[DataLife] درخواست تبدیل قالب وردپرس به دیتالایف

Mohammad

Member
سلام

من یه قالب وردپرس دارم که می خوام به دیتالایف تبدیلش کنم ، می خواستم بدونم چطور میشه این کار رو انجام
داد ؟ اگه آموزشی راهنمایی چیزی هست لطف کنید بفرمایید

اگر هم کسی هست که هزینه ای بگیره و برام تبدیل کنه باز هم پیشنهاد خودشو ارائه کنه + قیمت پیشنهادی

با تشکر

اگه هم خواستید ایمیل بدید [email protected]

progpars

progpars.com
اول از همه بگم طراحی قالب برای وردپرس خیلی راحت تر از دیتالایفه .
دوم این که شما وقتی با روش طراحی قالب برای این دو سیستم آشنایی نداشته باشی نمیتونی تبدیل کنی .

در آخر یه چیزایی واسه تبدیل میگم شاید به دردت خورد :

اول css | html رو یاد بگیر که اگر بلدی خوب هیچی مشکلی نیست .
سعی کن اول روش طراحی رو یاد بگیری.

برای تبدیل هم باید فایلهایی موجود در قالبهای وردپرس و دیتالایف رو بشناسی که بتونی تبدیل کنی مثلاً باید بشناسی :

main.tpl موجود در قالب دیتالایف با index.php موجود در قالب وردپرس با هم برابرند ( جفتشون فایل مادر قالب یک سایت است )

fullstory.tpl موجود در قالب دیتالایف با single.php موجود در قالب وردپرس با هم برابرند . ( جفتشون برای ادامه مطلب هستند.

اینا به فرض مثال بود یا مثلاً ما خلاصه مطلب رو قالبشو در دیتالایف توی shortstory.tpl مینوسیم بعد میام برای نشون دادن خلاصه مطلب تگ {content} رو تو قالب میزاریم ولی وردپرس اینجور نیست راحت یه سری کد رو توی index.php قرار میدیم .

فک کنم اگر بخوای تبدیل کنی تبدیل از دیتالایف به وردپرس خیلی راحت تر باشه .

یه قالب دیتالایفی حدود 31 tpl تشکیل میشه که هر کروم پیچیدگی خاص خودشو داره ولی وردپرس اینجور نیست .
مثلاً ما میخوایم قسمت نظرات برای وردپرس رو بنویسیم فقط کافیه comments.php رو براش بنویسم ولی برای دیتالایف چند تا فایل تشکیل شده مثل : addcomments.tpl , comments.tpl

در کل خواستم بگم از پله وسط نمیشه رفت بالا طراحی رو یاد بگیر بعد تبدیل کن .
موفق باشید

:rose:

erpol

Member
با سلام
کی میتونه آموزشی چیزی برای تبدیل قالب دیتالایف به وردپرس رو بزاره یا توضیح کاملی در این مورد بهم بده
باتشکر

progpars

progpars.com
erpol دوست عزیز من که کلی توضیح دادم !!!!!!
تا موقعی که آَشنایی نداشته باشید با تگ ها و طراحی قالب هر دو سیستم کارتون خیلی سخته آموزش خاصی هم براش نیست

itlor

Member
سلام
ببخشید میشه بیشتر توضیح بدین کامل tpl های دیتالایف رو با معادلشون رو در ورد پرس بنویسید یا بگید چه قسمت های رو باید از هم جدا کنیم html و css هم بلدم

جدیدترین ارسال ها

بالا