درخواست راهنمایی برای استخدام در شرکت انیمیشن سازی

Red Exotic

New Member
سلام
بنده به تازگی نمونه کارامو برای استخدام در یکی از شرکتهای انیمیشن سازی شهرمون ارائه دادم و چند روزی رو هم بصورت آزمایشی تو اون شرکت تست فنی دادم و در نهایت اونا قبول کردن که من برم و تو شرکتشون استخدام بشم.
شرایطی که برای استخدام دارن اینه باید یکماه اول رو بدون دریافت دستمزد برم اونجا و بعد از اون 6 ماه با تقریبا" نصف دستمزد(طبق اداره کار) براشون کار کنم و بعد از اون تازه می تونم طبق قاونو اداره کار حقوق کامل بگیرم.
شرایطی که گذاشتن خوبه؟ منصفانه ست؟
آیا همه شرکتا تو بقیه شهرها همینطوریه روال کارشون؟آیا ارزش داره با این شرایط باهاشون همکاری کنم؟
اگه جواب رد بهشون بدم و برم شهر دیگه ای تو غربت بخوام کار کنم ضرر نمی کنم؟
من کار اصلیم مدلسازی_ تکسچرینگ_ریگینگ هست و تا حدودی نور و رندر و کامپوزیت هم کار کردم...
نرم افزارهای اصلی که باهاشون کار می کنم ،Maya_ZBrush_Photoshop_Mari_UVLayoutهستن و با یه سری نرم افزارهای دیگه مثل Nuke هم آشنایی دارم( بیشتر کامپوزیت)
از دوستان عزیزی که تجربه دارن درخواست دارم که بنده رو راهنمایی کنن. از مدیران محترم هم تقاضا دارم اگه جای تاپیک مناسب نیست خودشون زحمتشو بکشن و اصلاح کنن
ولی خواهش می کنم تاپیک رو پاک نکنن چون شدیدا" به مشاور دوستان احتیاج دارم.
بعضی از نمونه کارام رو پیوست کردم.

پیوست ها

• Anatomy 1.jpg
    Anatomy 1.jpg
    289.7 کیلوبایت · بازدیدها: 15
  • Anatomy 2.jpg
    Anatomy 2.jpg
    223.5 کیلوبایت · بازدیدها: 13
  • Assassin_Final.jpg
    Assassin_Final.jpg
    150.6 کیلوبایت · بازدیدها: 15
  • Doll_Rigging.jpg
    Doll_Rigging.jpg
    159.6 کیلوبایت · بازدیدها: 13
  • Doll-Final.jpg
    Doll-Final.jpg
    83.9 کیلوبایت · بازدیدها: 16
  • FaceRigging.jpg
    FaceRigging.jpg
    160.8 کیلوبایت · بازدیدها: 14
  • FaceRigging_2.jpg
    FaceRigging_2.jpg
    124.4 کیلوبایت · بازدیدها: 17
  • RiggingHumanCharacter.jpg
    RiggingHumanCharacter.jpg
    166 کیلوبایت · بازدیدها: 14
  • RiggingHumanCharacter_2.jpg
    RiggingHumanCharacter_2.jpg
    147.7 کیلوبایت · بازدیدها: 17

rezaoptic

Well-Known Member
6 ماه نصف دست مزد وزارت کار :shock:من تجربه کاری ندارم اما بعید میدونم اون یارو چیزی به نام انسانیت داشته باشه یهو بگه بیا مفتی برام کار کن دیگه.

rrss

Active Member
همین رو که بیا مفتی کار کن رو هم مودبانه یا بهتر بگم با نهایت پر رویی گفتند دیگه همینکه گفته یکماه اول رو بدون دریافت دستمزد باید کار کنه همینه دیگه ،من با اجازتون باید بگم که این یارو حق داره هر جور دوست داره استخدام کنه ولی این شرایط بدور از انسانیت هستش ، و قبول این شرایط هم نمیدونم بسته به شرایط دوست خوبمون هستش ولی بنظرم خیلی کم میده خیلی

