درخواست راهنمائی

rrss

Active Member
با سلام خدمت دوستان گلم
راستش برام یه سوالی پیش اومده که دوستان راستش در تیزر های تلوزیونی شاید دیده باشین که یه ساختمانی از اول به صورت خودکار شروع به ساخت میشه تا به آخر که تکمیل بشه ، میخواستم بپرسم که اینو با چی میسازن ، آیا توی سینما فوردی ساخته میشه ؟ و چجوری میسازن ؟ اگه توضیح بدین ممنون میشم

Fa

Well-Known Member
میشه ساخت و با تکنیکهای مختلف میشه ساخت

rrss

Active Member
ایکاش دوستان بنده رو مورد لطفتون قرار بدین ، اگه میشه بیشتر راهنمائی وتوضیح لطف کنین بینهایت ممنون

Fa

Well-Known Member
البته اینا خیلی ...

بهترین راهش سیستم پارتیکل هست . thınkıng partıcle که برای کار با اونم باید expresso بدونی و تکنیکهای اونو . با c4d میشه و برنامه های دیگه مانند real flow

بهترین مثال برای این مورد فیلم Transformers هستش . اکثرا بدون استفاده از Key Frame ها این جور موارد رو میشه ساخت . ولی اگه حوصله داشته باشی میشه با فریم های کلیدی هم اینکارو کرد . همونطوری که دوست خوبمون Fa اشاره کردند محموعه ابزار های Thinking Particle تو این مورد خیلی قویه ( ناگفته نماند که TP برای مقاصد دیگه ای ساخته شده ) البته ابزار های قدرتمند Mograph رو هم تو این زمینه دست کم نگیرید .ولی در کل اساس کار اینطوریه که مدل رو به صورت کامل می سازن ( همون ساختمونی که مثال زدید = ساختمان رو با رعایت موارد به خصوص می سازن ) بعد ما بین حالت A و B زمانبندی و حرکت ها اعمال میشه . شرکت DTT یه مجموعه آموزشی به این موضوع اختصاص داده که فوق ا لعاده خوبه . تو فروشگاه های ایرانی هم می تونی تهیه ش کنی . به نظر من از دستش نده با خیلی از ابزار های c4d آشنا میشی و کلی تکنیک .

ســـــــــــلــــــــام Rss عزیز ! :green::oops:

http://www.digitaltutors.com/11/training.php?pid=798

آخرین ویرایش:

rrss

Active Member
با سلام خدمت دوستان گلم
ازهمه دوستان عزیزی که لطف کرده و به اینجا سرزدند خیلی متشکرم:rose:
و یه تشکر خیلی ویژه از دوستان گلم Fa و MazyarPivot عزیزم که بنده رو شرمنده خودشون کردند
راستش با توجه به لینکها و فیلمهایی که گذاشتین این سوال برا بنده پیش اومده که بنده نسبت به ساخت ساختمان که از یه تیکه کوچیک ساختمان شروع میشه و ادامه پیدا میکنه تا ساختمان کامل بشه رو بنده درخواست کردم ، حال آیا این لینکها برای مورد سوالی بنده جسارتا ، مفید است ؟، چون بنده تا بحال این آموزشها و فیلمها ی گذاشته شده رو استفاده نکردم از این رو این سوال برام پیش اومده که اگه صلاح باشه و مفید باشه برم دنبالش
ضمنا آیا لینک دانلود فری و رایگان برا د یجیتال توترز که در بالا اشاره شده هستش؟؟ از دوستان هرکی داره لطفا بزاره تا بقیه هم استفاده کنن
ویه خواهش دیگه آیا این Transformers پلاگین برا سینما فوردی هستش؟؟؟ خواهشا یه توضیح دربارش لطف کنین و از دوستان اگه امکان داشته باشه اون رو هم برا دانلود بزارن
خیلی ممنون
راستش نمیدونم از همه لطفهای شما دوستان چجوری تشکر کنم بینهایت ازتون ممنون وسپاسگذارم:rose:
و یه سلام خیلی گرممم به دوست خودم MazyarPivot عزیزم ، چطول مطولی عزیز؟ خوبی ؟؟؟؟ خیلی خوشحالم که دوفاله میبینمت عزیز دل بلادل ؟؟ خیلی الادت دالیم عزیز بلادل:):green:

آخرین ویرایش:
سلام دوست عزیز ! من خوبم ، تو چطوری ، خوبی ؟ خدا رو شکر !

Transformers اسم مجموعه فیلم های سینماییه با جلوه های ویژه وحشتناک قوی ! تا حالا 3 شمارش اومده ( اینجا ) و فک کنم قراره شماره 4 ش هم 2014 بیاد . تو این فیلم ماشین زیر به این هیولا تبدیل میشه اونم جلو چشم آدم ، با کمال پررویی ! :green:این آموزشها دقیقا" همون چیزیه که می خوای . شک نکن . یه سر به پیغام های خصوصیت بزن . :)

:)kl.jpgjkl2.jpg

آخرین ویرایش:

rrss

Active Member
دوست خوبم MazyarPivot عزیز
خیلی خوشحالم که دوباره میبینمت ،ما که بد نیستیم و شمارو که دیدیم بهتر هم شدیم ، و اما باید خدمتت عرض کنم این تصویری که گذاشتین تبدیل ربات به ماشین هست طبق تصاویری که گذاشتین ، آیا در مورد موضوع بنده که ساختمان از یه تیکه کوچیک شروع و تا آخر ساخته میشه رو نداره ؟؟؟ یا چگونه اس ؟؟
باز هم از شماMazyarPivot گل و هم دوستان گلم ممنون و سپاسگذارم

دارم با خون دل این آموزشا رو برای شما UP می کنم (1.86 GB) ! چش سفیدا ! :sad:یه یکی دو روز دندون رو جگر بزارید که نصفشو حداقل بزارم برای دانلود . حال کنید !

خودتی ! :mad::green:

اینم لینک تاپیک . گفتم بزارمش جای مناسب که فروم بهم نریزه . یه دو سه روز شاید طول بکشه ولی کاملشو براتون می زارم با فایلها ی پروژه . rrss جان تو این آموزش یه ماشین با یه ماشینک رو از صفر به وجود میارن یعنی با پخش انیمیشن تو 3 ثانیه اجزا ماشین شروع به پدیدار شدن می کنه و کامل میشه . همون چیزیه که خودت می خوای . همگی موفق باشید ! :rose:

http://forum.majidonline.com/threads/206636-Transition-In-C4d?p=1316501#post1316501

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا