درخواست راهنمایی در مورد این کلیپ

سلام خدمت همه دوستان و اساتید عزیز . من میخوام با پریمیر اول یه فیلم رو مثل این کلیپی که آپلود کردم انجام بدم . ممنون میشم راهنماییم کنید ؟

پیوست ها

• VTS_01_1.rar
    1.2 مگایابت · بازدیدها: 68
سلام دوست من
این فیلمی که قراردادید کدوم افکتشو می خواین استفاده کنید
منظورم اینهکه در مورد پیاده سازی کدام قسمتش مشکل دارید؟

همون قسمتی که تصویر هماهنگ با آهنگ جا به جا میشه و اون بخشی که شماره تلفن بصورت کمرنگ در پشت و پررنگ در جلو حرکت میکنهو اون بخشی که چند تصویر همزمان با هم نمایش داده میشن. ببخشید که سوالام ابتداییه من تازه کارم :rose:

soroush2it

New Member
با جزئیات

همون قسمتی که تصویر هماهنگ با آهنگ جا به جا میشه و اون بخشی که شماره تلفن بصورت کمرنگ در پشت و پررنگ در جلو حرکت میکنهو اون بخشی که چند تصویر همزمان با هم نمایش داده میشن. ببخشید که سوالام ابتداییه من تازه کارم :rose:
خواهش می کنم
دوست من، این مواردی که فرمودین هر کدومش یه بحثه و برای اینکه من هم دقیق تر متوجه بشم و هم تفکیک شده به بررسی مطالب بپردازیم تقاضا دارم به صورت زیر به بنده پاسخ بدین

شماره ردیف : زمان افکت در فیلم داده شده - نوع افکتی که می خواین
مثلا
شماره 1 : ثانیه 40 - تصویر هماهنگ با آهنگ
موارد رو به این صورت بفرمایید من در خدمتتون خواهم بود

خواهش می کنم
دوست من، این مواردی که فرمودین هر کدومش یه بحثه و برای اینکه من هم دقیق تر متوجه بشم و هم تفکیک شده به بررسی مطالب بپردازیم تقاضا دارم به صورت زیر به بنده پاسخ بدین

شماره ردیف : زمان افکت در فیلم داده شده - نوع افکتی که می خواین
مثلا
شماره 1 : ثانیه 40 - تصویر هماهنگ با آهنگ
موارد رو به این صورت بفرمایید من در خدمتتون خواهم بود

شماره 1 : ثانیه 2 تا 5 . اون افکتی که یک تصویر بصورت مربع و هماهنگ با صدا جا به جا میشه و تصویر زیر مربع فقط از داخل مربع دیده میشه .
شماره 2 : ثانیه 13 تا 16 . نمایش چند تصویر همزمان .
شماره 3 : ثانیه 20 . اون خطی که از یه گوشه تصویر به سمت دیگه میره .
شماره 4 : ثانیه 25 . شماره تلفن که یکی بصورت بکگراند و یکی هم جلوتر نمایش داده میشه
ببخشید که سوالاتم زیاد و برای شما ابتدایی هست :rose:
اگه یه لینک که افکت های پریمیر رو برای دانلود داشته باشه بدید هم ممنون میشم . هر چی گشتم پیدا نکردم. :rose:

soroush2it

New Member
دوست عزیز قبل از شروع خواستم بهتون یه پیشنهادی بکنم
اگه اصرار خاصی روی نرم افزار ندارید، من اکیدا توصیه می کنم شما از نرم افزار canopus EDIUS استفاده نمایید این برنامه هم قابلیت هاش با پریمیر یکی هستش و هم محیط کاربری ساده تری برای استفاده داره که شما هم راحت تر میتونید ازش استفاده بفرمایین
ولی اگر که اصرار بر روی نرم افزار پریمیر هست درسته که یه مقدار وقت گیر تر هست ولی اگر شما دستور بدین من در خدمتتون خواهم بود.
دیگه انتخاب با شماست دوست عزیز

دوست عزیز قبل از شروع خواستم بهتون یه پیشنهادی بکنم
اگه اصرار خاصی روی نرم افزار ندارید، من اکیدا توصیه می کنم شما از نرم افزار canopus EDIUS استفاده نمایید این برنامه هم قابلیت هاش با پریمیر یکی هستش و هم محیط کاربری ساده تری برای استفاده داره که شما هم راحت تر میتونید ازش استفاده بفرمایین
ولی اگر که اصرار بر روی نرم افزار پریمیر هست درسته که یه مقدار وقت گیر تر هست ولی اگر شما دستور بدین من در خدمتتون خواهم بود.
دیگه انتخاب با شماست دوست عزیز
ممنونم از راهنماییتون . یعنی از نظر قابلیت ها با پریمیر یکی هست ؟ افکت هایی که من درخواست کرده بودم میشه با edius انجام داد ؟

soroush2it

New Member
edius VS premiere

ممنونم از راهنماییتون . یعنی از نظر قابلیت ها با پریمیر یکی هست ؟ افکت هایی که من درخواست کرده بودم میشه با edius انجام داد ؟
بله،از نظر قابلیت که تا 90 درصد می تونم بگم به یکدیگر تشابه دارند و اون 10 درصد هم توی خیلی مورد های جزئی هستش، وی ادیوس نه تنها محیط ساده تری دارد در عین حال از سرعت بیشتری برخوردار هستش، در ضمن می تونم بگم الان اکثر کسانی که تو کارهای مجالس و این حرفا هستن از ادیوس استفاده می کنند.حتی در سازمان صدا و سیما هم از هر 3 باکس مونتاژش 2 تاش ادیوس هست یکیش پریمیر
در مورد اون افکت هایی هم که خواستین،بله تمامی اون کار ها را به راحتی می توانید در ادیوس انجام دهید، فقط دستور شروع رو صادر بفرمایید ، بعدش بنده در خدمتم، اگر هم خواستین ادیوس نصب کنید ورژن 5.5 و یا 6 رو نصب نمایید

بله،از نظر قابلیت که تا 90 درصد می تونم بگم به یکدیگر تشابه دارند و اون 10 درصد هم توی خیلی مورد های جزئی هستش، وی ادیوس نه تنها محیط ساده تری دارد در عین حال از سرعت بیشتری برخوردار هستش، در ضمن می تونم بگم الان اکثر کسانی که تو کارهای مجالس و این حرفا هستن از ادیوس استفاده می کنند.حتی در سازمان صدا و سیما هم از هر 3 باکس مونتاژش 2 تاش ادیوس هست یکیش پریمیر
در مورد اون افکت هایی هم که خواستین،بله تمامی اون کار ها را به راحتی می توانید در ادیوس انجام دهید، فقط دستور شروع رو صادر بفرمایید ، بعدش بنده در خدمتم، اگر هم خواستین ادیوس نصب کنید ورژن 5.5 و یا 6 رو نصب نمایید
خیلی ممنون . پس دیگه پریمیر کاری ندارم. نمیخوام خیلی بهتون زحمت بدم . فقط اونایی که گفتم رو اگه بگید چطور انجام بدم ممنون میشم :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا