درخواست راهنمایی برای ساخت یک نور در تری دی مکس

لطفا راهنمایی کنید که در محیط تری دی مکس معمولی چطور میشه این نور رو ساخت

پیوست ها

• jj.jpg
    jj.jpg
    37.6 کیلوبایت · بازدیدها: 37

taghi abbas

Well-Known Member
فکر کنم اگه از نور های target که یک دایره رو نور پردازی می کنه استفاده کنی و یه سری تنظیمات بهش بدی درست بشه

taghi abbas

Well-Known Member
من زیاد توی نورپردازی و رندرینگ کار نکردم شاید دوستان دیگه بتونن کمک کنن.ببخشید نتونستم کمک کنم

hollow

Member
راست می گید ... خیلی مسخره جواب دادم :دی

یه سری فایل هستند که پسوندشون ies هست ... اینارو باید از اینترنت دانلود کنید ... زیاد هم هست ...
بعد تو مکس هر نوری که خواستید ایجاد می کنید ... بعدتوی جنرال پارامترش یه لایت دیستریبوشن تایپ داره اون رو روی فوتومتریک وب بذارید بعد یک رول آت اضافه می شه که یه دکمه داره که روش نوشته چوز فوتومتریک فایل ... رو اون بزنید و آدرس فایل ies رو بدید ... :دی

یه برنامه هم بود که باهاش خودتون می تونستید ies بسازید ... اونم جالب بود ...:دی

hollow

Member
من خیلی وقته از اینها استفاده نکردم ... یادمه با اسکیل می شد ... ولی همیشه پیشنهاد می شد که اسکیل نکنید و از فلان جا اندازشو تغییر بدید ... ولی اسکیل جواب می ده ...

این کارو من دیروز زدم توش از نورهای ies استفاده کردم کلکسیون نور هایی که من از توشون این ها رو انتخاب کردم رو برات گزاشتم مدل های مختلفی داره و خیلی هم قشنگن برای قشنگتر شدن میتونی سه مدل مختلف نور رو در یک موقعیت قرار بدی و رنگ نور رو برای یکی سبز و برای یکی آبی و برای دیگری قرمز تعین کنی تا نور قشنگ تری داشته باشی (سبز و آبی و قرمز رو برای این میگم با هم استفاده کن که به نور محیط لطمه نزنه)

پیوست ها

• 312312.jpg
    312312.jpg
    231.8 کیلوبایت · بازدیدها: 13
  • 1.rar
    830.3 کیلوبایت · بازدیدها: 26
اگه میخوای یه هالوژن طبیعی در بیاری بهترین کار همونیه که گفتم که 3 آی ای اس رو در 1 موقعیت تنظیم کنی و شدت نور هاشو میکس کنی تا رنگ مورد نظرتو پیدا کنی . اینم نمونش

پیوست ها

• 321321.jpg
    321321.jpg
    61.8 کیلوبایت · بازدیدها: 4

جدیدترین ارسال ها

بالا