rezaoptic

Well-Known Member
:shock::shock:OMG OMG OMG:shock::shock:
من فکر کردم گفته یه ماه اول حقوقشو ماه بعد میده درست نخوندم من بودم همون جا هرچی فوحش بلد بودم به یارو میدادم میومدم بیرون الان وزارت کار نهابت 600 میده این نصفش میشه 300 داداش هزینه رفت آمدت و نهارت در میاد میخوای همچین کاری کنی؟
اگه هم قبول کنی اولا از کجا معلوم بعد 5 ماه نداختت بیرون ؟(رو این حساب میگم که دوست خودم تو تهران برنامه نویسه دنباله کار میگشت چند تا شرکت رفت گفت برای تست چند تا پروژه رایگان انجام بده این پروژه هارو انجام میداد اینا میگیرفتن دیگه علی علی زنگ منگ دیگه نمیزدن) دوما با این کارت علاوه بر اینکه ارزش کار های خودت و شخصیت خودت رو پاین میاری به جامعه 3 دی ظلم بزرگی میکنیی چون اینجوری همچین آدم های آشغالی عادت میکنن دیگه همه 3 دی کار ها باید برن مفتی کار کنن شما رو نمیدونم اما من حاضرم برم با 200 تومن توالت پاک کنم اما پیش همچین آدمای نرم .

آخرین ویرایش:

Red Exotic

New Member
ضمن تشکر از دوستانی که نظر خودشونو اعلام کردن، باید بگم که هنوز جواب روشنی به این شرکت ندادم می خوام بیشتر فکر کنم و اگه کسی پیدا بشه باهاش مشورت کنم و تصمیم نهایی رو بگیرم به خاطر همین تاپیک زدم.
بازم از بقیه دوستان می خوام که تجربیات و نظراتشونو در میون بزارن چون قطعا" نه تنها به سود بنده بلکه به سود هر کسی می تونه باشه که قصد ورود به این حرفه رو داره.
بازم ممنون و موفق باشید...

rrss

Active Member
:shock::shock:OMG OMG OMG:shock::shock:
من فکر کردم گفته یه ماه اول حقوقشو ماه بعد میده درست نخوندم من بودم همون جا هرچی فوحش بلد بودم به یارو میدادم میومدم بیرون الان وزارت کار نهابت 600 میده این نصفش میشه 300 داداش هزینه رفت آمدت و نهارت در میاد میخوای همچین کاری کنی؟
اگه هم قبول کنی اولا از کجا معلوم بعد 5 ماه نداختت بیرون ؟(رو این حساب میگم که دوست خودم تو تهران برنامه نویسه دنباله کار میگشت چند تا شرکت رفت گفت برای تست چند تا پروژه رایگان انجام بده این پروژه هارو انجام میداد اینا میگیرفتن دیگه علی علی زنگ منگ دیگه نمیزدن) دوما با این کارت علاوه بر اینکه ارزش کار های خودت و شخصیت خودت رو پاین میاری به جامعه 3 دی ظلم بزرگی میکنیی چون اینجوری همچین آدم های آشغالی عادت میکنن دیگه همه 3 دی کار ها باید برن مفتی کار کنن شما رو نمیدونم اما من حاضرم برم با 200 تومن توالت پاک کنم اما پیش همچین آدمای نرم .

منم موافقم با نظر شما دوست خوبم rezaoptic عزیز، دوست عزیزمRed Exotic
عزیز
شما به همین راحتی یاد نگرفتی که با این آدمای نون به نرخ روز خورها کار کنی که همیشه دنبال یه ببخشین خر مرده میگردند نعلش رو بزنن ، دوست خوبمRed Exotic
به نظر من آدم اول خودش باید به کار خودش ارزش بده تا دیگران هم به کارش ارزش بدند شما ارزش کارهاتون مطمعنا بیش از این هاست شما با تلاش بیشتر در زمینه کارهاتون و کارهای کامپیوتری ، بیشتر از اینا بدست میارین

از من میشنوی به عنوان یه دوست همکاری نکن . چون شرکتی که از اولش اینطوری باشه اخرشم برات سودی نداره. خلاقیتتو جایی خرج کن که براش ارزش قاعل بشن و هزینه بدن نه مفتخوری کنن

جدیدترین ارسال ها

بالا