درخواست راهنمایی برای ایجاد یک فروشگاه با ویژگی های مشخص در وردپرس

dexted

Active Member
سلام و وقت بخیر خدمت دوستان و اساتید گرانقدر
یک مسئله داشتم من اساتید نظر بدن ممنون میشم:rose:
من یک پروژه رو میخام در وردپرس انجام بدم که در حقیقت یک فروشگاه هست اما دیتای فروشگاه بر مبنای سایتی مثل آمازون باید باشه
کار بیسی که نیاز دارم بسیار نزدیک کار این سایت هست:
malltina.com
و این هم باز یک سایت دیگه در همین زمینه که با وردپرس طراحی شده:
laklakgroup.com
کلیات کار یک فروشگاه اینترنتی هست اما نیاز دارم که محصولات رو به صورت real time از سایت آمازون لود کنم
در هر کدام از این سایت ها اگر شما یک لینک از سایت آمازون بهشون بدین یک صفحه محصول برای شما باز میکنن که مشخصات محصول دقیقا از آمازون گرفته شده و هر زمان قیمت در آمازون تغییر کنه یا تخفیف بخوره در این سایت ها هم تغییر دیده میشه
مشکل اینجاست که نمیدونم چطور میشه این اطلاعات رو از آمازون به دست آورد و روی وردپرس پیاده کرد
البته یه سری پلاگین هایی هست که با استفاده از apiهای affiliate آمازون میشه باهاشون محصولات رو در سایت نشون داد
اما نمیدونم کارایی دارند یا خیر:sad:
دوستان و اساتید نظری دارن در مورد این سوال؟:rose:

aryajv

New Member
بهترین کار تماس با یک php کارحرفه ای و با تجربه ،
برای ساخت پلاگین اختصاصی خودتون در این کار که با استفاده از api میتونن این کارو انجام بدن

Webber

Well-Known Member
برای این قبیل سایت ها شاید از اول نوشته بشن بعدا راحت تر بشه توسعه داد.نکه اینکه با وردپرس نمیشه ولی به هر حال محدودیت های خودشو داره.

سلام
وردرپرس محدودیت های زیادی داره در آینده هم با افزایش حجم سرعت سایت به صورت محسوس کاهش پیدا میکنه.
بهتره ابتدا سرچ کنید تا شاید پلاگینی برای اینکار وجود داشته باشه و اگر نبود بهتره با یه برنامه نویس حرفه ای مشورت کنید

mechanicwp

New Member
از وردپرس استفاده کنید
فشار وردپرس با یک سرور قدرت مند رفع میشه
موفق باشید

Tile Soft

New Member
ببینید با وردپرس نمیتونید به نتیجه ی ایده آل خودتون برسید
محدودیت های وردپرس تو پروژه های سنگین ، بعضا عدم هماهنگی api ها ، پلاگین ها و قالب و همچنین عدم رعایت نکات ایمنی سایت میتونه نتیجه ی خوبی نداشته باشه
به هر حال اگه برنامه نویس php خیلی قوی تو کار باشه میشه یه کارایی کرد ولی ترجیحا با asp.net کار کنید بهتره ;)

peymanbandi

New Member
در این مورد بهتره که با طراح وب سایت و برنامه نویس صحبت شود. نیاز به طراحی مدل با نرم افزار دارد. معمولا باید با کسانی صحبت کنید که آز مهندسی را میشناسند.

جدیدترین ارسال ها

بالا