درخواست راهنمایی برای طراحی تابلوی مغازه

Triple H-H-H

New Member
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کاربران و مدیران محترم سایت.

من قصد دارم یه طرح واسه تابلو مغازه طراحی کنم . میخواستم بپرسم که : برای طراحی طرح باید چه نکتی را رعایت کرد ؟ ( فاصله ها و حاشیه ها و ...) تصویر باید با چه فرمتی ذخیره شود ؟

خواهشا اگر طرح های ساده با رنگ های سفید و مشکی و یا ( مشکی ، قهوه ای و سیاه ) دارید برام چند نمونه بذارید. ( این طرح را برای یک فروشگاه پرده میخواهم )

با تشکر:rose:

JavidKarimi2010

New Member
سلام
این سوال خیلی ساده هست و یا اینکه کلی گفتی .
برای طراحی تابلوی مثلا 1 متر در 3 متر اول اینکه رزولوشنت نیازی نیست که بالا باشه بین 100 تا 72 . بهتره که 100 باشه .
mode عکست هم حتما باید CMYK باشه .
حالا تقریبا هر جور عکسی که داشتی رو میتونی چاپ کنی . در تئوری میگن که عکس هایی که هرجور عکسی رو نمیشه گذاشت و حتما باید از رنگ هایی روشن استفاده کرد . این درسته ولی در عمل هرجور عکسی که خواستی میتونی استفاده کنی فقط غلظت رنگش رو یکم بیشتر کن .
سعی کن که کیفیت عکست بالا باشه . اما اگه از یک عکس خواص میخواستی استفاده کنی که کیفیتش متوسط بود اشکالی نداره بد در نمیاد . اما اگه از عکسهایی که خیلی کیفیت پایین هستند استفاده کنی عکس در نهایت کمی محو میشه هنگار که بلور دادیش .
از چهار طرف عکس هم کمی حاشیه بذار چون موقع چاپ ممکنه که از چهار طرف کمی بریده بشه . مثلا نوشته ها و عکس هات رو کمی بیار داخل عکس .
فعلا که همینا به ذهنم میره . چون تو سوالت کلی بود من هم کلی جواب دادم .
اگه سواله دیگه ای داشتی بپرس

JavidKarimi2010

New Member
تعیین اندازه عکس هم برای 1 متر ضرب در 1000 کن . مثلا 1 متر در 3 متر موقع ساختن فایل باید بدی 1000 در 3000 سانتی متر .
موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا