزم جناب ایساک
عزیز دل برادر ابتدا باید تمپو رو برای پخش به میزان دلخواه تنظیم نمائید. سپس حتما باید یک پری لود واسه برنامه ات تعریف کنی
به اینصورت که: مثلا
on exitframe me
_movie.preLoad(10, 50)
end
و حتما تمپو رو و این کد رو در فریم یک بزار همه چی حل میشه.
موفق باشید.

nima_dir

Active Member
سلام دوستان
آمی جان این روشی که ذکر کردی درست ولی ممکنه بازم سینک نشن.خوب با اینکه خستم من سر نخ رو به شما میدم خودتون دیگه تو هلپش برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید. روش کار سادست استفاده از que point .خوب این کیو پوینت چی هست. کیو پوینت یه نشانه است که شما روی صدا میذارین و داخل دایرکتور هم قابل شناساییه.فایل صوتی مورد نظر رو توی کول ادیت یا هر ویرایش گر صدای دیگه باز کنید الان دقیق یدم نیست ولی تو یکی از منوها یه گزینه به اسم que point هست.در جاهای مورد نظر از صدا برین و کیو پوینتهای مورد نظر رو بذارین. خوب وقتی صدا رو تو دایرکتور ایمپورت میکنین میتونین فکر کنم با هندل passquepoint بفهمین که الان کجای صدا هست و با این کار عکس مورد نظر رو نشون بدین.توی هلپ سرچ کنین موارد خوبی میبینین. شرمنده که نمیتونم نمونه بذارم چون خستم واقعا خستم.این نیما دایرکتوری هم معلوم نیست کی میخواد رنگ ارامش رو ببینه.نمیدونم
موفق باشید

isaac7

Member
آماتور عزیز و آقا نیما از کمک شما بسیار متشکرم

فقط یک سوال این preload رو چظور باید در مووی قرار بدم؟ مثلا مووی من 500 فریم داره آیا باید در فرم اول این رو به این صورت تعریف کنم؟

on exitframe me
_movie.preLoad(1, 500)
end

با سپاس

iman1981

Member
همونطور که نیما جان گقت quepoint راحتترین راه حله اما میتونی خورتم یه جورایی quepoint بسازی
روی on exitframe میتونی یه if بزاری که currenttime را چک کنه و بترتیب تایمهای مورد نظر را از توی یه list بخونه و سر اون تایمها member یه sprite روی stage را عوض کنه

جدیدترین ارسال ها

بالا