درخواست راهنمایی جهت ساخت انجمن

ahmad rar

New Member
سلام دوستان.می خواستم منو برای ساخت انجمن راهنمایی کنید.من میخوام روی وبسایتم انجمن بسازم میشه بگید چطور میتونم این کار رو انجام بدم.باتشکر

Milad

Well-Known Member
یک اسکریپت انجمن ساز مثل Smf ، mybb ، phpBB و یا ... رو دانلود و روی هاستتون نصب کنید . هاستتون باید از php پشتیبانی کنه و دارای بانک اطلاعاتی باشه .

تمام اسکریپت های نام برده دارای پشتیبانی فارسی هستند و روش نصب در سایت پشتیبانشون توضیح داده شده .

موفق باشید

ahmad rar

New Member
میشه یکی از اسکریپت انجمن ساز هارو برای دانلود بزارید.پشتیبان سایت من هاستکاران هستش.آدرس سایت منم اینهwww.p30bazi.net

v.b.f1

Active Member
با سلام خدمت دوست عزیز ویبی رو نصب کنید مثل همین سایت البته نسخه های جدیدتر و پیشرفته ترم هست اگه خواستین نصب کنین

پی ام بدین که راهنماییتون کنم

Milad

Well-Known Member
البته این رو در نظر داشته باشید که vb رایگان نیست و نسخه های نال شدن مشکلات فراوانی دارند ...

v.b.f1

Active Member
و اینو در نظر داشته باشیدکه ویبی نال شده باز هزار درصد بهتر از Smf

البته نال شده های معتبری هم هست خودمم تقریبا 3 ساله از نسخه نال شده استفاده میکنم بی مورد و مشکل

Milad

Well-Known Member
بحث من امکانات نیست ، این رو هر کسی میدون امکانات vb از همه سیستم ها بیشتره ولی باز ipb از نظر من بهتره و انعطاف بیشتری داره ، بحث من درباره تهیه هاست وارز ( گران ، کیفیت پایین ، امنیت پایین ، آپتایم پایین ) و باگ های امنیتی هست ، شانس با همه سایت ها یار نیست ...

جدیدترین ارسال ها

بالا